Papyrus - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Papyrus

Švédská společnost Papyrus je předním evropským dodavatelem papíru jak pro polygrafický průmysl, tak i pro kancelářské využití. Ve svém portfoliu nabízí široký výběr nejen obyčejných kancelářských papírů, ale dokonce i speciálních papírů včetně obálek. V České republice společnost vystupuje pod názvem Papyrus Bohemia a je rozdělena do třech divizích. Oddělení Printing & Creative Solutions nabízí sortiment grafických kartonů, kreativních papírů nebo materiálů pro výrobu reklamy. Druhá divize, Industrial Packaging Solutions, poskytuje obalový materiál s balícími stroji a poslední skupina je Resellers Solutions, která se specializuje na kancelářský papír. Svou práci Papyrus Bohemia zaměřil také na vlastní prodejnu, Papyrus Store, poblíž Karlova náměstí v Praze.

Hodnocení Papyrus

Přidat hodnocení

Historie

Historie společnosti Papyrus sahá až do roku 1895, kdy vznikla akvizicí švédského papírenského mlýna. Během 20. století se Papyrus rozrostl z drobného podnikání až na vedoucí firmu na evropském trhu s papírem. V současné době má Papyrus zastoupení v 19 zemích Evropy, kde volné místo v Papyrus obsadilo už přes 1.500 pracovníků. V roce 2005 odkoupila firma Papyrus německou společnost Schneidersöhne Papier, která měla svou dceřinou společnost i v Praze. Tuzemská firma Schneidersöhne Papier Praha od té doby funguje pod názvem Papyrus Bohemia s obchodním zastoupením nejen v České republice, ale také na Slovensku.

Kariéra v Papyrus Bohemia

Nabídku volných míst Papyrus Bohemia neustále aktualizuje a poskytuje práci uchazečům z různých oborů. Budovat kariéru Papyrus Bohemia umožňuje jak zkušeným zájemcům, tak i studentům a absolventům, kteří chtějí získat praxi a naučit se něco nového. Zaměstnanci Papyrus Bohemia se mohou těšit na příjemné a moderní pracovní prostředí se skvělým týmem kolegů a na lákavé zaměstnanecké benefity nebo na různé společenské akce a teambuildingy. Pracovníci firmy Papyrus Bohemia jsou podporováni v dalším profesním rozvoji díky pravidelným školením a vzdělávacím seminářům. Uchazeči o práci u Papyrus Bohemia by měli ve svém životopisu uvést přednosti, jako je flexibilita, týmová práce a aktivní přístup. Podívejte se na nabídky volných míst u firmy Papyrus Bohemia a budujte kariéru u evropské jedničky, která se specializuje na výrobu papíru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

K Hrušovu 292/4, 102 00 Praha - Štěrboholy

Velikost firmy:

1 000-5 000 zaměstnanců

IČ:

60202114

Založení / Zapsání do OR*:

15. 12. 1993