Miele - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Miele

Společnost Miele je známá jako jeden z největších výrobců domácích spotřebičů na světě. Mezi jejich nejvýznamnější produkty patří například automatické pračky, myčky, vysavače, kuchyňské spotřebiče nebo také profesionální přístroje pro prádelny, hotely a restaurace. Práce Miele se zaměřuje hlavně na kvalitu, design, na nejlepší výsledky a užitek při minimální spotřebě energie a řídí se mottem „Děláme vše pro to, abychom byli vždy lepší.“ Produkty společnosti Miele se vyrábějí ve 12 závodech, které se nacházejí v Německu, Rakousku, Rumunsku, Číně a dokonce jeden sídlí i v České republice v Uničově.

Hodnocení Miele

Přidat hodnocení

Historie

Historie společnosti Miele sahá do roku 1899, kdy byla založena v Německu jako firma na výrobu odstředivek mléka a později přidávali i další produkty. Dodnes společnost Miele funguje jako rodinná firma, v jejíž čele stále sedí potomci zakládajících rodin. Miele je už zastoupena na všech kontinentech, kromě Antarktidy a volné místo v Miele získalo více než 19 tisíc zaměstnanců po celém světě. Firma Miele za léta svého působení získala mnoho ocenění, jako je například cena za Nejdůvěryhodnější značku od magazínu Readers Digest aj. Do České republiky se společnost Miele dostala v roce 1991 a v současné době má hlavní sídla v Brně a Praze.

Kariéra v Miele

Společnost Miele volná místa nabízí obsadit uchazečům z různých oborů. Budovat kariéru Miele umožňuje nejenom zkušeným odborníkům, ale také studentům a absolventům, pro které má připravené tzv. trainee programy. Uchazeč o práci v Miele by měl ve svém životopisu uvést znalost práce s PC, komunikační dovednosti, flexibilitu a znalost německého a anglického jazyka. Na pracovníky ve společnosti Miele čeká příjemné a moderní pracovní prostředí a navíc Miele své zaměstnance podporuje v dalším kariérním rozvoji, proto jim umožňuje zúčastnit se například jazykových kurzů. Pro své zaměstnance si firma Miele připravila také řadu zajímavých firemních benefitů. Podívejte se na nabídku volných míst v Miele a získejte svou práci snů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Holandská 879/4, 639 00 Brno - Štýřice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

18829503

Založení / Zapsání do OR*:

16. 6. 1991

Právní forma:

s.r.o.