100MEGA Distribution - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

100MEGA Distribution

V současné době se ani práce neobejdou bez výpočetní techniky, která se stala běžnou součástí našich životů. Jestliže chcete svoji kariéru s nimi spojit, pak byste se měli zajímat o volná místa ve společnosti 100MEGA Distribution. Je totiž jedním z největších distributorů výpočetní techniky v České republice. Kromě toho je také největším tuzemským výrobcem stolních počítačových sestav HAL3000. Pro zájemce o práci v 100MEGA Distribution nabízí řadu obchodních činností, a to i v oblasti logistiky, servisu, B2B a B2C. Ve své činnosti se 100MEGA Distribution vždy snaží vyjít vstříc svým zákazníkům, přivádí na trh nové značky produktů a neustále rozšiřuje svoje portfolio.

Hodnocení 100MEGA Distribution

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Firma 100MEGA Distribution vznikla v roce 1994 jako společnost s ručením omezeným. Svoji hlavní centrálu má v Brně. Pro lepší uspokojení potřeb svých zákazníků postupně zřídila pobočky a sklady i v dalších městech, a to v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích a na Slovensku v Bratislavě, v nichž práci našlo na několik desítek zaměstnanců. V roce 2001 začala firma vyrábět svoji vlastní počítačovou sestavu HAL3000. 100MEGA Distribution má k dispozici sklady o rozloze několika stovek metrů čtverečních. Současně firma provozuje také vlastní internetový obchod s elektronikou.

Kariéra v 100MEGA Distribution

Svoji kariéru můžete spojit se světem počítačů a vybrat si některé z volných míst ve 100MEGA Distribution. Chcete pracovat jako skladník, obchodník, servisní technik nebo product manager? Pak neváhejte a pošlete firmě svůj životopis společně s motivačním dopisem. Společnost od vás očekává výborné komunikační schopnosti, flexibilitu a spolehlivost. Vy naopak získáte motivující mzdové ohodnocení a pohodový a pozitivně laděný tým kolegů. Práce ve 100MEGA Distribution se vám lehce může stát i vaším koníčkem, jestliže vás baví počítače a všechno okolo nich.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Horní Heršpice, Železná 681/7, 619 00 Brno-jih

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

60707968

Založení / Zapsání do OR*:

24. 5. 1994

Právní forma:

s.r.o.