Asseco Central Europe - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Asseco Central Europe

Společnost Asseco se zabývá informačními technologiemi. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele služeb v oblastech IT, softwaru a telekomunikačních zaměření. Angažuje se však i ve zdravotnictví, energetice a zemědělství. Soustředí se na výrobu a vývoj softwaru a instalaci komplexních IT systémů. Společnost Asseco působí na mezinárodní úrovni, své služby se snaží neustále inovovat a zlepšovat. Práci v Asseco nalezlo již přes 24 000 zaměstnanců. Nová volná místa jsou však otevřená pro další uchazeče. Podívejte se níže, o jaké se jedná.

Hodnocení Asseco Central Europe

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Počátek kariéry společnosti Asseco sahá až do roku 1990 na Slovensko, kde byla založena firma ASSET. Ta se v roce 1999 rozdělila na dále na firmu ASSET Soft, která se později spojila s polskou firmou Comp Rzeszów, a tak vznikla společnost Asseco. V roce 2006 vstupuje firma na polskou burzu a o rok později zahajuje Asseco svou působnost v České republice. Díky další expanzi i do Maďarska, Německa, Švýcarska a Rakouska vzniká skupina Asseco Central Europe.

Asseco však nepůsobí pouze v srdci Evropy, ale také v dalších zemích po celém světě. Celkem ve více než 50 zemích světa. V Evropě je společnost Asseco dokonce 5. největší software house, od doby svého vzniku provedla více jak 64 akvizic a dále zvyšuje své tržby.

Kariéra v Asseco

Chtěli byste mít práci v úspěšné mezinárodní společnosti? Vyznáte se v IT technologiích a chcete se učit nové věci? Nebo jste ještě student a hledáte praxi? Zkuste se podívat na volná místa v Asseco. Uplatnění najdete v mnoha směrech. Nejčastěji se však jedná o pracovní nabídky pro vývojáře jako například Java, Oracle developery, analytiky, systémové a desktop administrátory. Kandidáti by měli mít vysokoškolské vzdělání, praxi v oboru, pokročilou znalost angličtiny a technické a ostatní dovednosti vyplývající z jejich pracovní náplně.

Společnost své zaměstnance odměňuje řadou benefitů: 5 týdny dovolené, sick days, výukou cizích jazyků, penzijním připojištěním, sportovními aktivitami, slevami na telefonní paušály, vzdělávacími kurzy a dalšími. Získejte práci snů, budujte kariéru v Asseco. Nezapomeňte přiložit perfektně sepsaný životopis, který zvýší Vaše šance na přijetí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Budějovická 778/3a, 140 00 Praha

Velikost firmy:

1000-5000 zaměstnanců

IČ:

27074358

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 2003

Právní forma:

a.s.