Canon - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Canon

Japonská společnost Canon se stala předním světovým výrobcem optických zařízení a kancelářských přístrojů. Svou kariéru Canon zaměřil především na výrobu fotoaparátů, kamer a tiskáren, ale také se věnuje vývoji produktů využívaných ve zdravotnictví nebo průmyslu. Od počátku své existence se firma Canon drží podnikové filosofie, jež je shrnuta ve slově Kyosei a představuje význam - „společně žít a pracovat pro obecné blaho.“ V současné době volné místo v Canon obsadilo přes 190 tisíc pracovníků ve více než 256 zemí světa. Společnost Canon neustále přichází s novými způsoby inovace a rozvíjení firmy, aby pořád představovala vysokou kvalitu a profesionalitu.

Hodnocení Canon

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Už v roce 1937 vznikla v Japonsku společnost Precision Optical Industry a od roku 1969 začala firma vystupovat pod názvem Canon. V 50. letech se práce Canon rozšířila i na zahraniční trhy a v České republice začala působit v roce 1994, kde si vybudovala širokou síť spokojených uživatelů jak u soukromých osob, tak i v podnikové sféře. Důležitým bodem v historii společnosti Canon byla v roce 2010 akvizice nizozemské firmy Océ, která se zaměřovala na výrobu profesionálního tisku. Canon také nezapomíná na ochranu životního prostředí a dlouhodobě se věnuje recyklaci použitých tonerů, což jim zajistilo ocenění od National Geographic Society.

Kariéra v Canon

Společnost Canon volná místa nabízí uchazečům o práci z různých oborů, jako je marketing, prodej, IT, obchodní administrativa a digitální technologie. Budovat kariéru Canon umožňuje dokonce studentům a absolventům, pro které má připravené studentské programy a stáže, kde dostanou příležitost začít rozvíjet svůj talent. Firma Canon také podporuje své zaměstnance v dalším vzdělávání a poskytují možnost absolvovat různá školení, jazykové kurzy a mnoho dalšího. Pracovníci ve společnosti Canon se mohou těšit na lákavé benefity v podobě příspěvků na kulturu, volný čas nebo sport, stravenek, občerstvení na pracovišti a dokonce i na slev na firemní výrobky. Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v Canon. Pošlete jim svůj životopis a získejte práci v moderní a dynamicky se rozvíjející firmě.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

61501484

Založení / Zapsání do OR*:

17. 8. 1994

Právní forma:

s.r.o.