DPP - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Dopravní podnik hlavního města Prahy

Práce po celé Praze a ještě dál!

Dopravní podnik hl. m. Prahy je zaměstnavatel se silným potenciálem. S téměř dvěma tisíci vozidel metra, tramvají a autobusů rozvážíme cestující nejen po celém území Prahy, ale i po přilehlých regionech. Sídlo společnosti je ve Vysočanech a provozovny po celém městě. Protože chceme, aby u nás lidé pracovali rádi a dlouhodobě, snažíme se pro ně vytvářet co nejlepší pracovní prostředí.

DPP
DPP

Práce smysluplná a dobře placená

Chceme od našich zaměstnanců, aby se do práce pořádně opřeli. Na oplátku jim za to nabízíme nadstandartní finanční ohodnocení. Nadto poskytujeme celou řadu benefitů pro osobní rozvoj i volný čas. I když jsme opravdu velká firma, jednotlivé kolektivy nabízejí přátelský přístup a otevřenost. Podporujeme celou řadu zálib, podnikáme spoustu akcí, bavíme se spolu i po práci a umíme naslouchat. A hlavně, děláme něco, co má smysl!

DPP
DPP

Práce, kterou každý vidí

Dopravní podnik hl. m. Prahy není třeba představovat. Máme skoro jedenáct tisíc zaměstnanců a pobočky po celém městě. Jako opravdu velký podnik hledáme parťáky na rozmanité pozice. Některé jsou opravdu na očích veřejnosti, jinde se pracuje skrytě. Všechna oddělení však mají něco společného. Naše filozofie se zakládá na tom, že dobré výkony může podávat jenom spokojený zaměstnanec. Proto nabízíme dobré podmínky, za které očekáváme dobrou práci a přístup „s úsměvem jde všechno líp“.

DPP
DPP
DPP
DPP

A ještě ty benefity

Práce pro nás je zodpovědná, náročná a vyžaduje 100% dochvilnost a přesnost. To vše ale odměňujeme solidní výplatou a jistotou, kterou může nabídnout jenom velký a sociálně orientovaný podnik. K tomu ještě přidávámě pět týdnů dovolené, zaměstnanecké jízdné, stravenky, FlexiPassy, penzijní připojištění, sick days a třeba zajímavé slevy u vybraných obchodníků. Naše zaměstnanecká kartička dokáže řadu kouzel!

DPP
DPP
DPP

Dobrá, máte zájem, ale jak dál?

Dejte nám o sobě vědět. Nemusíte se bát, budeme vám věnovat plnou pozornost. Společně vymyslíme, na kterou pozici se hodíte, oceníme vaše zkušenosti, znalosti i osobnost. Vybrané kandidáty pozveme na pohovor. Dopředu vám telefonicky vysvětlíme vše, co bude potřeba, takže stres můžete nechat doma. Těšíme se, že i vy se stanete členem naší velké rodiny!

DPP
DPP

Fotogalerie

DPP
DPP
DPP
DPP
DPP
DPP
DPP
DPP

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 roky
4.0
Současný zaměstnanec - Řidič autobusu
Pracuji ve společnosti Dopravní podnik hlavního města Prahy na plný úvazek 3-4 roky.
Pozitiva firmy:

Jistá výplata, stravenky, dovolená. Pravidelná školení zajištěné zaměstnavatelem. funkční dílny - takže řidič nemusí ležet na konečné pod autobusem. Co se výplaty týče, mohlo by to být o kousek lepší, ale rozhodně je to dostačující finanční ohodnocení a obzvlášť s tím, že DP nemá prakticky žádné požadavky na zaměstnance.

Negativa firmy:

S prací u DP zmizí i soukromý život, časově je to extrémně náročné povolání a nejčastější důvod proč lidé odchází, protože mladší chtějí mít čas i pro sebe a starší už to prostě nezvládají.

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dopravní podnik hlavního města Prahy na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Solidnost a jistota

Negativa firmy:

Všude je něco

před 2 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dopravní podnik hlavního města Prahy na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

jistota, peníze

Negativa firmy:

byrokracie, tlačenka

před 2,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Řidič autobusu
Pracuji ve společnosti Dopravní podnik hlavního města Prahy na plný úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

Vždy pravidelná výplata, řidič dělá pouze svojí práci, v případě poruchy se nic nemusí opravovat a v případě mimořádných událostí vše řídí dispečeři, kteří své práci opravdu rozumí. Jsou zajištěny služební svozy do/z práce. Dodržují se zákonné přestávky za každých okolností. Značná část konečných je vybavena sociálním zařízením pro řidiče, při nejmenším toaletou, umyvadlem a hygienou.

Negativa firmy:

V mnohých případech nesmyslná pracovní doba. Především při odpoledních směnách, jenž některé končí i v půl druhé noci, ač od desáté večer je v autobuse pouze vzduch, nikoli cestující. Někdy jsou směny nerovnoměrné, například když ranní řidič dělá jedenácti hodinovou směnu a odpolední řidič jde na sedmi hodinovou směnu. Za sebe bych upravil i volné dny mezi turnusy - ale to je spíše osobní připomínka než negativa.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (33)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Služby Doprava Cestovní ruch