Umakov CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Umakov CZ

Umakov CZ vyrábí a prodává polotovary pro nerezové, skleněné a kované zábrádlí a kované brány, jejichž počet vzorů pro interiéry i exteriéry je skutečně bohatý a čítá na 10 000. Zpracovává různé druhy materiálů - ocel, antikor, barevné kovy, dřevo i sklo. Důmyslný stavebnicový systém umožňuje sestavení zábradlí bez nutnosti svařování. Výrobky Umakov CZ se mohou stát součástí i vašeho obydlí. Cílem společnosti jsou kvalitní produkty, které uspokojí vysoké nároky zákazníků. Spojíte-li svoji kariéru s Umakov, budete mít jistotu stabilního zázemí s perspektivou profesního růstu. Firma současně provozuje internetový obchod zaměřený na prodej zboží a síť vlastních prodejen v Brně, Praze, Čestlicích, Hradci Hrálové.

Hodnocení Umakov CZ

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Umakov CZ

Společnost Umakov CZ byla založena v roce 2013 na základě slovenského kapitálu. Vlastní historie firmy je však poměrně delší - na trhu na Slovensku funguje firma již více než 25 let, kde svoje obchodní aktivity realizuje ve vlastní síti poboček a síti partnerů. V současné době společnost Umakov působí na slovenském, českém, polské a maďarském trhu i v dalších zemích EU. Její úspěšná a dlouhá historie ji řadí mezi stabilní firmy v oblasti stavebnictví a zámečnictví, v níž našlo práci několik desítek spokojených zaměstnanců.

Umakov CZ kariéra

Chcete najít práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je stabilní? Pak volná místa v Umakov čekají právě na vás. Vaší výhodou je, vlastníte-li řidičský průkaz a máte-li technické vzdělání. Oslovte firmu zasláním svého strukturovaného životopisu. Pokud splníte podmínky výběrového řízení na danou nabízenou pozici, budete pozváni k pracovnímu pohovoru, který vám může nastartovat kariéru v Umakov. Společnost Umakov nabízí svým zaměstnancům možnost odborného růstu a zaměstnanecké výhody.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

nám. Osvobození ev. 63, 664 82 Říčany

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01692771

Založení / Zapsání do OR*:

16. 5. 2013

Právní forma:

s.r.o.