Magicware - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

Magicware

Společnost MagicWare se zabývá vývojem softwarových produktů přizpůsobených konkrétním obchodním a organizačním procesům zákazníka. Hlavní cílovou skupinou společnosti jsou firmy působící v cestovním ruchu, úspěšnou kariéru v MagicWare tedy nelze vybudovat bez znalosti IT a cestovního ruchu zároveň. Tato česká společnost se prosadila a působí mezinárodně, práce v MagicWare je tedy velice různorodá. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům úplné portfolio služeb a produktů tak, aby se klienti mohli soustředit pouze na své podnikání a údržba informačního systému je netrápila. V MagicWare pracuje přibližně 35 zaměstnanců, a další volná místa jsou k dispozici.

Hodnocení Magicware

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Firma MagicWare byla založena v roce 1994 v Praze třemi nadšenci do moderních technologií. Společnost se úspěšně rozvíjela a rostla a nyní má práci v MagicWare přes 35 odborníků na IT a cestovní ruch. MagicWare zaznamenal především v posledních 10 let veliké úspěchy při spolupráci s firmami z oblasti cestovního ruchu. Zaměřil se tedy primárně na tuto oblast a společnost spolupracuje především s cestovními kancelářemi. Zaměstnanci MagicWare jsou schopni CK poskytnout komplexní řešení pro tour-operátory, od nákupu kapacit, přes kalkulaci cen až po on-line rezervační systém, dále připravují webové prezentace a také jednoduché specializované aplikace. Společnost spolupracuje například s CK Čedok, CK KOVOTOUR PLUS, Canaria Travel či CK Nicolas Tour. S úspěšným rozvojem společnosti je spjat také nárůst zajímavých volných míst v MagicWare.

MagicWare kariéra

Jedná se o menší firmu, která ovšem dynamicky roste, a s ní i nabídka volných míst v MagicWare. Společnost hledá flexibilní zaměstnance, kteří budou ochotně a s nadšením na tomto růstu pracovat a společnost aktivně řídit a budovat. Kariéra MagicWare je výbornou příležitostí pro všechny se zájmem o IT a cestovní ruch. Práci MagicWare nabízí pro pozice konzultantů, obchodníků či projektových manažerů. Volných míst v MagicWare je ale mnohem více, například se jedná různorodé IT pozice. Svým zaměstnancům MagicWare nabízí plat odpovídající výkonu, flexibilní pracovní dobu, občasný home office (možná je však pro některé pozice i externí spolupráce), individuální přístup či bezplatné občerstvení na pracovišti. Začněte i vy svou kariéru MagicWare a užívejte těchto i dalších zajímavých benefitů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Krohova 2212/75, 160 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

62576836

Založení / Zapsání do OR*:

31. 10. 1994

Právní forma:

s.r.o.