INVIA.CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26702924

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2002

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Cestovní kancelář INVIA.CZ je česká společnosti poskytující služby ve 2 oblastech práce - cestování a doprava. Cestovní agentura prodává na internetu zájezdy do celého světa. Nabízí speciální služby, díky kterým si mohou zájezd dovolit i lidé pobírající průměrný plat. INVIA.CZ může být hrdá na svůj servis, poskytuje svým klientům "Last minute zájezdy", "First minute zájezdy", ale také jiné nejrůznější slevy na zájezdy (sleva na děti, výlet/dárek zdarma, sleva pro seniory, novomanželská sleva a mnoho dalších).

Ve svém portfoliu služeb dodává INVIA.CZ také možnost zakoupit si dárkové certifikáty a dává prostor návštěvníkům webu vybrat si svou vysněnou dovolenou podle recenzí hotelů. Na portálu VímVíc.cz se Invia ovšem jako příliš dobrý zaměstnavatel neukázala dle recenzí zaměstnanců. Ze svého sídla na Praze 4 vykonává společnost svou práci od roku 2000.

Historie firmy Invia.cz

Kariéru v této společnosti si začali tvořit CEO firmy INVIA.CZ, Michal Drozd, Radek Stavinoha a Bohumil Píše, v roce 2000. Tehdy začali jako vysokoškolští studenti a kamarádi s projektem pod názvem MojeDovolená.cz. Projekt nabíral na obrátkách a brzy se jejich práce proměnila ve známé internetové stránky prodávající výhodné zájezdy do zahraničí. V prosinci roku 2002 měla firma na kontě už prvních 1.000 odbavených zákazníků. Hned na to zabrala volné místo mezi partnery a stala se jedním z největších partnerů známých cestovních kanceláří. V únoru 2004 se společnost přejmenovala na aktuální název - INVIA.CZ. Postupem času se společnost rychle rozrůstala po celé České republice a tím rostl i počet volných míst. V říjnu 2006 získala společnost ocenění za nejrychleji rostoucí technologickou firmu Rising Stars.

Pro mnoho lidí možná velkou novinkou a zajímavostí je online půjčovna automobilů do celého světa. Tuto službu poskytuje společnost od roku 2007. Velkou výhodou jsou prověřené automobily za výhodné ceny a především neomezený počet najetých km za cenu půjčovného.

Cestovní kancelář INVIA.CZ

Společnost dlouho hledala spolehlivého investora. V roce 2008 vyplnil volné místo nového investora polský investiční fond MCI, který nakoupil 51 procentní podíl společnosti. Další podíly společnosti nakoupily v roce 2016 Rockaway Capital a čínská CEFC. V roce 2017 otevřela INVIA.CZ prozatím největší pobočku, a to v Praze na Václavském náměstí. Tato pobočka je výstavní skříní celé cestovní kanceláře.

Kariéra v INVIA.CZ

Jak začít s kariérou u INVIA.CZ? Stačí být zapálený, odhodlaný a energický člověk, který má rád cestování a komunikaci s lidmi. Prostřednictvím práce v INVIA.CZ získáte prostor k "nekonečnému" osobnímu i kariérnímu růstu díky pozici společnosti na trhu nebo také díky tomu, že je INVIA.CZ součástí investiční skupiny Rockaway. Můžete tak získat neocenitelné zkušenosti a rozvíjet tak svůj talent i chtíč. Počet volných míst v INVIA.CZ roste díky extrémně rychlé expanzi jak po České republice, tak i v Evropě, kde působí dohromady v 7 dalších zemích. Jestli si chcete zajistit práci v této firmě, podívejte se po volných místech a určitě si některé z nich "zamilujete".

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 26 dny
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pro člověka, kterého baví cestovní ruch a zajímá ho cestování, je tato práce jako taková super. V Invii se toho dá hodně naučit a získat spoustu zkušeností. Máte možnost cestovat v rámci infocest.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

skvělý kolektiv

Negativa firmy:

Člověk se těší na práci v prosperující firmě, ale firma má vše nastaveno trochu jinak. Zprvu si s Vámi nejmenovaná blondýnka sjedná pohovor a naslibuje hory, doly. To, že se při měsíčním výdělku sekne o X tisíc...mazec.. Po podepsání smlouvy člověk zjistí, že slibovaná pracovní doba, také nesplňuje realitu. Aby si člověk vydělal slušné peníze, musí v kanceláři sedět od 8-18 (v sezóně do 19) každý den. Je to velmi stresující práce. Teamleader si myslí, že každý, kdo do společnosti nastoupí, vše automaticky umí. Člověk, který chce jednat lidsky zde nemůže absolutně pracovat. Ceny, které Invia uvádí na svých webových stránkách nejsou reálné. Vysvětlujte klientům, proč není pravda to, co uvádíme na stránkách... Po výpovědi Vás klid také nečeká.. Veškeré dokumenty ohledně výpovědi Vám chodí poštou.. Ale musíte si o ně poprosit, jinak máte smůlu.. Utečte co nejrychleji.. Život je moc krátký na to ztrácet čas v této společnosti...

