Booking.com (Czech Republic) - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Booking.com (Czech Republic)

Booking.com je jedna z největších on-line platforem, na kterých je možné vyhledávat nejrůznější druhy ubytování. Centrála společnosti sídlí v Amsterdamu, ale zaměstnance má na jednotlivých pobočkách po celém světě. Každý den si na stránkách lidé zarezervují více než milion a půl ubytovacích kapacit. Největší množství zaměstnanců pracuje v zákaznické podpoře ve více než 70 zemích světa ve 40 jazycích. I vy se můžete stát součástí mezinárodního týmu.

Hodnocení Booking.com (Czech Republic)

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Celý svět možností

Společnost Booking.com zaměstnává tisíce lidí z celého světa, kteří spolupracují, navzájem se obohacují, pracují na inovacích a rostou. Síla firmy spočívá především v rozmanitosti nejen celé škály různých pozic, ale také bohatém mixu zaměstnanců. Naším firemním heslem je motivace. Snažíme se překonávat sami sebe a nebát se vystoupit z komfortní zóny tak, abychom se rozrůstali do všech směrů. Právě odhodlání klást si otázky, nacházet odpovědi a objevovat nové věci nás žene kupředu. Kolektivnímu úsilí více než 17 000 zaměstnanců na globální úrovni nám umožňuje překonat jakékoli výzvy.

Jsme víc než jen zprostředkovatel ubytovaní

Aby mohla naše firma dobře fungovat v tak širokém měřítku, jako je tomu dnes, potřebujeme spolupracovat s řadou specialistů a odborníků. Naší základnu tvoří zákaznická podpora, kde narazíte na týmy, které jsou tak různorodé jako naši zákazníci a partneři, jimž pomáhají. Určitě bychom se neobešli bez IT specialistů, vývojářů, analytiků, programátorů a designerů, kteří pracují v malých týmech, aby byly inovace rychlejší. Uplatnění u nás dále najdou obchodníci, marketéři, právníci, účetní, produktoví manažeři, personalisté a mnoho dalších. Myslíme také na čerstvé absolventy, kteří mohou nastartovat svoji kariéru právě u nás. Jako společensky zodpovědná firma se zasazujeme o udržitelný turismus, podporujeme lokální kultury a minimalizování dopadu turismu na životní prostředí. Na portfolio našich dobrovolnických programů a dalších projektů se můžete podívat zde .

Semknutý mezinárodní tým

Společnost Booking.com garantuje svým zaměstnancům jistotu zavedené nadnárodní společnosti a férové jednání. Pokud jste jako my, rádi pomáháte lidem, milujete cestování a získávání nových zkušeností. Naše mezinárodní týmy nikdy nevidí problém, vždy jen cestu k řešení a uspokojení zákazníkových potřeb, ať už budete pracovat v zákaznické podpoře, zlepšovat webové rozhraní nebo vyvíjet ještě lepší mobilní aplikaci. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení, štědré benefity a bonusy a mezinárodní prostředí, ve kterém poznáte jiné kultury, národnosti a jazyky.

Příležitost pro každého

Pokud se chcete přidat k našemu týmu, stačí otevřít stránky Booking.com a vybrat si vámi preferovanou pozici. Vyhledávání můžete upřesnit zadáním konkrétní země a města. V případě, že vás některá z nabídek osloví, stačí ji rozkliknout a okamžitě se dozvíte, jaké jsou na danou pozici požadavky a co v rámci ní společnost Booking.com nabízí. V poslední kroku vyplníte kontaktní formulář a během pár dnů se vám ozvou z personálního oddělení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Havlíčkova 1029/3, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

24816841

Založení / Zapsání do OR*:

2. 3. 2011

Právní forma:

s.r.o.