SWS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SWS

SWS je český přední distributor informačních technologií v ČR. Společnost patří mezi top 100 nejvýznamnějších firem a díky své práci získala už nejedno ocenění. V současné době SWS nabízí volná místa a pokud by vás práce v SWS zajímala, rozhodně si přečtěte více o kariéře v SWS.

Hodnocení SWS

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SWS na plný úvazek 8-10 let.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nejsou

Negativa firmy:

Firma která za odvedenou práci skoro neplatí. Rozhodně nedoroporučuji.

Doporučení pro management firmy:

Zvednout platy stálým zaměstnancům.

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SWS na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

zaměstnává rodinné příslušníky rychlé začlenění osobní jednání ve firmě (tykání apod.) v místě bydliště

Negativa firmy:

příliš velká fluktuace zaměstnanců (někteří vydrží jen měsíc nebo míň) nesnaží se udržet si kvalitní a stálé zaměstnance neplní sliby ohledně výdělku a navyšování nařizuje zbytečné úkoly, které berou čas a nejsou efektivní

před 6,5 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SWS na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2010.
Pozitiva firmy:

Příjemní lidé, příjemné vedení, Útulné pracovní prostředí, Úžasné pracovní cesty :)

Negativa firmy:

Nemá negativa

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O SWS, a.s.

Firma patří do těch nejvyšších příček v seznamu českých distributorů softwaru a hardwaru. Jako přední distributor společnost kolaboruje s více než 3.000 obchodními partnery a poskytuje zboží od minimálně 80-ti světových značek jako třeba Sony, Acer, Asus, Nikon, Lenovo a další. Vlastní také noviny s názvem Softwarové noviny a SW port nebo poskytuje speciální službu nabízející systém kreditů, díky kterému můžete platit až PO dodání zboží.

Historie firmy

Roku 1991 byla založena SWS Software, s.r.o. společnost, jejímž hlavní náplní práce byla distribuce softwaru. Začala vydávat 2 noviny, kterými zaplnila volné místo v copywritigu a jako první získala kolaborující smlouvy s firmami Microsoft, Novell a APC. Za 4 roky společnost cíleně přidala do sortimentu zboží hardware a o rok později změnila svou právní formu na akciovou společnost - nově vzniklý název je aktuální název firmy - SWS, a.s. Už v roce 1999 se SWS stala největším českým IT distributorem. Postupem času získávala společnost více a více distribučních kontraktů s významnými firmami.

V letech 2008 - 2016 získala společnost SWS 1. místo v absolutní kategorii soutěže Český IT distributor certifikát AAA - „ČEKIA Stability Award“ jako cenu za stabilní českou společnost. Firma má i další ocenění za pracovní výkony, které mohou zájemce o práci navnadit na slibnou kariéru. Jako další velký milník SWS můžeme uvést vznik partnerství se společností Microsoft pro prodej a vývoj cloudových služeb.

SWS kariéra

Úspěšná IT společnost SWS aktuálně zaměstnává přes 200 zaměstnanců, z nichž vykonává svou práci v sídle firmy, ve Slušovicích. SWS hledá nové zaměstnance na volná místa, a má také co nabídnout - práce ve společnosti znamená dobré finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, nejmodernější technologie a firemní vzdělávání. Firma si velmi zakládá na správné motivaci a kariéře zaměstnanců, uvědomuje si, že zaměstnanci jsou největších kapitálem společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dostihová 1, 76315 Slušovice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

63485826

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1996

Právní forma:

a.s.

Web:

www.sws.cz