Údaje

Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26702924

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2002

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Cestovní kancelář INVIA.CZ je česká společnosti poskytující služby ve 2 oblastech práce - cestování a doprava. Cestovní agentura prodává na internetu zájezdy do celého světa. Nabízí speciální služby, díky kterým si mohou zájezd dovolit i lidé pobírající průměrný plat. INVIA.CZ může být hrdá na svůj servis, poskytuje svým klientům "Last minute zájezdy", "First minute zájezdy", ale také jiné nejrůznější slevy na zájezdy (sleva na děti, výlet/dárek zdarma, sleva pro seniory, novomanželská sleva a mnoho dalších). Ve svém portfoliu služeb dodává INVIA.CZ také možnost zakoupit si dárkové certifikáty a dává prostor návštěvníkům webu vybrat si svou vysněnou dovolenou podle recenzí hotelů. Ze svého sídla na Praze 4 vykonává společnost svou práci od roku 2000.

Historie firmy

Kariéru v této společnosti si začali tvořit CEO firmy INVIA.CZ, Michal Drozd, Radek Stavinoha a Bohumil Píše, v roce 2000. Tehdy začali jako vysokoškolští studenti a kamarádi s projektem pod názvem MojeDovolená.cz. Projekt nabíral na obrátkách a brzy se jejich práce proměnila ve známé internetové stránky prodávající výhodné zájezdy do zahraničí. V prosinci roku 2002 měla firma na kontě už prvních 1.000 odbavených zákazníků. Hned na to zabrala volné místo mezi partnery a stala se jedním z největších partnerů známých cestovních kanceláří. V únoru 2004 se společnost přejmenovala na aktuální název - INVIA.CZ. Postupem času se společnost rychle rozrůstala po celé České republice a tím rostl i počet volných míst. V říjnu 2006 získala společnost ocenění za nejrychleji rostoucí technologickou firmu Rising Stars.

Pro mnoho lidí možná velkou novinkou a zajímavostí je online půjčovna automobilů do celého světa. Tuto službu poskytuje společnost od roku 2007. Velkou výhodou jsou prověřené automobily za výhodné ceny a především neomezený počet najetých km za cenu půjčovného.

Společnost dlouho hledala spolehlivého investora. V roce 2008 vyplnil volné místo nového investora polský investiční fond MCI, který nakoupil 51 procentní podíl společnosti. Další podíly společnosti nakoupily v roce 2016 Rockaway Capital a čínská CEFC. V roce 2017 otevřela INVIA.CZ prozatím největší pobočku, a to v Praze na Václavském náměstí.

Kariéra v INVIA.CZ

Jak začít s kariérou u INVIA.CZ? Stačí být zapálený, odhodlaný a energický člověk, který má rád cestování a komunikaci s lidmi. Prostřednictvím práce v INVIA.CZ získáte prostor k "nekonečnému" osobnímu i kariérnímu růstu díky pozici společnosti na trhu nebo také díky tomu, že je INVIA.CZ součástí investiční skupiny Rockaway. Můžete tak získat neocenitelné zkušenosti a rozvíjet tak svůj talent i chtíč. Počet volných míst v INVIA.CZ roste díky extrémně rychlé expanzi jak po České republice, tak i v Evropě, kde působí dohromady v 7 dalších zemích. Jestli si chcete zajistit práci v této firmě, podívejte se po volných místech a určitě si některé z nich "zamilujete".

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodejce zájezdů - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv, teambuildingy, benefity

Negativa firmy:

