Geis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Každý den stovky nových zakázek online

Geis

Společnost Geis se zabývá nejen profesionální přepravou a skladovou logistikou v České republice, ale nabízí i další přepravní nebo celní služby v několika evropských zemích. Svým zákazníkům a klientům může nabídnout celovozovou, leteckou i námořní přepravu, výrobu a dodávku obalů, přepravu paletových nebo kusových zásilek a kontraktní logistiku. Práci v Geis v ČR má více než 1000 spokojených zaměstnanců, kteří se starají o své zákazníky prostřednictvím 22 specializovaných logistických pracovišť.

Hodnocení Geis

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Geis na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

snad jen pravidelná výplata

Negativa firmy:

Práci pro víc lidí musí denně zastát 1 člověk, za celý den se nezastavíte, když potřebujete volno musíte si říct snad 3 měsíce předem (to záleží ale spíš na dopravci) , neadekvátní platové ohodnocení, laxní přístup dispečinku, příšerná infrastruktura a především vozový park. Na vedoucích pozicích naprosto neschopní lidé. Vyházet to a dosadit kvalifikovanější osoby s lidštějším a vstřícnějším přístupem a schopnostmi k řešení "patových" situací. Také co jsem zažil, tak vám nikdo neřekne nic do očí (nemůžete skoro projevit svůj názor, držet hubu a krok) a za týden se divíte, že máte platit několik desítek tisíc za balík, který jste v pořádku doručili. Nikdy více !

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – IT – Ejpovice
Pracuji ve společnosti Geis na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- flexibilna pracovna doba bez trackovania dochadzky, - nizsia miera stresu (cital som negativne nazory a asi zalezi, na ake oddelenie, resp. pobocku sa clovek dostane). rozumiem, ze na depe alebo sklade to nemusi byt uplne privetive, co mam ale skusenosti s rozbiehanim logistickych projektov napr. v Pohorelicich, Ejpovicich, tak panuje viacmenej spokojnost radovych zamestnancov a fluktuacia je obecne nizsia. - moznost sebarealizacie - karierny rast - kolektiv

Negativa firmy:

- peniaze a slabsie benefity, ale tak vzdy sa da praca zmenit - lokalita (dochadzanie)

Doporučení pro management firmy:

neslubovat veci, ktore sa nedaju splnit a nasluchat viac svojim zamestnancom a viac za nich bojovat

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Geis na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Největší otrocina co jsem kdy zažil..každý den v průměru 12 hod.bez jedině pauzy.

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Geis na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pravidelná výplata, placení dopravcům.

Negativa firmy:

Provozování logistiky na bázi oursourcingu - tj najímání feťáků a labilních polodeviantů k manipulaci zásilek . Nekoncepčnost, nahodilost, obchodní diletanství výrazně hraničící s buranstvím. V důsledku toho velká migrace . Absolutní nezájem vedení o jakékoliv podněty či názory. Na to , že je to bavorská spedice stará přes 70 let je to úplná tragédie!!!!!!!!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)

Historie společnosti

Společnost Geis začala svou kariéru již v roce 1948 v Německu kdy ji založil pan Hans Geis, své podnikání směřuje nejprve na osobní objednávky a osobní dopravu osob v poválečném Německu. Později přicházejí i nabídky na obchodní dopravu a Geis přepravuje různé druhy zboží. Zájem o služby společnosti vzrůstá tak rychle, že Geis otevírá nejen první pobočky v Německu, ale i volná místa a rozšiřuje svůj vozový park.

V 70. letech se firma začíná po velkém rozmachu orientovat i na skladování a expedici zásilek. Proniká poprvé na zahraniční trh a zahajuje lodní dopravu. V dalším desetiletí již zakládá leteckou společnost pro ještě rychlejší a efektivnější přepravu zásilek. Společnost Geis vstupuje na Český trh v roce 1991 a brzy se stává 3. největším balíkovým dopravcem. Expanze celé společnosti narůstá stále po celém světě a odráží se to i na hospodářských výsledcích celé firmy.

Kariéra v Geis

Hledáte práci v úspěšné nadnárodní skupině, která se úspěšně rozvíjí a zároveň oceňuje své zaměstnance? Geis nabízí volná místa nejen v logistice, administrativě a obchodu a to nejen v Ejpovicích, kde společnost sídlí, ale po celé České republice. Nejčastěji inzeruje pozice skladníků, dispečerů, řidičů, ale i administrativních pracovníků. Podívejte se, jaká volná místa Geis nabízí a vyberte si kariéru, která Vás bude bavit. Pokud si pozici v Geis nevyberete, mrkněte i na nabídku úřadu práce Plzeň nebo celé ČR.

Kariéra v Geis obnáší profesní rozvoj, vzdělávání, stabilitu i zaměstnanecké benefity. Společnost své zaměstnance odměňuje týdnem dovolené navíc, služebním telefonem, notebookem nebo i vozidlem, odměnami a firemními akcemi.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Zemská 211, 337 01 Ejpovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

44567359

Založení / Zapsání do OR*:

7. 4. 1992

Právní forma:

s.r.o.