Údaje

Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26702924

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2002

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Cestovní kancelář INVIA.CZ je česká společnosti poskytující služby ve 2 oblastech práce - cestování a doprava. Cestovní agentura prodává na internetu zájezdy do celého světa. Nabízí speciální služby, díky kterým si mohou zájezd dovolit i lidé pobírající průměrný plat. INVIA.CZ může být hrdá na svůj servis, poskytuje svým klientům "Last minute zájezdy", "First minute zájezdy", ale také jiné nejrůznější slevy na zájezdy (sleva na děti, výlet/dárek zdarma, sleva pro seniory, novomanželská sleva a mnoho dalších). Ve svém portfoliu služeb dodává INVIA.CZ také možnost zakoupit si dárkové certifikáty a dává prostor návštěvníkům webu vybrat si svou vysněnou dovolenou podle recenzí hotelů. Ze svého sídla na Praze 4 vykonává společnost svou práci od roku 2000.

Historie firmy

Kariéru v této společnosti si začali tvořit CEO firmy INVIA.CZ, Michal Drozd, Radek Stavinoha a Bohumil Píše, v roce 2000. Tehdy začali jako vysokoškolští studenti a kamarádi s projektem pod názvem MojeDovolená.cz. Projekt nabíral na obrátkách a brzy se jejich práce proměnila ve známé internetové stránky prodávající výhodné zájezdy do zahraničí. V prosinci roku 2002 měla firma na kontě už prvních 1.000 odbavených zákazníků. Hned na to zabrala volné místo mezi partnery a stala se jedním z největších partnerů známých cestovních kanceláří. V únoru 2004 se společnost přejmenovala na aktuální název - INVIA.CZ. Postupem času se společnost rychle rozrůstala po celé České republice a tím rostl i počet volných míst. V říjnu 2006 získala společnost ocenění za nejrychleji rostoucí technologickou firmu Rising Stars.

Pro mnoho lidí možná velkou novinkou a zajímavostí je online půjčovna automobilů do celého světa. Tuto službu poskytuje společnost od roku 2007. Velkou výhodou jsou prověřené automobily za výhodné ceny a především neomezený počet najetých km za cenu půjčovného.

Společnost dlouho hledala spolehlivého investora. V roce 2008 vyplnil volné místo nového investora polský investiční fond MCI, který nakoupil 51 procentní podíl společnosti. Další podíly společnosti nakoupily v roce 2016 Rockaway Capital a čínská CEFC. V roce 2017 otevřela INVIA.CZ prozatím největší pobočku, a to v Praze na Václavském náměstí.

Kariéra v INVIA.CZ

Jak začít s kariérou u INVIA.CZ? Stačí být zapálený, odhodlaný a energický člověk, který má rád cestování a komunikaci s lidmi. Prostřednictvím práce v INVIA.CZ získáte prostor k "nekonečnému" osobnímu i kariérnímu růstu díky pozici společnosti na trhu nebo také díky tomu, že je INVIA.CZ součástí investiční skupiny Rockaway. Můžete tak získat neocenitelné zkušenosti a rozvíjet tak svůj talent i chtíč. Počet volných míst v INVIA.CZ roste díky extrémně rychlé expanzi jak po České republice, tak i v Evropě, kde působí dohromady v 7 dalších zemích. Jestli si chcete zajistit práci v této firmě, podívejte se po volných místech a určitě si některé z nich "zamilujete".

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 10 dny
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti INVIA.CZ na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

dobre platena brigáda

Negativa firmy:

-nedomyslené zavádzanie nových zákonov a zvyklostí, pripadne kampaní; malá kontrola zamestnanca- takmer žiadna spätná väzba od priameho vedúceho

před 1 měsícem
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodejce zájezdů
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

práce na dobu "neurčitou"

Negativa firmy:

Nátlak ze všech stran, když chce člověk odejít po zkušební době, nikoho nezajímá výpovědní lhůta, chceš odejít? Odpracuj dnešek a zítra už nechoď. Špatná koordinace, peníze mizerné. Strhávání peněz za neprodané služby = menší odměny. Přesčasy placeny jako dobrovolné nikoliv povinné dle ZP. Pracovní doba neúprosná. Někdy tam sedíte i do 21 hodin a nikdo vám to nezaplatí. Na otázku, proč jsi to neprodal, odpověď protože to nechtěl ti TL odpoví: tak proč jsi na něj nepoužil to a to... To už není pasivní call centrum... Už nikdy více!

Doporučení pro management firmy:

trochu se zaměřit na zaměstnance a vyzkoušet si jejich práci v dnešní době a ne kdy nastupovali před 20 lety, lidé a jejich potřeby se mění ne jak před 20 lety....

před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti INVIA.CZ na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Jaká?? Ne, nejsou.

Negativa firmy:

Z hecu poslány životopis, volání ještě ten den, následující den jsem šel na pohovor. Byl skupinový a neprofesionální (dlouhé čekání, koktání/pomlky personalistky, ne zrovna upravené). Psaný test na PC, kterych jim půlka nefungovala (volali IŤaka a ani se tomu nedivila- asi praxe?). Po hovor rutina, omlete otázky, ani nebyla podstatná odpověď, stačilo, že jsem mohl nastoupit hned. PrY že se ozvou do 14ti dnů, volali asi za hodinu (zas tak skvelej jsem nebyl) a nástup mi nabidli další den/v podstatně vnutili (buď a nebo prý mam smůlu). No, školení bylo sklamani, praxe po pár týdnech mi otevřela oci-nic nefunguje a více méně plat nalhany a jen pokuty za to, že člověk nesplní počty a procenta prodeje. Hledám si jinou práci a tady nezůstanou. Levá ruka neví, co dělá práva :(( Navenek .... A uvnitř fuj!

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Zadny

Negativa firmy:

Skoro zadne benefity, stres, neprofesionalni pristup teamleaderu, penezne pokuty napriklad za pozdni prichod,

Zobrazit všechna hodnocení (13)

Zaměření firmy

Cestování Letectví Doprava Služby Turistika Sport a rekreace