CGI - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

CGI

CGI je přední globální společnost v oblasti IT konzultací a služeb. Díky vysoké kvalitě těchto služeb si firma vydobyla pověst spolehlivých profesionálů. Firma spojuje znalosti lokálních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji, díky čemuž může svým klientům nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různé oblasti. Práci v CGI má přes 70 000 těch nejlepších profesionálů ve svém oboru. Volná místa CGI inzeruje pro Prahu, Brno a Ostravu.

Hodnocení CGI

Přidat hodnocení
před 9 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Consulting Architekt - Praha
Pracuji ve společnosti CGI na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vyborný šéf, zaujímavá práca, dobrá lokalita.

Negativa firmy:

Je to velká firma

Doporučení pro management firmy:

Dobrá firma

před 12 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Global delivery - Praha
Pracuji ve společnosti CGI na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- stabilní firma - zajímavé projekty - většinou skvělí kolegové, od kterých se lze hodně naučit

Negativa firmy:

- procesy

před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Současný zaměstnanec - Developer
Pracuji ve společnosti CGI na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

snídaňová setklání

Negativa firmy:

Tato firma vystupuje jako expert v oblasti IT a stále nabírá nové talenty. Avšak na druhé straně odsud každý měsíc min. 30 lidí odchází z nejrůznějších důvodů...

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CGI na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Velmi nesolidní jednání, jak ze strany HR, tak ze strany liniového manažera. HR zpívá, pokud potřebuje neustále vybírat příspěvky na různé smysluplné (charitativní) i nesmysluplné akce. V tomto případě dokážou být usměvaví a milí. Pracovní podmínky jsou však otřesné, nepřiměřený nátlak a finanční ohodnocení velmi nízké. Když něco potřebujete, můžete na to rovnou zapomenout, podpora nulová.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (14)

Historie společnosti

Společnost CGI začala svou kariéru v roce 1976 v Kanadě, kdy ji založili páni Serge Godin a André Imbeau. V prvních deseti letech se firma soustředila na vývoj strategie, modelu a souboru zásad řízení, které měly vést k zásadnímu růstu společnosti a vstupu na outsourcingový trh. Díky několika akvizicím v 80. letech mohla firma začít nabízet kompletní IT služby, rozrůstat se a expandovat do zahraničí.

V 90. letech 20. století se firma zaměřuje na získávání hlubokých znalostí o podnikových sektorech klientů a na vývoji specializovaných postupů a inovativních řešení. Společnost se zároveň nesla na vlně rozvíjejícího se IT průmyslu a globalizace. S novým tisíciletím společnost díky dalším akvizicím zdvojnásobila velikost provozu v USA a zároveň i počet profesionálů, kteří mají práci v CGI po celé Evropě, Asii i celé Americe. CGI se tak stala pátou největší nezávislou firmou pro IT a obchodní poradenské služby na světě. Nová volná místa v CGI nabízí i u nás v ČR.

Kariéra v CGI

Hledáte práci ve stabilní firmě s mezinárodní působností? Baví Vás IT technologie a nebojíte se nových výzev? Podívejte se na volná místa v CGI. Nejčastěji inzeruje společnost pozice pro IT developery, SAP konzultanty a testery. Některé pracovní nabídky jsou vhodné i pro absolventy.

Společnost věnuje zvláštní pozornost odměňování zaměstnanců, benefitům a pracovním podmínkám. Zaměstnanci mohou využívat komplexního programu volitelných benefitů, který jim nabízí služby v oblasti zdraví, sportu, rekreace a vzdělávání. Mohou také investovat do firemních akcií nebo získat podíl na zisku firmy. Odstartujte svou kariéru v CGI a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Laurinova 2800/4, 155 00 Praha - Stodůlky

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

62412388

Založení / Zapsání do OR*:

2. 1. 1995

Právní forma:

s.r.o.