CEMEX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

CEMEX

CEMEX je úspěšná globální společnost zaujímající postavení lídra v oblasti stavebních materiálů a poskytování vysoce kvalitních výrobků a profesionálních služeb svým zákazníkům. Práce v CEMEXu znamená dodávání hotových směsí betonu, cementu a kameniva. V České republice je navíc dodavatelem i základových a stropních konstrukcí. Celosvětově u CEMEXu kariéru buduje více jak 50 000 zaměstnanců.

Hodnocení CEMEX

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnosti CEMEX vzniká již v roce 1906 otevřením cementárny v Mexiku. V dalších letech se počet cementáren rozrůstá a s nimi i výrobní kapacita, brzy společnost CEMEX odkupuje menší cementové společnosti a získává si tak silné postavení na mexickém trhu. V 70. letech již operuje na celém území Mexika, podílí se na nové výstavbě jaderných elektráren v Mexiku a začíná exportovat do zahraničí.

Společnost se v 90. letech 20. století stává třetím největším výrobcem cementu na světě, expanduje nejen do Severní, Jižní a Střední Ameriky, ale i do Asie. Zároveň zahajuje svůj ekologický program a snaží se šetřit životní prostředí. Na český trh vstupuje společnost v roce 2005, nabízí volná místa a brzy se stává předním poskytovatelem integrovaných stavebních řešení. V Praze buduje svou centrálu a hledá nové zaměstnance se znalostí francouzštiny, angličtiny a španělštiny. Firma se snaží být inovativní, vlastní výzkumná a diagnostická střediska betonu a kameniva, čímž vytváří nové inovativní techniky s pomocí nejmodernější technologie ve výrobě.

Kariéra v CEMEXu

Chtěli byste svou práci budovat v celosvětové, moderní společnosti, která Vám nabídne vzdělávání, osobní rozvoj a postup v kariéře? Společnost CEMEX hledá spolehlivé zaměstnance, o které se stará a klade důraz na jejich spokojenost. Volná místa najdete na technických, obchodních, administrativních, IT i finančních pozicích po celé České republice. Je otevřená studentům i absolventům , svým zaměstnancům nabízí celosvětové manažerské programy a školení.

Mezi další firemní benefity patří možnost působení v zahraničí, závodní stravování, týden dovolené navíc, prémie, slevy na výrobky a služby společnosti, stravenky nebo firemní rekreační zařízení a další. Podívejte se na volná pracovní místa v CEMEXu a začněte s prací na správném místě, kde Vás to bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Laurinova 2800/4, 15500 Praha 5

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

27892638

Právní forma:

s.r.o.