FOTOLAB - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

FOTOLAB

FOTOLAB patří mezi nejvýznamnější prodejce foto služeb, foto techniky a foto dárků u nás. Důležitým produktem, který pracovníci FOTOLAB připravují, je tzv. CEWE kniha. Provozovatelem e-shopu FOTOLAB.cz je společnost CeWe Color, a.s. Praha, která je majitelem obchodní značky FOTOLAB. Kromě e-shopu je společnost populární i díky kamenným prodejnám, po celé ČR jich je přes 60. Vyškolení zaměstnanci FOTOLAB jsou vždy připraveni zákazníkům pomoci a předat veškeré rady a zkušenosti, které získali během své kariéry FOTOLAB. Na prodejnách naleznete digitální fotoaparáty a jiné příslušenství, foto služby jako vyvolávání fotek, Fotolab akce na vybrané produkty a služby a také další služby a možnosti.

Hodnocení FOTOLAB

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost FOTOLAB s. r. o. vznikla již v roce 1990, již během prvních tří let znásobila svůj majetek, vzniklo mnoho nových volných míst ve FOTOLAB a společnost se stala populární a úspěšnou. Aby mohla společnost dále růst a rozvíjet se, našla si v roce 1995 strategického zahraničního partnera, společnost CeWe Color, a.s.. Společnost CeWe Color pak v roce 2002 odkoupila zbývající podíly a stala se majoritním akcionářem. Značka FOTOLAB úspěšně rostla a došlo i k expanzi na Slovensko a do Maďarska a vzniku volných pracovních míst ve FOTOLAB dceřiných společnostech v těchto zemích. V roce 2000 byla dokončena stavba nové velkolaboratoře, která je nejmodernější ve středovýchodní Evropě a vyrábí vysoce kvalitní fotografie jak klasické, tak analogové a digitální. Populární produktem je tzv. CEWE fotokniha. FOTOLAB koupil i několik menších laboratoří v ČR. V roce 2006 se byl na každé prodejně společnosti umístěn tzv. DigiFilmMaker přístroj, díky kterému mohou zákazníci přenést svá data z paměťové karty nebo i z mobilu na CD, a z něho pak objednat jak fotografie, tak foto dárky. Díky mezinárodní expanzi a propojení s mezinárodní společností CeWe Color je práce ve FOTOLAB ideálním místem k vybudování úspěšné kariéry.

FOTOLAB kariéra

Kariéra ve FOTOLAB znamená zajímavou a kreativní práci pro přední mezinárodní společnost ve své oblasti. Pokud Vás zajímá fotografické prostředí, tato firma pro Vás může být to pravé. Volná místa FOTOLAB nabízí v oborech prodeje, marketingu, výroby i administrativy. Nejčastěji se jedná o volná místa prodavačů na prodejny. Společnost nabízí i brigády pro studenty. Svým zaměstnancům FOTOLAB nabízí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů nebo odborná školení.O práci ve FOTOLAB se mohou ucházet zájemci zejména v Praze, ale firma obsazuje i pozice na svých prodejnách v menších městech. Vzhledem k tomu, že má 62 prodejen po celé ČR, volná místa ve FOTOLAB se dají nalézt v okolí vašeho bydliště a můžete tak začít svou FOTOLAB kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kloknerova 2278/24, 148 00 Praha

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

49241338

Založení / Zapsání do OR*:

18. 8. 1993

Právní forma:

a.s.