Čedok - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Čedok

Společnost Čedok je česká cestovní kancelář, která zajišťuje pro své klienty různé odpočinkové a pobytové zájezdy do všech koutů světa. V jejich nabídce můžete najít nejen zahraniční destinace, ale také krásné pobyty v tuzemsku. Pro děti si CK Čedok připravila koncept dětských klubů ScoobyDoo, který se stará o ty nejmladší cestovatele během jejich dovolené s rodiči. V nejžádanějších letních destinacích na ně čeká program plný zábavy, kdy jim nezbude čas na nudu. Díky skvělé práci Čedoku vycestuje s cestovní kanceláří přes 400 tisíc zákazníků ročně a poptávka po kvalitní dovolené stále stoupá.

Hodnocení Čedok

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodejce zájezdů – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Čedok na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Infocesty

Negativa firmy:

Když chcete lepší podmínky nedají Vám je s firmou se nedá vůbec jednat.

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Referent CK – Královéhradecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Čedok na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Prima kolegyně a "prý" studijní cesty(nestačila jsem poznat na vlastní kůži)

Negativa firmy:

Přijímají zaměstnance pro posílení týmu do obchodního centra. Ale během tří týdnů polská posila změní plánovanou rekonstrukci provozovny. A zjistí, že pro Vás není místo.V mžiku se stáváte nezaměstnaným... Firma věnuje zaučení nového zaměstnance hodně. Ale ve finále ztráta času a finančních nákladů na školitele a samotných kolegů na provozovně. A finanční ohodnocení je velice nízké. Po povinných odvodech Vám zbyde o pár korun více než je minimální mzda pro rok 2019.

Doporučení pro management firmy:

Nespoléhat jen na téměř stoletou tradici firmy a školit zaměstnance na manažerských pozicích v základech slušného chování(pozdravení, podání ruky, rozloučení...). Nerušit vše čím je firma proslulá léta. Co Čedok dělal Čedokem=komplexní služby. A nedopustil, aby to byl pouhý prodejce zájezdů...

před 6 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodejce letenek
Pracoval(a) jsem ve společnosti Čedok na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2010.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Z firmy jsem odešel, jak už to tak často bývá, kvůli mzdě. Když jsem si šel stěžovat na plat po zkušební lhůtě, že jsme se domluvili na vyšší částce, bylo mi řečeno, ať se nebojím, že to není naposledy, co jsem dostal přidáno. Bohužel bylo. Potom 3 roky stejná mzda. Když jsem požádal o přidání, nebylo mi vyhověno. Co vím od kolegů, tak přidává se až v nejvyšší krizi, když už chce někdo odejít a pokud možno co nejméně. Kolegyně nedostala přidáno např. 6 let. Takže nakonec tam skončíte s platem myče nádobí. Ve firmě také byli na nejvyšších pozicích lidé, kteří tam byli už od komunistů a vůbec nechápali, co dělají jejich podřízení (konkrétně oddělení letenkářů). Pokud se tedy člověk obrátil s problémem na tato místa, neměl šanci, protože manager vůbec netušil, o čem podřízený hovoří. Taky mě dostalo, když generální ředitel měl proslov ke všem osobám v Čedoku s tím, že mají služby nabízet všem lidem okolo - např. se starat o nástěnky ve svém vchodu do paneláku. Takže to byla tehdy marketingová strategie Čedoku. Možná se některé věci ve firmě zlepšily, ale asi ne moc. Čedok jede hlavně ze zavedeného jména.

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Čedok na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Maximum pro své zaměstnance

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

Cestovní kancelář Čedok kariéru nastartovala v roce 1920, čímž se stala nejstarší cestovní společností na českém trhu. Název Československá cestovní a dopravní kancelář začala používat až o 6 let později a tím vznikla i dodnes používaná zkratka, Čedok. Ve 20. letech už získala řadu klientů, kterým například nabízela vycestovat k pobřeží Dalmácie. Velmi rychle se stala oblíbenou značkou v oblasti turistického ruchu a v období od roku 1948 až do roku 1989 byla dokonce CK Čedok státním monopolem. V současné době je společnost ve vlastnictví největší polské cestovní kanceláře Itaka, s kterou se snaží rozvíjet nové možnosti v cestování a poskytují klientům dovolené na míru.

Kariéra v Čedoku

Nabídka práce v CK Čedoku je neustále aktualizována a nabízí pozice v oblasti cestovního ruchu. Zajímavý začátek kariéry v Čedoku mají například delegáti či průvodci, kteří dostanou možnost pracovat v různých destinacích po celém světě, kde se starají o tamější klienty. CK Čedok volné místo poskytuje také zájemcům z oblasti účetnictví, prodeje zájezdů nebo v administrativě. Pro práci v Čedoku je důležité ovládat anglický jazyk, mít komunikační a organizační schopnosti nebo znalost práce s PC. Abyste se zúčastnili výběrového řízení, je potřeba zaslat vypracovaný strukturovaný životopis s fotografií a pak se můžete těšit na volné místo s lákavými benefity..

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na příkopě 857/18, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

60192755

Založení / Zapsání do OR*:

30. 11. 1993

Právní forma:

a.s.