INVIA.CZ | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jedinečné zájezdy!

INVIA.CZ

Cestovní kancelář INVIA.CZ je česká společnosti poskytující služby ve 2 oblastech práce - cestování a doprava. Cestovní agentura prodává na internetu zájezdy do celého světa. Nabízí speciální služby, díky kterým si mohou zájezd dovolit i lidé pobírající průměrný plat. INVIA.CZ může být hrdá na svůj servis, poskytuje svým klientům "Last minute zájezdy", "First minute zájezdy", ale také jiné nejrůznější slevy na zájezdy (sleva na děti, výlet/dárek zdarma, sleva pro seniory, novomanželská sleva a mnoho dalších).

Hodnocení INVIA.CZ

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce zájezdů - Brno
Pracuji ve společnosti INVIA.CZ na pracovní smlouvu 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pohybovala jsem se delší dobu v zákaznickém servisu a různých call centrech, ale příležitost dostat se do cestovního ruchu, který mě lákal, jsem bez praxe neměla. Líbilo se mi, že Invia tu příležitost dává, protože si nováčky na náklady firmy kompletně zaškolí. Po přečtení recenzí jsem váhala, ale řekla jsem si, že to zkusím a jsem ráda, že jsem to udělala. Je tady super kolektiv. Potkala jsem spoustu lidí, se kterýma ráda zajdu na pivo i mimo práci. Ale nejlepší za mě asi infocesty. Proto jsem pořád tady a hodlám toho co nejvíc využít, protože tuhle možnost už v jiné práci mít nebudu. Dobrý taky je, že tím, že je Invia obrovská, tak co chvíli nám posílají příležitosti ke kariernímu posunu. Nemusíte šplhat jako v jiných firmách po žebříčku oblíbenosti u nadřízených, abyste měli šanci na povýšení. Tady si prostě pošlete přihlášku a pak musíte ukázat, že na to máte.

Negativa firmy:

Samozřejmě sezóny jsou náročnější, s tím jsem už dopředu počítala a je to opravdu tak, že zde člověk tráví hodně času. Na druhou stranu, když člověk poslouchá lektory, tak mu to léto solidně sype. Není to typ práce pro každého, hodně vás toho naučí, ale musíte počítat s tím, že to je práce s lidma. Sice na telefonu, ale komunikujete celý den. Někdy je to dost únavné. Jinak by mohli zařadit ještě nějaké další benefity. Posílali průzkum, o které benefity bychom jako zaměstnanci stáli, tak třeba i na tom zapracujou.

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji ve společnosti na pozici v HR. Přečetl jsem si tyto komentáře a vzhledem k tomu, že máme stovky spokojených zaměstnanců a neustále rosteme, tak není všechno černobílé, jak se zde uvádí. Pokud budete chtít vědět, jaká skutečně INVIA.CZ je. Obraťte se na mě. Rád si s Vámi popovídám. Jiří Malina (jiri.malina@invia.cz)

Negativa firmy:

před 3 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pro člověka, kterého baví cestovní ruch a zajímá ho cestování, je tato práce jako taková super. V Invii se toho dá hodně naučit a získat spoustu zkušeností. Máte možnost cestovat v rámci infocest.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

skvělý kolektiv

Negativa firmy:

Člověk se těší na práci v prosperující firmě, ale firma má vše nastaveno trochu jinak. Zprvu si s Vámi nejmenovaná blondýnka sjedná pohovor a naslibuje hory, doly. To, že se při měsíčním výdělku sekne o X tisíc...mazec.. Po podepsání smlouvy člověk zjistí, že slibovaná pracovní doba, také nesplňuje realitu. Aby si člověk vydělal slušné peníze, musí v kanceláři sedět od 8-18 (v sezóně do 19) každý den. Je to velmi stresující práce. Teamleader si myslí, že každý, kdo do společnosti nastoupí, vše automaticky umí. Člověk, který chce jednat lidsky zde nemůže absolutně pracovat. Ceny, které Invia uvádí na svých webových stránkách nejsou reálné. Vysvětlujte klientům, proč není pravda to, co uvádíme na stránkách... Po výpovědi Vás klid také nečeká.. Veškeré dokumenty ohledně výpovědi Vám chodí poštou.. Ale musíte si o ně poprosit, jinak máte smůlu.. Utečte co nejrychleji.. Život je moc krátký na to ztrácet čas v této společnosti...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (25)

Ve svém portfoliu služeb dodává INVIE také možnost zakoupit si dárkové certifikáty a dává prostor návštěvníkům webu vybrat si svou vysněnou dovolenou podle recenzí hotelů. Na portálu VímVíc.cz se Invia ovšem jako příliš dobrý zaměstnavatel neukázala dle recenzí zaměstnanců. Ze svého sídla na Praze 4 vykonává společnost svou práci od roku 2000.

Historie firmy Invia.cz

Kariéru v této společnosti si začali tvořit CEO firmy INVIA.CZ, Michal Drozd, Radek Stavinoha a Bohumil Píše, v roce 2000. Tehdy začali jako vysokoškolští studenti a kamarádi s projektem pod názvem MojeDovolená.cz. Projekt nabíral na obrátkách a brzy se jejich práce proměnila ve známé internetové stránky prodávající výhodné zájezdy do zahraničí. V prosinci roku 2002 měla firma na kontě už prvních 1.000 odbavených zákazníků. Hned na to zabrala volné místo mezi partnery a stala se jedním z největších partnerů známých cestovních kanceláří. V únoru 2004 se společnost přejmenovala na aktuální název - INVIA.CZ. Postupem času se společnost rychle rozrůstala po celé České republice a tím rostl i počet volných míst. V říjnu 2006 získala společnost ocenění za nejrychleji rostoucí technologickou firmu Rising Stars.

Pro mnoho lidí možná velkou novinkou a zajímavostí je online půjčovna automobilů do celého světa. Tuto službu poskytuje společnost od roku 2007. Velkou výhodou jsou prověřené automobily za výhodné ceny a především neomezený počet najetých km za cenu půjčovného.

Cestovní kancelář INVIA.CZ

Společnost dlouho hledala spolehlivého investora. V roce 2008 vyplnil volné místo nového investora polský investiční fond MCI, který nakoupil 51 procentní podíl společnosti. Další podíly společnosti nakoupily v roce 2016 Rockaway Capital a čínská CEFC. V roce 2017 otevřela INVIA.CZ prozatím největší pobočku, a to v Praze na Václavském náměstí. Tato pobočka je výstavní skříní celé cestovní kanceláře.

Kariéra v INVIA.CZ

Jak začít s kariérou u INVIA.CZ? Stačí být zapálený, odhodlaný a energický člověk, který má rád cestování a komunikaci s lidmi. Prostřednictvím práce v INVIA.CZ získáte prostor k "nekonečnému" osobnímu i kariérnímu růstu díky pozici společnosti na trhu nebo také díky tomu, že je INVIA.CZ součástí investiční skupiny Rockaway. Můžete tak získat neocenitelné zkušenosti a rozvíjet tak svůj talent i chtíč. Počet volných míst v INVIA.CZ roste díky extrémně rychlé expanzi jak po České republice, tak i v Evropě, kde působí dohromady v 7 dalších zemích. Jestli si chcete zajistit práci v této firmě, podívejte se po volných místech a určitě si některé z nich "zamilujete".

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26702924

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2002

Právní forma:

a.s.