CZECH NEWS CENTER - práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

CZECH NEWS CENTER

CZECH NEWS CENTER a.s. patří mezi největší vydavatelské společnosti v České republice. Čtenáři si mohou vybrat z pestré škály tištěných i online periodik, jako je deník BLESK, AHA!, Sport, ženské tituly, auto-moto, týdeník Reflex aj. Vydavatelská společnost CNC je také mateřskou firmou tiskáren CZECH PRINT CENTER, jež působí v Praze a Ostravě. V dnešní době oslovuje více než 3,5 milionů čtenářů a online vydávané tituly sleduje přes 6,5 milionů návštěvníků. CNC se zapojila do různých projektů a aktivit, které zahrnují například Akademii žurnalistiky a nových médií, kde studenti získají odbornou praxi, která se bude hodit pro budoucí kariéru v CZECH NEWS CENTER.

Hodnocení CZECH NEWS CENTER

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Historie vydavatelské společnosti sahá do roku 1991, kdy na český trh vstoupila švýcarská společnost Ringier. Tehdy u nás vydávala tištěná periodika a spadal pod ní ekonomický týdeník Profit či deník Blesk, jež se stal nejprodávanějším a nejčtenějším deníkem v tuzemsku. Během následujících let se pod svá křídla firma Ringier přidávala další tituly, které se dostaly na první příčky prodeje tištěných periodik. V roce 2010, díky spojení švýcarského a německého vydavatelství, začala společnost vystupovat pod názvem Ringier Alex Springer CZ, který na trh přinesl týdeník Svět motorů. O tři roky později společnost odkoupili podnikatelé Daniel Křetinský a Patrik Tkáč a vydavatelská společnost Ringier Alex Springer CZ dostala jméno CZECH NEWS CENTER. V dnešní době se práce CZECH NEWS CENTER orientuje také na online tituly a na digitální projekty, čímž čtenářům umožní rychlejší a aktualizovanější informace.

Kariéra v CZECH NEWS CENTER

Volná místa CZECH NEWS CENTER nabízí nejen redaktorům a novinářům, ale i grafikům, účetním aj. Práce v CZECH NEWS CENTER se točí kolem různých typů médií a svou základnu má v Praze 7, v Holešovicích. Vydavatelská společnost hledá nové kolegy, které baví práce v mediálním prostředí a zvládne rychlé pracovní tempo. Pro své zaměstnance má připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků na dopravu či přátelský kolektiv. Pro získání volného místa zmiňte v zaslaném životopisu s krátkým motivačním dopisem schopnost práce na PC, velkou časovou flexibilitu, být komunikativní osobnost, kreativní, chuť učit se novým věcem a výbornou znalost českého jazyka. CNC také nezapomíná podporovat své zaměstnance v osobním i kariérním růstu, proto pro ně pořádá různé stáže a školení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

501 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

02346826

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2013

Právní forma:

a.s.