SWS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Dostihová 1, 76315 Slušovice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

63485826

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1996

Právní forma:

a.s.

Web:

www.sws.cz

O společnosti

SWS je český přední distributor informačních technologií v ČR. Společnost patří mezi top 100 nejvýznamnějších firem a díky své práci získala už nejedno ocenění. V současné době SWS nabízí volná místa a pokud by vás práce v SWS zajímala, rozhodně si přečtěte více o kariéře v SWS.

O SWS, a.s.

Firma patří do těch nejvyšších příček v seznamu českých distributorů softwaru a hardwaru. Jako přední distributor společnost kolaboruje s více než 3.000 obchodními partnery a poskytuje zboží od minimálně 80-ti světových značek jako třeba Sony, Acer, Asus, Nikon, Lenovo a další. Vlastní také noviny s názvem Softwarové noviny a SW port nebo poskytuje speciální službu nabízející systém kreditů, díky kterému můžete platit až PO dodání zboží.

Historie firmy

Roku 1991 byla založena SWS Software, s.r.o. společnost, jejímž hlavní náplní práce byla distribuce softwaru. Začala vydávat 2 noviny, kterými zaplnila volné místo v copywritigu a jako první získala kolaborující smlouvy s firmami Microsoft, Novell a APC. Za 4 roky společnost cíleně přidala do sortimentu zboží hardware a o rok později změnila svou právní formu na akciovou společnost - nově vzniklý název je aktuální název firmy - SWS, a.s. Už v roce 1999 se SWS stala největším českým IT distributorem. Postupem času získávala společnost více a více distribučních kontraktů s významnými firmami.

V letech 2008 - 2016 získala společnost SWS 1. místo v absolutní kategorii soutěže Český IT distributor certifikát AAA - „ČEKIA Stability Award“ jako cenu za stabilní českou společnost. Firma má i další ocenění za pracovní výkony, které mohou zájemce o práci navnadit na slibnou kariéru. Jako další velký milník SWS můžeme uvést vznik partnerství se společností Microsoft pro prodej a vývoj cloudových služeb.

SWS kariéra

Úspěšná IT společnost SWS aktuálně zaměstnává přes 200 zaměstnanců, z nichž vykonává svou práci v sídle firmy, ve Slušovicích. SWS hledá nové zaměstnance na volná místa, a má také co nabídnout - práce ve společnosti znamená dobré finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, nejmodernější technologie a firemní vzdělávání. Firma si velmi zakládá na správné motivaci a kariéře zaměstnanců, uvědomuje si, že zaměstnanci jsou největších kapitálem společnosti.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie E-commerce Logistika Software Služby Prodej zboží