Geis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Geis

Společnost Geis se zabývá nejen profesionální přepravou a skladovou logistikou v České republice, ale nabízí i další přepravní nebo celní služby v několika evropských zemích. Svým zákazníkům a klientům může nabídnout celovozovou, leteckou i námořní přepravu, výrobu a dodávku obalů, přepravu paletových nebo kusových zásilek a kontraktní logistiku. Práci v Geis v ČR má více než 1000 spokojených zaměstnanců, kteří se starají o své zákazníky prostřednictvím 22 specializovaných logistických pracovišť.

Hodnocení Geis

Přidat hodnocení
před 4 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - IT - Ejpovice
Pracuji ve společnosti Geis na pracovní smlouvu 3-4 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- flexibilna pracovna doba bez trackovania dochadzky, - nizsia miera stresu (cital som negativne nazory a asi zalezi, na ake oddelenie, resp. pobocku sa clovek dostane). rozumiem, ze na depe alebo sklade to nemusi byt uplne privetive, co mam ale skusenosti s rozbiehanim logistickych projektov napr. v Pohorelicich, Ejpovicich, tak panuje viacmenej spokojnost radovych zamestnancov a fluktuacia je obecne nizsia. - moznost sebarealizacie - karierny rast - kolektiv

Negativa firmy:

- peniaze a slabsie benefity, ale tak vzdy sa da praca zmenit - lokalita (dochadzanie)

Doporučení pro management firmy:

neslubovat veci, ktore sa nedaju splnit a nasluchat viac svojim zamestnancom a viac za nich bojovat

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Geis na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Největší otrocina co jsem kdy zažil..každý den v průměru 12 hod.bez jedině pauzy.

před 8 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Geis na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pravidelná výplata, placení dopravcům.

Negativa firmy:

Provozování logistiky na bázi oursourcingu - tj najímání feťáků a labilních polodeviantů k manipulaci zásilek . Nekoncepčnost, nahodilost, obchodní diletanství výrazně hraničící s buranstvím. V důsledku toho velká migrace . Absolutní nezájem vedení o jakékoliv podněty či názory. Na to , že je to bavorská spedice stará přes 70 let je to úplná tragédie!!!!!!!!

před 9 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Geis na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Zadne

Negativa firmy:

Neschopnost vedoucich zamestnancu.Nic nevyresi ignorujou vas vymysli si jednani opravdu otresne.Kdyz ma clovek horecky musi jit do prace delate praci za dva lidi nikdo vas neoceni tam bych nikomu praci uprimne nedoporucoval.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (15)

Historie společnosti

Společnost Geis začala svou kariéru již v roce 1948 v Německu kdy ji založil pan Hans Geis, své podnikání směřuje nejprve na osobní objednávky a osobní dopravu osob v poválečném Německu. Později přicházejí i nabídky na obchodní dopravu a Geis přepravuje různé druhy zboží. Zájem o služby společnosti vzrůstá tak rychle, že Geis otevírá nejen první pobočky v Německu, ale i volná místa a rozšiřuje svůj vozový park.

V 70. letech se firma začíná po velkém rozmachu orientovat i na skladování a expedici zásilek. Proniká poprvé na zahraniční trh a zahajuje lodní dopravu. V dalším desetiletí již zakládá leteckou společnost pro ještě rychlejší a efektivnější přepravu zásilek. Společnost Geis vstupuje na Český trh v roce 1991 a brzy se stává 3. největším balíkovým dopravcem. Expanze celé společnosti narůstá stále po celém světě a odráží se to i na hospodářských výsledcích celé firmy.

Kariéra v Geis

Hledáte práci v úspěšné nadnárodní skupině, která se úspěšně rozvíjí a zároveň oceňuje své zaměstnance? Geis nabízí volná místa nejen v logistice, administrativě a obchodu a to nejen v Ejpovicích, kde společnost sídlí, ale po celé České republice. Nejčastěji inzeruje pozice skladníků, dispečerů, řidičů, ale i administrativních pracovníků. Podívejte se, jaká volná místa Geis nabízí a vyberte si kariéru, která Vás bude bavit. Pokud si pozici v Geis nevyberete, mrkněte i na nabídku úřadu práce Plzeň nebo celé ČR.

Kariéra v Geis obnáší profesní rozvoj, vzdělávání, stabilitu i zaměstnanecké benefity. Společnost své zaměstnance odměňuje týdnem dovolené navíc, služebním telefonem, notebookem nebo i vozidlem, odměnami a firemními akcemi.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Zemská 211, 337 01 Ejpovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

44567359

Založení / Zapsání do OR*:

7. 4. 1992

Právní forma:

s.r.o.