CEE Logistics - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CEE Logistics

Svou kariéru CEE Logistics založila na mezinárodní dopravě a v současné době patří mezi nejvýznamnější dopravní a logistické společnosti v Evropě. Ve svém portfoliu mají širokou nabídku komplexních služeb a doručení nákladu zajišťují nejen skrz silniční, ale i leteckou a lodní dopravu. CEE Logistics disponuje moderním dispečinkem, profesionálním týmem řidičů, vlastním vozovým parkem a navíc neustále monitorují online všechny zásilky. Cílem je klientům nabídnout zajištění komplexní logistiky šitou na míru a velký důraz kladou na profesionální přístup a dodání zboží spolehlivě a včas.

Hodnocení CEE Logistics

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Historie společnosti CEE Logistics sahá do roku 2011, kdy byla společnost založena jako mezinárodní přepravce. Svou práci CEE Logistics neustále rozšiřuje a zakládá nové dceřiné společnosti, jako je například firma LOG-IN-CZ, která se specializuje na bezpečnostní transporty cenných zásilek. V rámci CEE Logistics funguje také značka Road Team, jež nabízí efektivní provoz pro malé, střední, ale i začínající dopravce. CEE Logistics se může pyšnit, že je součástí projektu CZECH TOP 100, kde byla společnost oceněna nejvyšším možným skóringem, čímž se řadí mezi nejstabilnější a nejdůvěryhodnější firmy v tuzemsku.

Kariéra v CEE Logistics

Sídlo společnosti CEE Logistics se nachází v Pardubicích, ale své provozovny mají i v Plzni, Brně, Semilech, v německém Kolíně nad Rýnem a na Slovensku v Prešově a Senci. Volná místa CEE Logistics nabízí především zájemcům o práci z řad řidičů, ale možnost budovat kariéru tu mají i uchazeči z jiných oborů. Těšit se můžete na moderní pracovní prostředí s přátelským týmem kolegů a navíc si pro své zaměstnance firma CEE Logistics připravila lákavé benefity a odměny. Pro získání volného místa v CEE Logistics je potřeba být časově flexibilní, spolehlivý a pečlivý a mít ochotu učit se nové věci. Pošlete jim svůj životopis s informacemi o dosaženém vzdělání a profesních zkušenostech a získejte práci ve významné dopravní a logistické společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Doubravice 106, 533 53 Pardubice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

24135291

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 2011

Právní forma:

a.s.