Student Agency - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Student Agency

Údaje

Sídlo firmy:

náměstí Svobody 86/17, 602 00 Brno

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

25317075

Založení / Zapsání do OR*:

11. 11. 1996

Právní forma:

k.s.

O společnosti

Student Agency, patřící pod Student Agendy holding a.s., je společnost zajišťující klientům moderní způsob cestování, zprostředkovává zahraniční pobyty pro práci i volný čas a také je prodejcem letenek i zájezdů. Společnost je považována za jedničku na trhu cestovních služeb a osobní dopravy. Poskytováním profesionálních a kvalitních služeb si získala oblibu u svých zákazníků a drží si ji už přes 20 let. Se zvyšujícím se počtem klientů se zvyšuje i počet volných míst a pracovních nabídek Student Agency. Kariéru si zde mohou zaměstnanci budovat díky pevným základům firmy a známé značce u nás i ve světě. Firma uvádí nové trendy v cestování a stále na trh přichází s inovacemi, o které mají cestující zájem. Jedna z hlavních činností je vnitrostátní i mezinárodní autobusová a vlaková doprava, kterou provozuje pod známou značkou RegioJet.

Historie firmy

Víte, jak začal příběh Student Agency? V roce 1993 nastartoval student Radim Jančura svou kariéru a vrhl se do podnikání se zahraničními pobyty "au pair". Tímto nápadem vznikla roku 1996 cestovní společnost Student Agency. Podnikatel přidal k zahraničním pobytům také jazykové a pracovní. Žluté autobusy se ihned dostaly do podvědomí široké veřejnosti díky výraznému designu a neobvyklými autobusovými službami. O 2 roky později začala společnost nabírat zájemce na volná místa také na Slovensku. V roce 2009 už ostřílený podnikatel Radim Jančura rozšířil dopravu i na železniční koleje, kde dodnes jezdí známé žluté vlaky.

Student Agency kariéra

Student Agency nabízí široký seznam volných míst především díky dalším firmám, které zastřešuje. Všechny tyto společnosti poptávají práci na různé pozice. Ten, kdo má rád cestování, cestovní ruch a jazyky si určitě vybere - společnost se nebrání zaměstnat i studenty, kteří mají chuť pracovat a sbírat zkušenosti. Pro příklad jsou tu pozice jako obchodní konzultant, prodejce letenek, řidič, stevard/ka v autobusech nebo třeba elektromechanik. A jaké firma nabízí benefity? Jsou to různé zaměstnanecké slevy, firemní akce, příspěvek na stravování nebo také výuka cizích jazyků. Pokud vás společnost zaujala, podívejte se, jaká volná místa jsou stále aktuální a začněte svou kariéru v práci plné zábavy a dobrodružství.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Student Agency na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv,člověk se podíval do světa

Negativa firmy:

absolutně žádné přestávky,mzdové ohodnocení které bylo přislíbeno nebylo,zmatky no prostě katastrofa! pozici stevarda nedoporučuji.

Doporučení pro management firmy:

nedoporučuji

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Student Agency na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná pozitiva to nemá.

Negativa firmy:

Vysoké nároky, mizerný plat, benefity oproti jiným firmám žádné. Nejhorší zkušenost!

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Student Agency na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Přestávky řidiče neexistují, Ridic musí nafasovat bufet,vyčistit záchod vysat, vytrit, umýt autobus,vyměnit autobus,dotocit vodu do kavovaru a dozachodu stejná hadice,nafasovat do kavovaru a to vše musí udělat do 45 minut o své zákoně přestávce není čas ani na vymoceni pak založit klienty a bát se promluvit se stewartem protože pořád někdo po vás slidi prostě firma úžasná

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Junior manager - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Student Agency na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vynikající kolektiv kolegů, parta je zde opravdu skvělá a vzniklá přátelství fungují i po odchodu ze společnosti. Dobrá image firmy v životopise. Relativně kvalitní technické zázemí.

Negativa firmy:

Negativa bych rozdělil na dva hlavní problémy - management a celková výše mzdy. Oboje spolu souvisí, protože vedení firmy si vůbec neváží lidí, kteří chtějí pro firmu dlouhodobě dělat i za tak nízkou mzdu. Než aby alespoň lehce přidali služebně starším, tak se jich radši zbaví a naberou nové za míň... Výše mzdy je odpovídající tak max pro okresní město, nikoli krajská města a Prahu s Brnem, odkud je stejně nejvíc zaměstnanců. Nejvyšší management tlačí na za každou cenu co nejmenší náklady. Nemá ponětí o tom co a jak dělá střední management a už vůbec ne o tom, co obnáší práce řadových zaměstnanců, především stev, řidičů a prodejců. Střední management je fraška - jedná se zejména o bandu nevzdělaných (v oboru dopravy) kamarádek, které si vzájemně snaží vyhovět. O dopravě a procesech v ní nemají páru, všechno jsou to buď bývalé stev a nebo jejich kamarádky. Ve vysoké míře se uplatňuje bossing, když je to nutné pro odstranění dotyčného tak i přímo šikana. Systém osobního ohodnocení demotivující. Často je porušován zákoník práce.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslete nad přístupem k vlastním zaměstnancům a konečně si jich začněte vážit! Vyháníte velký počet lidí, kterým na firmě záleží a dýchali by pro ní, i za tu směšně nízkou mzdu, kterou dostávali.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Cestování Doprava Služby