Diebold Nixdorf - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Alternativa místo jídla

Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf je jedním z předních výrobců a dodavatelů informačních systémů v oblasti bankovnictví a retailu.

Hodnocení Diebold Nixdorf

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata chodí včas

Negativa firmy:

Korporát ve kterém nic nefunguje.

před 1 rokem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata chodí včas a pravidelně, ale tím všechna pozitiva konci.

Negativa firmy:

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata chodí a možná dostanete i motivační bonus půl až třičtvrtě třináctého platu.

Negativa firmy:

Neuvěřitelný chaos a nesystémovost. Neustálý odliv zkušených a vyškolených zaměstnanců, jejichž ztrátu firma dlouhodobě neřeší. Místo nich, až na několik vyjímek přichází co se kde najde. V tom všem se daří skrývat mnoha netáhlům a lidem bez špetky odbornosti. Obhajování špatně odvedené práce "Víme, že je neschopný, ale nikoho lepšího prostě nemáme" je čistý alibismus. V této firmě se uplatní lidé, kteří by v jiných firmách, bez potřebné kvalifikace, buď nezaměstnali vůbec, nebo na nejnižší možné pozice. Zde má takový člověk na vizitce teamleader, specilaist atd.. V tom chaosu se ztratí a od výplaty k výplatě to nějak přežije.

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Plzen
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Vyplata chodi - Dobry kolektiv (?)

Negativa firmy:

• Vyplatu budete mit tu co si vyjednate na zacatku, nikdo vam ji uz nikdy nezvysi, proto je dulezite na zacatku pozadovat minimalne X Kč, coz je stejne porad malo za praci pri niz degeneruji vase schopnosti (pokud tedy s nejakymi prichazite) | • BYVAL dobry kolektiv | • Misto pridavani benefitu se (uz tak spatne) bonusy jeste snizuji (13. plat je rozctvrcen a kazda ctvrtina je podminena plnenim kvartalnich ukolu, u nichz se samozrejme rado rika, ze neco nebylo splneno, jen aby se nemusela vyplacet plna castka). Nove uz to nebude 13. plat ale dvanact a pulty, jelikoz vas vykon vam vyslouzi maximalne 50%, dalsich 50% zalezi na vysledcich firmy (opet moznost jak usetrit, firme se proste nebude uz nikdy darit *mrk mrk*) | • Neperspektivni, monotonni prace | •

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (38)

Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje celistvých hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenství.

Oddělení bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Zvětšuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM a E-Commerce.

Oddělení pokladních systémů nabízí vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za úplný chod informačního systému.

Oddělení technického servisu a podpory nabízí velké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje neustálou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb a přání zákazníka.

Společnosti se v České republice daří těžit ze silného produktového, odborného a finančního zázemí mateřské společnosti a kvalitního, profesionálního a inovativního pohledu zaměstnanců. Velkou předností jsou zkušenosti a odborné znalosti získané během mnoha let při řešení specifických požadavků širokého spektra zákazníků na českém trhu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lužná 591, 160 00 Praha 6

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25784528

Založení / Zapsání do OR*:

30. 7. 1999

Právní forma:

s.r.o.