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ POZITIVUM

Negativa firmy:

Skutečná mzda je nižší než minimální mzda, jedna se o nějakých x , ze kterých se na fixní mzdu musí každý zamestnanec dostat sám, což je nějakých x ,- hrubého. Odměny nejsou vůbec velké, za jeden prodaný zájezd je tak maximálně x ,- korun, v sezóně se to ještě snižuje. Pokud si tedy chcete vydělat více, než fixní složku, musíte v práci sedět od rána do večera, nemít žádný osobní život a hlavně pracovat za neproplacené přesčasy. Potom tu jsou takzvané proplacené přesčasy, které jsou povinné! A ty nejsou proplacené bůh ví jak úžasně. Měsíčně si tak uděláte 210 odpracovaných hodin, za absolutně směšnou částku k výplatě. To je ale z toho lepšího soudku. V Invii se hodně často dopouští k protiprávnímu jednání, vedoucí, ani personalistky neznají daňové ani jiné zákony, ani nic spojené s nimi, navíc vůbec nerespektují zaměstnance. Ve zkušební době propouští více než 85% nových zaměstnanců a to jen z toho důvodu, ze nové zaměstnance nabírají pouze na hlavní sezónu, aby měl vedoucím kdo dělat výplatu. Ve zkušební době raději vsichni odcházejí sami, hned poté co zjistí, jak tahle spolecnost funguje. Ti, co to nevzdají a vydrží, tak také žádná sláva. Invie dělá totiž krok, ve kterém nechá zaměstnance podepsat smlouvu (kterou uvádí jako "PRODLOUŽENÍ ZKUŠEBNÍ DOBY", která podle zákona prodloužit nelze!! Jenže spousta lidí to neví a právě na tohle firma cili), bez toho, aniž by si ji mohli zaměstnanci vůbec přečíst.. a tady se jedna o smlouvu, která je DOHODOU O PROVÁZÁNÍ PRACOVNÍHO POMĚRU ZE STRANY ZAMESTNANCE k určitému dni, většinou do 3 měsíců. Touto smlouvou si davaji pojistku ke smlouvě na neurčito, kterou se tak šíleně prezentují. A když se náhodou začne někdo vyptávat, tak je vedení ještě tak hloupé, že sami prohlásí, že tato smlouva, od které vlastně neni ani kopie, protože na tu taky nemáte nárok, bude ležet pouze ve stole v Invii a pokud nedosáhnete určitých procent ve výsledcích, tak ji buď pošlou do Brna a tudíž Vás vyhodí a nebo ji skartují a jako by vlastně vůbec neexistovala. Takto se Invie chová ke svým zaměstnancům!

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Jen kolektiv prodejců

Negativa firmy:

Ani nevím kde začít.. začalo to asi tím, že za celé 3 měsíce jsem se nedočkali jejich lékaře k vstupní prohlídce.. Poté zjistí, že se nesmí pracovat více jak 6 dní v týdnu, pro ně úplná novinka. Pracovní doba od rána do večera(to by ani tak nevadilo, když si zvyknete). Další věc jejich nelegální ,,malusy”. Pokud nestíháte a klientovi zavoláte o 5 minut později, odeberou vám 50,- z výplaty.. což se může hezky nasbírat pokud máte celý den skluz, protože vyřizujete smlouvy a nebo storna zájezdu. A největší podfuk na své zaměstnance, že vám po zkušební době dají podepsat ,,prodloužení zkušební doby”, tedy že vám dají podepsat Vaší výpověď, pomalu vám to nedají přečíst, pokud však si stojíte za svým, že si to chcete přečíst tak vám to bude slovně vysvětleno a buď podepíšeš a nebo letíš. Je ještě zajímavé poslouchat od ostatních jak jim to bylo řečeno, naučeno jak básnička typu: nemusíš se bát, nevyhodíme tě, my tě tu chceme, je to jen pro tvoje dobro, kdyby si chtěl odejít, ať můžeš hned a nemusíš mít 2 měsíční výpovědní lhůtu( a samozřejmě odstupné). Ale tak to není :) jakmile nemáte každý týden 40% prodeje, tak vás vyhodí i dříve. Když si procenta udržíte, výpověď zkartují a dají vám smlouvu na plný úvazek zpětně. Nakonec nejsou schopni zaslat poštou výpověď se zápočtový listem a potvrzení o zdanitelných příjmech. Zašlou čistě jen výpověď. Poté jdete na pohovor do jiné cestovky, řeknete že jste pracoval v invii a tam se Vám vysmějí a zeptají ,,tak to už je po sezóně že?”. Toto chování firmy mě natolik naštvalo, že se s tímhle musím rozdělit.. Práce jako taková super, baví vás, ale jakmile skončí sezóna, tak se vás hnusně protiprávně zbaví a to se mi nelíbí..

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Cestování Letectví Doprava Služby Turistika Sport a rekreace