Windyty - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Windyty

Mladá česká společnost Windyty poskytuje informace o počasí z celého světa. Jejich vizí je poskytovat co nejpřesnější předpověď počasí. Webovou stránku využívají nejen běžní uživatelé, ale také piloti, rybáři, média, námořníci, členové záchranných služeb a mnoho dalších. Dnes už aplikace nabízí 35 atmosférických jevů a navíc můžete překlikávat na mapu povětrnostních či sněhových podmínek, teplotní mapu nebo získat informace o tlaku. V současné době službu Windyty počasí používá až 300 tisíc lidí denně a počet se neustále zvyšuje. Zalíbil se vám nápad aplikace pro předpověď počasí? Podívejte se na volná místa ve Windyty a na recenze od stálých, ale i bývalých zaměstnanců.

Hodnocení Windyty

Přidat hodnocení

Historie

Projekt Windyty vznikl v roce 2014 díky Ivo Lukačovičovi, který je také zakladatelem českého vyhledavače Seznam.cz. Jeho cílem bylo, aby webová stránka umožnila uživatelům rychlý přístup k informacím o počasí nejen v jejich blízkosti, ale také i na nejvzdálenějších místech světa. Svou práci Windyty posunul v roce 2016 o kousek dál díky spuštění aplikací pro mobilní telefony.

Díky skvělému fungování projekt získal v roce 2017 cenu Křišťálová lupa v kategorii Globální projekty českých tvůrců. Firma se neustále snaží aplikaci inovovat a přicházet s nápady, které přinesou ještě podrobnější a rychlejší informace o počasí.

Kariéra ve Windyty

Ve společnosti zatím volné místo obsadilo malý počet lidí, ale pro rozšíření aplikace firma hledá nové zaměstnance do svých týmů. Nejčastěji Windyty nabízí budovat kariéru programátorům a vývojářům, ale díky tomu, že se firma stále rozšiřuje, bude v budoucnu poskytovat pestřejší nabídku volných míst. A kde společnost sídlí? Windyty všechnu svou práci řídí z pražských kanceláří River Business Centre, jež se nachází nedaleko za Smíchovem v klidné lokalitě. Pokud se vám mladá česká společnost Windyty zalíbila, neváhejte a pošlete jim svůj životopis a podívejte se také jak napsat motivační dopis, který vám pomůže práci získat.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Strakonická 1199/2d, 150 00 Praha 5 - Hlubočepy

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

04641647

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 2015

Právní forma:

SE