ZONER software - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

ZONER software

Brněnská společnost ZONER software patří k předním poskytovatelům internetových služeb, které souvisí s e-komercí a prezentací na internetu. Svou kariéru ZONER software postavil především na produkci softwaru pro práci s fotografií, ale je také provozovatelem internetových obchodů, ZONER inShop či knižního vydavatelství, ZONER Press. I přestože je ZONER software velkou mezinárodní firmou, snaží se udržet si statut rodinné firmy, ve které práci našlo už kolem stovky zaměstnanců, jež milují dívat se na svět skrz hledáček.

Hodnocení ZONER software

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Dějiny společnosti sahají do roku 1993 a už tehdy byla práce v ZONER software zaměřena na grafické programy. Už 6 let od vzniku brněnská softwarová firma založila v USA svou pobočku ZONER. Během 25 let fungování vyvinula oblíbené programy pro práci s fotkami, které patří mezi nejoblíbenější v České republice. V roce 2012 vystavili program Zoner Photo Studio na světovém veletrhu spotřební elektroniky na světě a otevřeli v Americe svou druhou pobočku. V dnešní době pobočky provozuje společnost na Slovensku, v Japonsku, Maďarsku, Polsku a USA, ale hlavní sídlo společnosti si stále drží v České republice, v Brně.

Kariéra v ZONER software

Volná místa ZONER software neustále aktualizuje a hledá nové kolegy na různé pozice do jejich centrály v Brně. Společnost ZONER software práci nabízí v kancelářích s neformální atmosférou, přátelským týmem, flexibilní pracovní dobou, fotografickým ateliérem přímo v budově a také zajímavé firemní benefity, jako jsou mobilní paušál s internetem, příspěvek na sportovní aktivity, stravenky aj. Kariéru v ZONER software může začít budovat i student, jemuž umožňují skloubit práci se studiem. Nezapomínají ani na profesní a osobní růst svých zaměstnanců, kteří se mohou zúčastnit jazykových kurzů či odborných konferencí a workshopů. V životopisu by měl uchazeč o volné místo v ZONER software uvést schopnost komunikace v anglickém jazyce, samostatnost a chuť učit se novým věcem v technologickém oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové sady 583/18, 602 00 Brno - Staré Brno

Velikost firmy:

60 zaměstnanců

IČ:

49437381

Založení / Zapsání do OR*:

17. 8. 1993

Právní forma:

a.s.