Diebold Nixdorf - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Alternativa místo jídla zde >>

Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf je jedním z předních výrobců a dodavatelů informačních systémů v oblasti bankovnictví a retailu.

Hodnocení Diebold Nixdorf

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Výplata chodí včas a pravidelně, ale tím všechna pozitiva konci.

Negativa firmy:

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata chodí a možná dostanete i motivační bonus půl až třičtvrtě třináctého platu.

Negativa firmy:

Neuvěřitelný chaos a nesystémovost. Neustálý odliv zkušených a vyškolených zaměstnanců, jejichž ztrátu firma dlouhodobě neřeší. Místo nich, až na několik vyjímek přichází co se kde najde. V tom všem se daří skrývat mnoha netáhlům a lidem bez špetky odbornosti. Obhajování špatně odvedené práce "Víme, že je neschopný, ale nikoho lepšího prostě nemáme" je čistý alibismus. V této firmě se uplatní lidé, kteří by v jiných firmách, bez potřebné kvalifikace, buď nezaměstnali vůbec, nebo na nejnižší možné pozice. Zde má takový člověk na vizitce teamleader, specilaist atd.. V tom chaosu se ztratí a od výplaty k výplatě to nějak přežije.

před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Plzen
Pracuji ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Vyplata chodi - Dobry kolektiv (?)

Negativa firmy:

• Vyplatu budete mit tu co si vyjednate na zacatku, nikdo vam ji uz nikdy nezvysi, proto je dulezite na zacatku pozadovat minimalne X Kč, coz je stejne porad malo za praci pri niz degeneruji vase schopnosti (pokud tedy s nejakymi prichazite) | • BYVAL dobry kolektiv | • Misto pridavani benefitu se (uz tak spatne) bonusy jeste snizuji (13. plat je rozctvrcen a kazda ctvrtina je podminena plnenim kvartalnich ukolu, u nichz se samozrejme rado rika, ze neco nebylo splneno, jen aby se nemusela vyplacet plna castka). Nove uz to nebude 13. plat ale dvanact a pulty, jelikoz vas vykon vam vyslouzi maximalne 50%, dalsich 50% zalezi na vysledcich firmy (opet moznost jak usetrit, firme se proste nebude uz nikdy darit *mrk mrk*) | • Neperspektivni, monotonni prace | •

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Diebold Nixdorf na plný úvazek více než 10 let, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Do roku 2015, měl člověk kolem sebe tým odborníků, techniky s kterýma se dělal KVALITNÍ servis. Vedení bankovního oddělení na které bylo možné se kdykoli obrátit a to nejen po technické stránce. Dovolím si tvrdit, že úrovni servisu a spokojenosti zákazníka nebylo co vytknout. Bohužel nejvyšší vedení společnosti vidělo situaci zřejmě odlišně, protože když se člověk po více jak 10 letech, dotázal na navýšení mzdy začal tzv. Bossing....

Negativa firmy:

Postoj nejvyššího vedení společnosti odstartoval vlnu výpovědí. Polovina techniků, včetně vedoucích pracovníků na svou žádost ukončila pracovní poměr ve firmě. Ve snaze tuto vlnu zastavit, byl narychlo sestaven nový tým vedoucích servisu. Došlo k navýšení mezd "přeživším" (škoda, že to předtím nešlo) a mnoho slibů na světlé zítřky. Bohužel čas ukázal... Současné vedení servisního oddělení ve snaze pokrýt celý servis, nabírá vše, co má ruce a nohy. Díky tomu se velká část práce začala outsourcovat a diky tomu a neustálým slibům přišly a aktuálně pokračují další výpovědi. Lidé, co ještě drží servis pohromadě díky svým mnohaletým zkušenostem, se bohužel dají spočítat na prstech jedné ruky. R.I.P WN

Doporučení pro management firmy:

Zabalte to, rozdejte si pěkné odstupné a leťte někam, za sluníčkem.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (37)

Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje celistvých hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenství.

Oddělení bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Zvětšuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM a E-Commerce.

Oddělení pokladních systémů nabízí vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za úplný chod informačního systému.

Oddělení technického servisu a podpory nabízí velké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje neustálou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb a přání zákazníka.

Společnosti se v České republice daří těžit ze silného produktového, odborného a finančního zázemí mateřské společnosti a kvalitního, profesionálního a inovativního pohledu zaměstnanců. Velkou předností jsou zkušenosti a odborné znalosti získané během mnoha let při řešení specifických požadavků širokého spektra zákazníků na českém trhu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lužná 591, 160 00 Praha 6

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25784528

Založení / Zapsání do OR*:

30. 7. 1999

Právní forma:

s.r.o.