Základní mzda hodně malá, sice máte garanci (která je také malá) - ale skutečný základ je méně než minimální mzda a od toho vám počítají odměny za prodané zájezdy. Tudíž, musíte se dostat s odměnama přes garanci aby jste si vydělali něco více. Pokud se ovšem s odměnama nad garanci nedostanete, dostanete tu garanci. Ubohost. Vydělat hodně se dá, ale musíte být v práci pořád i ve svém volnu. K tomu pokuty za nesplnění počtu prodaných pojistek k zájezdům, pokuta za každý neprodaný parkování u letiště,... atd., pokut spousta a zbytečných. Dále současný "teamleadeři" na klientském centru hrůza, neprofesionální, dříve ani nebyly dobrý prodejci, počítají špatně výplaty, neumí pořádně ani pomoci novým prodejcům. Natož ještě k tomu teamleadeři mezi sebou zápasí. Nemluvě o "supervisiorovi" který v práci vlastně skoro ani není a slibuje nesplnitelný z pohledu firmy. Životnost zaměstanců (prodejců) je cca půl roku, někteří to nevydrží ani týden. Když je zaměstanec nepotřebný, např. po letní sezoně, tak co s ním, je ve zkušebce tak ho vyhodíme. Takže chování k zaměstnancům hrozný. Na klientském centru jsou nainstalované kamery z důvodu "bezpečnosti", tzn. že na centrále sledujou co se tam děje. Servis klientům nulový... hlavně prodat, pokud neprodáš tak se tě hned začnou ptát proč. Pokud klient chce něco po prodeji? Nezájem, jelikož prodejce nestíhá. Nátlak "přeber za dnešek tolik klientů jinak nejdeš domů". Nátlak na přesčasy i o víkendech. Dokonce "povinný" jednu sobotu v měsíci jít. Něco se ti nelíbí? Nezájem, jsi jen prodejce. Pokud ti něco vadí, podepiš výpověď a mi tě pustíme klidně hned - výpovědní doba nezájem, tady máš dohodu i když si dobrý prodejce. Školení prodejců naprosto rychlé... 3 dny školení prodejních dovedností, destinacích, systému a šup, jdi prodávat a volej. Tzn. prodejci prodávají ani neví co. Cestovní kanceláře začínají dávat ruce od této firmy pryč, jelikož klienty správně neinformují a pak to schytávají cestovní kanceláře i když za to vlastně nemůžou. Vedení firmy namyšlené, že když už se uračí přijít mezi prodejce tak se na ně ani nepodívají a nepozdraví. Samé lživé informace. Takže, zkušenost dobrá ale stačilo.

Doporučení pro management firmy:

Vážit si zaměstnanců a nevymýšlet jak je okrádat o svoje vydřené odměny.

před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv

Negativa firmy:

Vážně? Kde začít? Propouštění, když člověk chce jeden den dovolené? Absolutně nesmyslné malusy, za neprodane pojištění, parkování? Práce od nevidím do nevidím za xtis??? Výplaty dělají absolutně NEKOMPETENTNI osoby, které vám taky sefujou? Najít tam schopneho TL, ktery není ovlivněný jiným vedoucím nebo svým subjektivním názorem je jako najít jehlu v kupce sena. Když za nimi přijdete s dotazem, arogance je v celé místnosti téměř hmatatelna! To nechceš. Ne, fakt ne... Za totální minimum po tobě chtějí zázraky. Bohužel si neuvedomujou že právě prodejci vydělávají firmě největší peníze. Ne ten, co sedí v čele stolu, ne ten, co vyhazuje lidi, protože mají blbý měsíc... Nejhorší na tom všem je, že lidi, které to baví a chtějí tu práci dělat svým jednanim absolutně demotivuji. Tolik zkušenosti z Invie.. Už nikdy víc...

Doporučení pro management firmy:

Starat se lépe o lidi, co jim dělají na výplaty

před 5 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Dotetaz moj najhorsi zamestnavatel Nervy,stres,praca od nevidim do nevidim,ked chcete dovolenku tak pozeraju na vas ze co vobec chcete, pristup k zamestnancom uplne zle,slubia vam HPP a ked vam ma koncit skusobka tak vam daju novu zmluvu ma 1 mesiac, mzda -dobre ze nechcu aby ste robili za minimalku, nekompetentny ako TL tak i ostany ludia,stravenky po 3 mediacoch ??? Doteraz moja najhorsia skusenost,neodporucam ako zamestnavatela preto som tam nebola ani 4 mesiace

před 6 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti INVIA.CZ na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

možnost si kdykoliv udělat pauzu kafe zdarma dobré platové podmínky vcelku dobrý kolektiv pohodlí se všema svýma nadřízenýma jsem neměla problém se na čemkoliv domluvit

Negativa firmy:

i brigádníci musí dělat full time možná by to chtělo věnovat trochu víc pozornosti zaškolování, na spoustu věcí si člověk musí v průběhu práce přijít sám

Zobrazit všechna hodnocení (19)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Cestování Letectví Doprava Služby Turistika Sport a rekreace