Canon - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

61501484

Založení / Zapsání do OR*:

17. 8. 1994

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Japonská společnost Canon se stala předním světovým výrobcem optických zařízení a kancelářských přístrojů. Svou kariéru Canon zaměřil především na výrobu fotoaparátů, kamer a tiskáren, ale také se věnuje vývoji produktů využívaných ve zdravotnictví nebo průmyslu. Od počátku své existence se firma Canon drží podnikové filosofie, jež je shrnuta ve slově Kyosei a představuje význam - „společně žít a pracovat pro obecné blaho.“ V současné době volné místo v Canon obsadilo přes 190 tisíc pracovníků ve více než 256 zemí světa. Společnost Canon neustále přichází s novými způsoby inovace a rozvíjení firmy, aby pořád představovala vysokou kvalitu a profesionalitu.

Historie

Už v roce 1937 vznikla v Japonsku společnost Precision Optical Industry a od roku 1969 začala firma vystupovat pod názvem Canon. V 50. letech se práce Canon rozšířila i na zahraniční trhy a v České republice začala působit v roce 1994, kde si vybudovala širokou síť spokojených uživatelů jak u soukromých osob, tak i v podnikové sféře. Důležitým bodem v historii společnosti Canon byla v roce 2010 akvizice nizozemské firmy Océ, která se zaměřovala na výrobu profesionálního tisku. Canon také nezapomíná na ochranu životního prostředí a dlouhodobě se věnuje recyklaci použitých tonerů, což jim zajistilo ocenění od National Geographic Society.

Kariéra v Canon

Společnost Canon volná místa nabízí uchazečům o práci z různých oborů, jako je marketing, prodej, IT, obchodní administrativa a digitální technologie. Budovat kariéru Canon umožňuje dokonce studentům a absolventům, pro které má připravené studentské programy a stáže, kde dostanou příležitost začít rozvíjet svůj talent. Firma Canon také podporuje své zaměstnance v dalším vzdělávání a poskytují možnost absolvovat různá školení, jazykové kurzy a mnoho dalšího. Pracovníci ve společnosti Canon se mohou těšit na lákavé benefity v podobě příspěvků na kulturu, volný čas nebo sport, stravenek, občerstvení na pracovišti a dokonce i na slev na firemní výrobky. Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v Canon. Pošlete jim svůj životopis a získejte práci v moderní a dynamicky se rozvíjející firmě.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Technologie Velkoobchod Prodej zboží Výroba Prodej kancelářských potřeb Servisní služby Vydavatelství, tisk a polygrafie