Edwards - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Edwards

Technologická společnost Edwards je v České republice jedinečnou firmou, která vyrábí vakuové pumpy. Volná místa nabízí obyvatelům Lutína na Olomoucku, kde je firemní sídlo práce. Pokud si zrovna u nás chcete vybudovat svou kariéru, potom určitě čtěte i dál.

Hodnocení Edwards

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O Edwards

Edwards je britský výrobce vakuového zařízení patřící pod skupinu Altas Copco. Společnost se v ČR stala předním výrobcem vývěv a je světovým lídrem v dodávce průmyslových vakuových systémů. Společnost dokázala vyvinout řešení pro snížení emisí a vysoké vývěvy čerpadel, což přináší optimální pracovní výkonnost.

Historie firmy

Historie firmy spadá do období mezi 1. a 2. světovou válkou. Roku 1919 pan F. D. Edwards založil na jihu Londýna společnost Edwards. O 15 let později si ve firmě Edwards budovalo kariéru pouhých 12 zaměstnanců, se kterými se Edwards přestěhoval do kanceláří v Brixtonu. Firma Edwards se stala během 2. světové války válečným hrdinou díky jedinečným technikám, které zlepšily letadlovou paměť a noční bombardování.

Roku 1967 získala společnost svou první cenu (First Queen Award). Zásadní prvek se stal o 20 let později, kdy firma podepsala distribuční smlouvu se společností Seiko Seiki. Nové zařízení otevřely také v Korei a Japonsku. Ve společnost Edwards si časem více a více lidí začalo hledat práci právě v Edwards. V České republice sídlí v Lutíně, ale působí v dalších 3 českých lokalitách - Prostějov, Brno Tuřanka, Brno Spielberk Office Centre.

Edwards kariéra

V ČR firma zaměstnává cca 400 zaměstnanců, globálně má práci v Edwards okolo 4.200 pracovníků. U nás tato britská společnost nabízí mnoho volných míst od účetních, mechaniků až po account managery či skladníky. Tento velikán nepřetržitě poskytuje i volná místa pro absolventy vysokých škol, které jsou často partnery společnosti. Firma nabízí také kariérní či osobní růst, zdokonalování v cizích jazycích a mimo jiné také zázemí jednoho z globálních lídrů v oblasti vakuové techniky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jana Sigmunda 300, 783 49 Lutín

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26461498

Založení / Zapsání do OR*:

25. 6. 2001

Právní forma:

s.r.o.