Reservanto - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Reservanto

Společnost Reservanto poskytuje komplexní rezervační systém a je vhodná pro různé poskytovatele služeb, jako jsou restaurační zařízení, fitness centra, ordinace, kadeřnictví a mnoho dalších. Svou práci Reservanto zaměřilo nejen na počítače, ale dnes je už možné získat přístup i z tabletu či mobilu a zároveň lze díky aplikaci se zákazníky pohodlně komunikovat přes e-mail nebo sms. Reservanto se může pyšnit skvělým hodnocením, neboť patří k nejlepším reservačním systémům, který využívají i ty nejnáročnější klienti.

Hodnocení Reservanto

Přidat hodnocení

Historie

Kariéra Reservanto odstartovala v roce 2011, kdy se zrodila první myšlenka vytvořit reservační systém, díky kterému bude možné objednat si služby jinak než telefonicky. Dnes už Reservanto působí jak v České republice, tak i v sousedním Slovensku. Reservanto svým klientům také zaznamenává kompletní historii, čímž firmy získají lepší přehled o zákaznících a službách, jež nabízejí. Společnost Reservanto se do budoucna bude snažit oslovit zákazníky ostatních zemích světa, především z USA a jiných anglicky mluvících.

Kariéra v Reservanto

Jste zodpovědní, spolehliví, iniciativní a zároveň se dokážete bavit? Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v Reservanto, kam hledají nové kolegy a kolegyně. Práce v Reservanto je typická tím, že zaměstnanci mají možnost pracovat jak z krásných kanceláří v Liberci, tak i z domova. Atmosféra se nese v přátelském duchu a těšit se můžete i na firemní benefity, podporu dalšího osobního rozvoje a možnost kariérního růstu. Zalíbila se vám společnost Reservanto? Neváhejte a pošlete jim svůj životopis s krátkým motivačním dopisem a budujte kariéru v rychle se rozrůstající firmě.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mrštíkova 399/2a, 460 07 Liberec

IČ:

24298395

Založení / Zapsání do OR*:

27. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.