Údaje

Sídlo firmy:

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

26702924

Založení / Zapsání do OR*:

22. 7. 2002

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Cestovní kancelář INVIA.CZ je česká společnosti poskytující služby ve 2 oblastech práce - cestování a doprava. Cestovní agentura prodává na internetu zájezdy do celého světa. Nabízí speciální služby, díky kterým si mohou zájezd dovolit i lidé pobírající průměrný plat. INVIA.CZ může být hrdá na svůj servis, poskytuje svým klientům "Last minute zájezdy", "First minute zájezdy", ale také jiné nejrůznější slevy na zájezdy (sleva na děti, výlet/dárek zdarma, sleva pro seniory, novomanželská sleva a mnoho dalších). Ve svém portfoliu služeb dodává INVIA.CZ také možnost zakoupit si dárkové certifikáty a dává prostor návštěvníkům webu vybrat si svou vysněnou dovolenou podle recenzí hotelů. Ze svého sídla na Praze 4 vykonává společnost svou práci od roku 2000.

Historie firmy

Kariéru v této společnosti si začali tvořit CEO firmy INVIA.CZ, Michal Drozd, Radek Stavinoha a Bohumil Píše, v roce 2000. Tehdy začali jako vysokoškolští studenti a kamarádi s projektem pod názvem MojeDovolená.cz. Projekt nabíral na obrátkách a brzy se jejich práce proměnila ve známé internetové stránky prodávající výhodné zájezdy do zahraničí. V prosinci roku 2002 měla firma na kontě už prvních 1.000 odbavených zákazníků. Hned na to zabrala volné místo mezi partnery a stala se jedním z největších partnerů známých cestovních kanceláří. V únoru 2004 se společnost přejmenovala na aktuální název - INVIA.CZ. Postupem času se společnost rychle rozrůstala po celé České republice a tím rostl i počet volných míst. V říjnu 2006 získala společnost ocenění za nejrychleji rostoucí technologickou firmu Rising Stars.

Pro mnoho lidí možná velkou novinkou a zajímavostí je online půjčovna automobilů do celého světa. Tuto službu poskytuje společnost od roku 2007. Velkou výhodou jsou prověřené automobily za výhodné ceny a především neomezený počet najetých km za cenu půjčovného.

Společnost dlouho hledala spolehlivého investora. V roce 2008 vyplnil volné místo nového investora polský investiční fond MCI, který nakoupil 51 procentní podíl společnosti. Další podíly společnosti nakoupily v roce 2016 Rockaway Capital a čínská CEFC. V roce 2017 otevřela INVIA.CZ prozatím největší pobočku, a to v Praze na Václavském náměstí.

Kariéra v INVIA.CZ

Jak začít s kariérou u INVIA.CZ? Stačí být zapálený, odhodlaný a energický člověk, který má rád cestování a komunikaci s lidmi. Prostřednictvím práce v INVIA.CZ získáte prostor k "nekonečnému" osobnímu i kariérnímu růstu díky pozici společnosti na trhu nebo také díky tomu, že je INVIA.CZ součástí investiční skupiny Rockaway. Můžete tak získat neocenitelné zkušenosti a rozvíjet tak svůj talent i chtíč. Počet volných míst v INVIA.CZ roste díky extrémně rychlé expanzi jak po České republice, tak i v Evropě, kde působí dohromady v 7 dalších zemích. Jestli si chcete zajistit práci v této firmě, podívejte se po volných místech a určitě si některé z nich "zamilujete".

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Vedoucí pobočky - Olomouc
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Asi mě momentálně opravdu nic nenapada, proto jsem ve firmě skončila

Negativa firmy:

Stres, tlak na prodej, skoro minimální mzda, ještě podmíněna určitým číslem vydělaných peněz, neproplacené přesčasy, nezájem o zaměstnance, nepříjemné chování vedení, minimální komunikace, v podstatě menší šikana po skype, kde se denne ptali kolik jsem vydělala a proč tak málo.. při výpovědi dělali peklo, o zapoctovy list a podobně sem si musela denne psát aby mi ho nakonec po měsíci poslali.. a je jim úplně jedno jestli berou někoho koho to opravdu baví a zajímá nebo má přehled, je pro ne důležité aby tam proste někdo sedel. A když si nesezenete brigadnika, nikdo vám s tím nepomůže a budete tam sedět porad.. žádné benefity, ani stravenky ani prémie

před 2 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Velmi blizky a osobní přístup ke stalým zaměstnancům. Na všem se dalo domluvit a v mnohém vyjdou vstříc

Negativa firmy:

Špatná komunikace, nejasné procesy, zaměstnávání lidí bez zájmu, jen aby křesla byla plná.

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Těžko se mi po roce a půl hledají pozitiva

Negativa firmy:

Jako prodejkyně jsem byla pod obrovským tlakem, strhávání peněz za nenabízení produktů atd atd. To je ale asi nic proti tomu, co jsem slyšela, že se děje na personálním. Nekompetentní personální ředitelka, která je na svém místě jen díky tomu, že má za manžela marketingového ředitele, tam vysává kontakty pro své další projekty (s Invií nesouvisející), její podřízená, která je tam už přes 5 let (a dalších 30 ještě bude) je absolutní nefachčenko a zbytečný člověk, který jen sedí na internetu a vše deleguje. Nemá znalosti, nemá pracovní návyky. Nedivím se, že má Invia mezi uchazeči o zaměstnání takovou pověst, když dvě nejvyšší na personálním vůbec nekopou za firmu a jen ji ždímají. Na druhou stranu jsem měla štěstí na super teamleadera a kdyby i on nebyl pod takovým tlakem, asi by se pracovalo lépe i nám.

Doporučení pro management firmy:

Management je dost prohnilý. Doporučení je spíše pro investory - obměňte management nebo Invii vyždímají. A začněte na personálním

před 6 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Brno
Pracoval(a) jsem ve společnosti INVIA.CZ na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2017.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Práce na dvě smlouvy, aby nemuseli platit daně. V inzerátu slibovali slušné platové ohodnocení. Ve smlouvě každopádně budete mít mnohem méně Kč/hod + odměny. Na slibovaný plat jsem se během prvního měsíce nedostal a když jsem po druhém měsíci odešel, sebrali mi odměny. Celkově si firma neváží sezónních brigádníků ani zákazníků.

Zobrazit všechna hodnocení (9)

Zaměření firmy

Cestování Letectví Doprava Služby Turistika Sport a rekreace