FlixBus - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

FlixBus

Německá firma FlixBus nabízí zákazníkům autobusovou dopravu do 1.400 cílů ve 26 zemích Evropy. Na pravidelných linkách nabízí moderně vybavené autobusy s bezplatnou Wi-Fi přímo na palubě, díky níž je možné se připojit k jejich vlastní mobilní aplikaci, na které sledujete aktuální polohu, hrajete hry nebo si dokonce můžete pustit nějaký z nabízených filmů. Práce ve FlixBus se točí také kolem životního prostředí, neboť pomáhají financovat projekt na ochranu ovzduší Atmosfair ve Rwandě. Příspěvky na ochranu klimatu pochází přímo od cestujících, kteří si individuálně během rezervace zvolí, zda chtějí přispět nebo ne.

Hodnocení FlixBus

Přidat hodnocení

Historie

Společnost byla založena v roce 2011 v německém Mnichově. Původně jezdili pod jménem GoBus, ale dva roky po zahájení činnosti změnili název na současný FlixBus. Svou kariéru FlixBus začal nejdříve přepravováním cestujících po Německu, ale po sloučení s dopravní společností MeinFernbus začal FlixBus nabízet linky i do zahraničí. Od roku 2015 FlixBus zakládá dceřiné společnosti v ostatních evropských státech, jako je například Itálie, Francie, Nizozemsko, Maďarsko nebo Polsko. FlixBus se velmi rychle rozrostl a vstoupil také i na český trh, kde působí od roku 2016.

Kariéra ve FlixBus

Práce ve FlixBus neznamená pouze řídit autobus. Volná místa ve FlixBus najdou zájemci i v marketingovém oboru, v zákaznickém servisu, ve finančním nebo právním oboru a v IT. Společnost dává zaměstnancům příležitost kariérního růstu, díky výcvikovým akcím nebo stážím. FlixBus je mezinárodní firmou, ve které poznáte různé kultury, procvičíte cizí jazyk a pracujete se skvělými kolegy. Důležitým bodem v životopisu je anglický jazyk a další cizí jazyk je vítaný. FlixBus přepravil už 60 milionů zákazníků a poptávka po bezpečné a pohodlné dálkové dopravě stále stoupá. Proto je potřeba neustále rozšiřovat, usnadňovat a modernizovat služby, za kterými stojí tým FlixBus.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karolinská 650/1, Karlín, 186 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

06015697

Založení / Zapsání do OR*:

12. 4. 2017

Právní forma:

s.r.o.