Kiwi.com – práce ve vyhledávači letenek | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Kiwi.com

Kiwi.com, dříve známý pod názvem Skypicker, je český internetový vyhledávač letenek. Tato technologická společnost byla založená českým podnikatelem Oliverem Dlouhým a primárně funguje jako vyhledávač nízkonákladových mezinárodních letů.

Hodnocení Kiwi.com

Přidat hodnocení
před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Kiwi.com na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Great benefits (cafeteria, multisport card, flight vouchers, quaterly bonuses, free snacks, in-house sauna and gym, nice conference budget, possibility to work time-to-time from foreign branches), salary, freedom, team and product.

Negativa firmy:

před 6 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Customer Support – Brno
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kiwi.com na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma je vskutku svetového formátu, na pozícii Customer Support je to asi najlepšia možnosť, ako si precvičiť znalosti a používanie angličtiny a iných cudzích jazykov. Zamestnanec je neustále v kontakte s množstvom ľudí z iných krajín a kultúr, čo osobne považujem za obohacujúce. Prostredie je väčšinou priateľské, priestory relatívne priestranné a čisté, všetci si tykajú. Oceňujem tiež takmer mesiac trvajúci tréning, ktorý pripraví na mnohé (samozrejme nie všetky) situácie. Benefity - multisport, stravenková karta, herné konzoly, bezplatná káva, hodiny angličtiny (povinné), masáže, sauna...

Negativa firmy:

Firma počas môjho pôsobenia v nej prechádzala niekoľkými zmenami a často niečo, čo platilo včera, na ďalší deň už neplatilo. Veľa času bolo nutné venovať čítaním noviniek a aktualizovaných procesov. Niekedy bola náročnejšia komunikácia s kolegami zo zahraničných pobočiek ako so zákazníkmi.

Doporučení pro management firmy:

Sprehľadniť komunikáciu naprieč spoločnosťou.

před 7 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Kiwi.com na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediná firma v ČR svého druhu a ražení - ambice stát se jedničkou v travelu celosvětově Spousta benefitů, které člověk jen tak někde nedostane Uvolněná atmosféra Legendární firemní akce

Negativa firmy:

Pomalu se zkorporátňuje - což někomu nemusí sedět a mají s tím problém zejména služebně starší zaměstnanci, kteří zažili punk a neskutečnou startupovou jízdu rok až dva zpátky

před 7 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Order processing specialist – Brno
Pracoval(a) jsem ve společnosti Kiwi.com na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Některé benefity Peníze

Negativa firmy:

Směny Chování vedení k řadovým zaměstnancům Vedení řeší akorát zákazy a příkazy Dog friendly a celkově friendly pouze pro zaměstnance mimo CS Poměry jako v klasickém call centru, dostanete nadiktováno, kdy smíte na záchod a na stůl si nemůžete vzít ani pití bez víčka

Doporučení pro management firmy:

Vyměnit celý vysoký management CS, nikdo tam o práci svých podřízených nemá sebemenší ponětí

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

O Kiwi.com

Kiwi.com sídlí v Brně a pracuje pro ni přes 1 300 zaměstnanců, vznikají však další volná místa. Společnost poskytuje ojedinělé služby - svým zákazníkům nabízí nepřeberné množství destinací, kam mohou jet za rozpočet, který si sami zadají podle svých možností. Vyhledávač dokáže propojit lety tak, aby byla cesta co nejlevnější a nejpohodlnější - najde nejvýhodnější možnou aerolinku a to co nejrychleji, bez pracného hledání. Nabízí, mimo jiné, také unikátní zákaznickou péči v 17 jazycích, které zaměstnanci denně odvádějí skvělou práci.

Historie firmy

Kiwi.com rozjela svou kariéru díky myšlence studenta a současného podnikatele Olivera Dlouhého, který hledal levné letenky. Při tomto "týrání" dostal nápad, díky kterému vyšel startup do světa. Za pomoci Jozefa Képesi se pustil do unikátního, atypického projektu, ze kterého vzešla v dubnu roku 2012 firma, která začala kombinovat lety - Skypicker.com, s.r.o.

V roce 2013 zahraniční společnost Touzimsky Airlines odkoupila 20% podíl společnosti za 5 milionů Kč. Projektu se velmi dařilo, ale po přebrání vyhledávače letů WhichAirline (v ČR známé pod Aletenky.cz) se okruh uživatelů, nabídka volných míst i tržby začaly zvyšovat ještě více Roku 2016 internetový portál přejmenovali na Kiwi.com. Ke konci roku 2017 ocenil Ondřej Tomek, podnikatel z oblasti e-commerce, společnost na hodnotu téměř 10 miliard korun českých, pokud by byla prodána.

Kiwi.com kariéra

Máte rádi cestování? Rádi si vyhledáváte tu nejlepší alternativu? Tak si představte, že byste se mohli podílet na vývoji unikátního vyhledávače kiwi letenek přímo vy u mladého, ale velmi rychle rostoucího zaměstnavatele v ČR. Jestliže máte zájem o práci v této společnosti, získáte tím mnoho benefitů - práci v multikulturním prostředí, "dog friendly" kancelář, prostor pro zlepšení vaší fyzické i psychické kondice ("joga room", posilovna); bez starosti můžete říct svůj názor či nápad - fantazii se meze nekladou.Volná místa v jednom z nejrychleji rostoucích startupů v Evropě stále jsou! A kdo si v zde najde své místo? Všichni, kteří hledají práci v marketingu, zákaznické péči nebo HR.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Palachovo náměstí 797/4, 625 00 Brno - Starý Lískovec

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

29352886

Založení / Zapsání do OR*:

17. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.