CZECH NEWS CENTER - práce, volná místa | VímVíc.cz

CZECH NEWS CENTER

Údaje

Sídlo firmy:

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

501 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

02346826

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2013

Právní forma:

a.s.

O společnosti

CZECH NEWS CENTER a.s. patří mezi největší vydavatelské společnosti v České republice. Čtenáři si mohou vybrat z pestré škály tištěných i online periodik, jako je deník BLESK, AHA!, Sport, ženské tituly, auto-moto, týdeník Reflex aj. Vydavatelská společnost CNC je také mateřskou firmou tiskáren CZECH PRINT CENTER, jež působí v Praze a Ostravě. V dnešní době oslovuje více než 3,5 milionů čtenářů a online vydávané tituly sleduje přes 6,5 milionů návštěvníků. CNC se zapojila do různých projektů a aktivit, které zahrnují například Akademii žurnalistiky a nových médií, kde studenti získají odbornou praxi, která se bude hodit pro budoucí kariéru v CZECH NEWS CENTER.

Historie

Historie vydavatelské společnosti sahá do roku 1991, kdy na český trh vstoupila švýcarská společnost Ringier. Tehdy u nás vydávala tištěná periodika a spadal pod ní ekonomický týdeník Profit či deník Blesk, jež se stal nejprodávanějším a nejčtenějším deníkem v tuzemsku. Během následujících let se pod svá křídla firma Ringier přidávala další tituly, které se dostaly na první příčky prodeje tištěných periodik. V roce 2010, díky spojení švýcarského a německého vydavatelství, začala společnost vystupovat pod názvem Ringier Alex Springer CZ, který na trh přinesl týdeník Svět motorů. O tři roky později společnost odkoupili podnikatelé Daniel Křetinský a Patrik Tkáč a vydavatelská společnost Ringier Alex Springer CZ dostala jméno CZECH NEWS CENTER. V dnešní době se práce CZECH NEWS CENTER orientuje také na online tituly a na digitální projekty, čímž čtenářům umožní rychlejší a aktualizovanější informace.

Kariéra v CZECH NEWS CENTER

Volná místa CZECH NEWS CENTER nabízí nejen redaktorům a novinářům, ale i grafikům, účetním aj. Práce v CZECH NEWS CENTER se točí kolem různých typů médií a svou základnu má v Praze 7, v Holešovicích. Vydavatelská společnost hledá nové kolegy, které baví práce v mediálním prostředí a zvládne rychlé pracovní tempo. Pro své zaměstnance má připravené zajímavé firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků na dopravu či přátelský kolektiv. Pro získání volného místa zmiňte v zaslaném životopisu s krátkým motivačním dopisem schopnost práce na PC, velkou časovou flexibilitu, být komunikativní osobnost, kreativní, chuť učit se novým věcem a výbornou znalost českého jazyka. CNC také nezapomíná podporovat své zaměstnance v osobním i kariérním růstu, proto pro ně pořádá různé stáže a školení.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Finance Média Vydavatelství, tisk a polygrafie