AT Computers - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

AT Computers

AT Computers je jedna z největších IT společností jak v České republice, tak v Evropě. Poskytuje kvalitní distributorské služby v 7 českých městech i v zahraničí. Společnost má svou základnu ve Slezské Ostravě. Cílem pro firmu jsoubohatá produktová nabídka a skvělé vztahy s klíčovými klienty. To vše zabezpečuje více než 500 zaměstnanců, kteří ve firmě budují svojí kariéru. Firmě se daří a tak i nabídka volných míst roste.

Hodnocení AT Computers

Přidat hodnocení
před 3 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - DPP - Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti AT Computers na zkrácený úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata chodí včas, úžasní kolegové.

Negativa firmy:

Práce ve skladu je fyzicky náročná v prašném prostředí. Velká fluktuace, spoléhají na DPP, DPČ. Málo zaměstnanců na hodně práce. Jednou za čas vykládka kontejneru na čas, v létě docela zážitek. Vedení hodně přísné, za dobře odvedenou práci nepochválí. Ať se snažíte jak chcete, mzda je na odvedenou práci velmi nízká. Společnost s obratem 23 miliard neumí najít i pár korun navíc k hodinové sazbě. Brigádníci jsou na tom ještě hůře, odměny nulové i když možnost ve smlouvě je. Kromě hodinové sazby nemají nárok na nic, přestože odvádějí stejnou práci jako zaměstnanci. Někteří brigádníci školí nové zaměstnance, taktéž bez nároku na odměnu. Pokud si firma nezačne vážit zaměstnanců, tak tam nemá smysl pracovat delší dobu. Nulový růst, žádné odborné kurzy, ...

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AT Computers na plný úvazek, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Peníze sice včas ale není to moc 8 hodin směna kolektiv super vedení normál jako všude

Negativa firmy:

Málo penez za tu dřinu nervy a tlak

Doporučení pro management firmy:

Přidejte zaměstnancům zaslouží si to

před 5 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AT Computers na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Lidé, ti jsou tam skvělí, super kolektiv. Provedou nováčky skrz celou firmu a vše vysvětlí. Jidelna hned o patro níž

Negativa firmy:

Open space, nemožnost HOme office a sickdays, pracovni doba pevně stanovená

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O AT Computers

AT Computers je v žebříčku TOP 100 českých ICT firem na prvním místě. Jejím hlavním cílem je ulehčit zákazníkům prodej ICT výrobků a služeb. Snaží se být pokaždé jedničkou při výběru dodavatelů svých zákazníků, proto stále obměňují a rozšiřují svůj seznam produktů a služeb. Svým zákazníkům firma pomáhá v profesionálním prodeji tak, že pro ně pořádá pravidelná školení, kde se mohou zaučit v oblasti marketingu, techniky, psychologie prodeje atd. Seznam služeb firmy AT Computers je velmi rozsáhlý.

Historie firmy

Minulost firmy AT Computers sahá až do konce 20. století. Aktuálně je největším českým prodejcem osobních počítačů. Společnost rostla velmi rychle. Největším milníkem v historii AT Computers je odkoupení firmy polskou distributorskou společností AB, která tak učinila v roce 2007, a to za necelých 800 milionů Kč. Tato fúze znamenala jediné - vznik jednoho z největších distributorů počítačů ve střední Evropě.

V letech 1998 - 2016 společnost vyrobila necelých 800 000 ks počítačů, které se skvěle prodávají především díky kvalitní zákaznické podpoře a výbornému logistickému centru. V posledních 5 letech se společnost pravidelně umisťuje na horních příčkách v anketě o top IT distributora roku, což oceňuje ChannelWorld Awards.

AT Computers kariéra

Chtěli byste pracovat pro významnou ICT českou firmu? Firma nabízí mnoho benefitů, jako je dovolená navíc, kurzy angličtiny, příspěvky na závodní stravování, na penzijní připojištění a další. V AT Computers si volné místo najde každý, kdo má zájem o obchod, produktový management, práci skladníka nebo technika atd. Zkuste své štěstí a třeba zrovna v AT Computers nastartujete svou vysněnou kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Těšínská 1970/56, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

61672599

Založení / Zapsání do OR*:

11. 12. 1995

Právní forma:

a.s.