Sinit - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Sinit Louny

Společnost Sinit se zabývá především výrobou plastových komponentů, zároveň je ale průkopníkem v oblasti plastových technologií. Společnost vyvíjí, navrhuje a vyrábí plastové díly a sestavy díky nejmodernějším výrobním technologiím a prostředkům. Sinit se snaží být spolehlivým partnerem svých zákazníků, proto úspěšně navrhuje ta nejvíce ekonomická řešení projektů. Práci v Sinit nalezly již desítky spokojených zaměstnanců, kteří neustále zlepšují chod společnosti.

Hodnocení Sinit Louny

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru v roce 2000 firmou Wöhner GmbH & Co. pod jménem Sinit Kunstoffwerke GmbH v Německu. Již o rok později byl ve výrobně naistalován první moderní výrobní stroj. Společnost se začala brzy rozšiřovat, a proto se přesunula do nové, větší budovy i s novými volnými místy pro další zaměstnance. Od roku 2006 se firma rozrostla ještě více díky mnoha akvizicím a zavedla výrobu nových, plně automatických sestav.

Do České republiky vstoupila společnost Sinit v roce 2013 a otevřela zde svůj první závod. O dva roky později musela společnost závod v Lounech dokonce rozšiřovat. Sinit si stanovila do budoucnosti cíl podnikatelské nezávislosti a zároveň i expanze do zahraničí.

Kariéra v Sinit

Pokud se toužíte stát součástí mezinárodně úspěšné firmy, která se neustále dynamicky rozvíjí, zkuste se podívat po volných místech v Sinit. Nabízí volné pozice od manuálních přes technické a administrativní až po manažerské.

Společnost si svých zaměstnanců váží, dbá na jejich neustálé vzdělávání, podporuje jejich kreativitu i růst v kariéře v Sinit. Zároveň je motivuje férovým platovým ohodnocením , štědrými zaměstnaneckými benefity a odměnami jako jsou například prémie, stravenky, firemní telefon a notebook, kurzy německého nebo anglického jazyka, školení nebo pružná pracovní doba. Začněte budovat kariéru v Sinit a získejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na příkopě 859/22, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

100 - 200 zaměstnanců

IČ:

01468294

Založení / Zapsání do OR*:

11. 3. 2013

Právní forma:

s.r.o.