METALIMEX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

METALIMEX

Společnost METALIMEX je obchodní a výrobní společností zaměřující se zejména na trh s barevnými kovy. Díky svému know-how, tvrdé práci a výsledkům patří mezi nejvýznamnější středoevropské společnosti v oboru.

Hodnocení METALIMEX

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O společnosti

METALIMEX, a.s. těží ze svého postavení stabilní a silné společnosti, která obsadila volná místa i mimo Českou republiku. Mateřská společnost je MTX Group, a.s., figurující jako jediný akcionář se 100% podílem na základním kapitálu. K stabilní pozici na trhu a skvělé kariéře METALIMEX dopomáhá široká síť partnerství s dodavateli i vlastní výrobní závody. Nabízí tak rozsáhlou škálu komodit a produktů. Skvělou práci METALIMEX dokládá i pravidelné obchodování i zajišťování cen na londýnské burze barevných kovů (LME). Mezi servis poskytovaný klientům patří zejména pomoc s financováním, spolehlivost dodávek, zabezpečení dopravy a barterová spolupráce se stálými klienty.

Historie firmy

Společnost METALIMEX byla zřízena roku 1948 pro dovoz a vývoz komodit, jako jsou ruda, kovy a pomocné hmoty. Postupně docházelo k obsazování volných míst i do jiných odvětví - pevná paliva, elektrická energie či drahé kovy. Akciová společnost METALIMEX pak byla založena roku 1989 a v roce 1998 je její prací přebrání exportu černého uhlí z OKD, a.s.. V roce 2006 spojuje kariéru se současným vlastníkem, společností MTX CZ, a.s., dále rozšiřuje obchodní oblasti a zahraniční obchod. V současnosti obchoduje s více než 50 zeměmi z celého světa.

Kariéra v METALIMEX

Díky své pozici na trhu je METALIMEX příležitostí pro kariéru ve výrobní a obchodní společnosti. Práci v METALIMEX našlo přes 2000 zaměstnanců. Volné místa nabízí práci v silné a stabilní společnosti na pozicích technických, obchodních, ale třeba i v odvětví IT či finanacích. Chcete-li spojit vaši kariéru s prací v METALIMEX na některé kvalifikované pozici, tak se vám určitě hodí velmi dobrá znalost angličtiny, neboť se jedná o mezinárodní společnost, a také vlastnictví řidičského průkazu skupiny B. Svoje sídlo má firma v Praze, kde se i nacházejí všechny volná místa. Jako benefity ke spokojené kariéře dostanete stravenky, 5 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění. Budete-li spokojeni s Vaši prací zde, můžete následně dosáhnout i na smlouvu na dobu neurčitou.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Štěpánská 621/34, 11000 Praha 1

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

931

Založení / Zapsání do OR*:

28. 11. 1989

Právní forma:

a.s.