CK FISCHER - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Na strži 1702/65, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

26141647

Založení / Zapsání do OR*:

21. 12. 1999

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Fischer je cestovní kancelář působící na českém trhu. Zaměřuje se především na letecké zájezdy do přímořských destinací, v nabídce má ale i lyžařské zájezdy či eurovíkendy ve světových metropolích. Spolu se společnostmi NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ tvoří cestovní skupinu FISCHER, která je největší ve svém oboru. Pochlubit se může nejrozšířenějším portfoliem u nás a spoluprácí s více než 600 hotely. Společnost si stihla za dobu svého působení získat mnoho stálých zákazníků, kteří si váží především dobře vykonané práce všech zaměstnanců Fischer, na které se mohou spolehnout. Roční obrat firmy nyní přesahuje 5,3 miliardy korun a počet klientů se blíží k 350 tisícům.

Historie firmy

CK Fischer založil v České Republice roku 1991 Václav Fischer, majitel společnosti Fischer Reisen v Německu. Původně nesla dceřiná společnost u nás stejné jméno. To bylo až roku 1995 zkráceno na FISCHER. Zakladatelovým cílem bylo vytvořit v Česku takový cestovní komfort, na který byly západoevropské země v té době již zvyklé. V roce 2003 se většinovým vlastníkem stala společnost K & K Capital Group a volné místo výkonného ředitele získal Jiří Jelínek. V roce 2011 se CK Fischer spojila s CK NEV-DAMA a už v tu chvíli se jednalo o největší cestovní skupinu v ČR. O rok později se staly členy skupiny také společnosti eTravell.cz a PRIVILEQ. S tímto růstem byl spjat rovněž růst nabídky práce v CK Fischer. O volná místa ve Fischer je dlouhodobý zájem a jedná se o žádaného zaměstnavatele.

Kariéra CK Fischer

Ve společnosti pracuje více než 200 lidí v České republice a nová volná místa v CK Fischer stále přibývají. Začít svou kariéru ve Fischer společnosti můžete jako prodejce zájezdů na prodejně, pracovník call centra nebo třeba účetní. Pro větší dobrodruhy je ideální pozice animátora v zahraničí, na které se jistě nebudete nudit. V každém případě se Vám ale bude hodit znalost anglického či jiného cizího jazyka a příjemné vystupování. Pokud Vás společnost oslovila, podívejte se, jaká volná místa Fischer právě nabízí a nebojte se tuto cestovní kancelář oslovit a zajistit si tak kariéru v CK Fischer - největší cestovní kanceláři u nás.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CK FISCHER na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nic, ale absolutně nic.

Negativa firmy:

Arogantní vedení, neustále dohady o uzavírání smluv, nekolegiální prostředí, neustále lži a následné sliby...

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CK FISCHER na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Biedny platový základ a nedosiahnutelné ciele, arogantné vedenie podla ktorého je každý nahraditeľný na počkanie, ak urobíte 100vecí na 1 a raz urobíte menšiu chybu vidia iba tú chybu...personálneho ocenenia sa zamestnanec nedočká, absolutne nedostačný resp. takmer žiaden systém zaškolenia nových zamestnancov....

Doporučení pro management firmy:

Začať si vážiť zamestnancov, najmä tých čo napriek všetkému chcú pre firmu niečo aj urobiť. zdokonaliť systém zaškolovania nových zamestnancov

před 3 měsíci
5.0

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CK FISCHER na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

- personalistika neměla přehled, o tom co říkala její asistentka při pozvání - opakovala pouze že jsou jedničky na trhu - mohli napsat aspoň generovanou odpověď při nevybrání kandidáta - očekávala jsem etickou slušnost od "jedniček na trhu"

před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce zájezdů - call centrum chat - Ostrava
Pracuji ve společnosti CK FISCHER na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma je v budově, kde se dá zajít do jídelny na oběd a nemusíte chodit nikam ven. Hodina za den pauzy, můžete si vybrat podle svého. Mladý a přátelský kolektiv. Infocesty. Stravenky a příspěvek na multisport kartu.

Negativa firmy:

Minimální základní mzda. Provize nastaveny tak, aby se nedali splnit, takže ve finále si skoro nic nevyděláte. Za tolik práce co se tam musí udělat, ty peníze jsou opravdu směšné. Většinou se nedá vše stihnout v pracovní době, tudíž musíte dodělávat věci z domova, klienti Vám nikdy nedají pokoj. Totální psychický nátlak. Vyhrůžky formou pokut. Nesmíte jíst u počítače ani v kanceláři, ale na chodbě jsou stolečky, u kterých se musíte hrbit, takže výborné stolování(když máte svůj oběd a nejdete do jídelny). Nesmíte chodit v teplácích ani mít papuče, přitom jste zavřeni v kanceláři u počítače-stupidní. Za rok co jsem tam byla, nastalo strašně moc změn-k horšímu!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Cestování Letectví Doprava Služby Turistika Sport a rekreace