CEE Logistics - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

CEE Logistics

Údaje

Sídlo firmy:

Doubravice 106, 533 53 Pardubice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

24135291

Založení / Zapsání do OR*:

1. 7. 2011

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Svou kariéru CEE Logistics založila na mezinárodní dopravě a v současné době patří mezi nejvýznamnější dopravní a logistické společnosti v Evropě. Ve svém portfoliu mají širokou nabídku komplexních služeb a doručení nákladu zajišťují nejen skrz silniční, ale i leteckou a lodní dopravu. CEE Logistics disponuje moderním dispečinkem, profesionálním týmem řidičů, vlastním vozovým parkem a navíc neustále monitorují online všechny zásilky. Cílem je klientům nabídnout zajištění komplexní logistiky šitou na míru a velký důraz kladou na profesionální přístup a dodání zboží spolehlivě a včas.

Historie

Historie společnosti CEE Logistics sahá do roku 2011, kdy byla společnost založena jako mezinárodní přepravce. Svou práci CEE Logistics neustále rozšiřuje a zakládá nové dceřiné společnosti, jako je například firma LOG-IN-CZ, která se specializuje na bezpečnostní transporty cenných zásilek. V rámci CEE Logistics funguje také značka Road Team, jež nabízí efektivní provoz pro malé, střední, ale i začínající dopravce. CEE Logistics se může pyšnit, že je součástí projektu CZECH TOP 100, kde byla společnost oceněna nejvyšším možným skóringem, čímž se řadí mezi nejstabilnější a nejdůvěryhodnější firmy v tuzemsku.

Kariéra v CEE Logistics

Sídlo společnosti CEE Logistics se nachází v Pardubicích, ale své provozovny mají i v Plzni, Brně, Semilech, v německém Kolíně nad Rýnem a na Slovensku v Prešově a Senci. Volná místa CEE Logistics nabízí především zájemcům o práci z řad řidičů, ale možnost budovat kariéru tu mají i uchazeči z jiných oborů. Těšit se můžete na moderní pracovní prostředí s přátelským týmem kolegů a navíc si pro své zaměstnance firma CEE Logistics připravila lákavé benefity a odměny. Pro získání volného místa v CEE Logistics je potřeba být časově flexibilní, spolehlivý a pečlivý a mít ochotu učit se nové věci. Pošlete jim svůj životopis s informacemi o dosaženém vzdělání a profesních zkušenostech a získejte práci ve významné dopravní a logistické společnosti.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Logistika Doprava Přepravní služby Doprava, logistika a zásobování