DHL - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Každý den stovky nových zakázek online

DHL

DHL je globálně známá firma, patřící mezi největší mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Je známá tím, že poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, logistické a finanční služby. V současnosti také nabízí mnoho volných míst.

Hodnocení DHL

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – SKLADNÍK/MANIPULANT – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti DHL na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2008.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jistotu zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 25 dnů dovolené, další dny při pracovním výročí. 3 dny placeného volna v případě nemoci. Řadu dalších atraktivních výhod (mezi nejoblíbenější patří velmi výhodné tarify mobilního operátora i pro vaše blízké a kamarády, dotovaná Multisportkarta, příspěvek na penzijní pojištění, pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.).

Negativa firmy:

Směnný provoz,hmotná a materiálová zodpovědnost

Doporučení pro management firmy:

Ani NE!

před 5,5 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DHL na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Kolektiv,dobré benefity,vedení se zaměstnanci komunikuje

Negativa firmy:

Často "blázinec"a poměrně často přesčasy

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DHL na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Kolegové, přístup k zaměstnancům

Negativa firmy:

Ceny jídel.

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Skladnik
Pracoval(a) jsem ve společnosti DHL jako nezávislý pracovník 1-2 roky, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

otrocina

Doporučení pro management firmy:

aby si tu stejnou praci zkusili nekdy taky osobne

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

O firmě

DHL Global Forwarding je celosvětově známá společnost, která dělá expresní doručování po celém světě prostřednictvím letecké, pozemní, námořní a železniční dopravy. Firma doručuje mezinárodní listové i balíkové zásilky.

DHL se snaží ulehčit svým zákazníkům a proto vytvořili zasílaní balíků online. Do služeb DHL patří skladování, počínaje balením, opravami a skladováním. Kariéru tak můžete začít nejen jako řidič či řidička, ale i na jiných pozicích. DHL je také velmi známá svou logistikou. Vzhledem k tomu, že již mají dlouholeté zkušenosti, je firma schopná dopravit balíky všech různých velikostí. Říká se, že DHL díky své logistice dělá své balíky pro zákazníky přímo na míru.

Historie firmy

DHL byla založena roku 1815 důstojníkem Napoleonovy armády Louisem Danzasem a stále funguje. Roku 2000 se stává součástí skupiny Deutsche Post World Net, později se stala jejím 100% vlastníkem. V roce 2005 DHL převzala britskou logistickou společnost Exel a stala se největší logistickou společností na světě. Na konci téhož roku získává 100% podíl společnosti PPL. V roce 2017 již potřetí DHL vyhrálo ocenění Global Top Employer.

Firma aktuálně působí ve více než 220 zemích světa a práci dává asi 500 000 zaměstnancům. V Praze je DHL také velmi známá. V roce 2004 vybudovala jednu z nejmodernějších budov v Praze, kde by měli pracovat se šedesáti miliony transakcemi denně, tedy přes 41 tisíc za jedinou minutu. Tím pádem ukazuje i svou konkurenční schopnost v Evropě. V DHL mají svoji vizi.

Chtěli by se stát logistickou společností pro celý svět, uspokojovat dopravní potřeby, ale i nabízet kariérní a investiční příležitosti. Společnost by se chtěla stát globálním měřítkem pro odpovědné obchodní postupy. DHL svoji logistiku staví na 3 pilířích: orientaci, propojení a růstu. Také má jasný plán na následující roky s ambiciózními, avšak dosažitelnými cíli.

DHL kariéra

DHL je globální firma a má velkou škálu pracovních míst po celém světě. Může nabídnout celou řadu zajímavých volných míst a rozšířit Vaši kariéru. Kariéra v DHL je umožněna prakticky každému. Pracovní pozici nabízí studentům, absolventům, a to na provoz i prodej a v neposlední řadě také managementu a odborníkům.

Pro vysokoškolské studenty nabízí stáže, aby načerpali zkušenosti z každodenního pracovního prostředí v globálně známé firmě. Absolventům nabízí například účast na zajímavých projektech a nebo zvládnutí náročných výzev. DHL je jedna z mála firem, která dává tak velkou příležitost na volných místech studentům a absolventům škol. U provozu a prozákaznického přístupu, neboli podpory, snaží se nabídnout co nejkvalitnější servis svým zákazníkům. Proto i u svých zaměstnanců očekává kvalitně odvedenou práci.

Firma nabízí uplatnění na různých provozních a obchodních pozicích. Zaměstnanci si mohou i vybrat buď v oblasti letecké, pozemní, námořní přepravy, práci ve skladištích nebo v provozních centrech. Další možností je práce v oboru managementu nebo odborníků, kterým nabízí zlepšování dovedností a rozšíření odborných znalostí.

Společnost má plno firemních benefitů u firmy DHL, nabízí nejen stravenky, prevenci zdraví i penzijního připojištění, ale i slevy ve vybraných cestovních kancelářích nebo mohou sjednat lepší podmínky pro levnější telefonování pro Vás i vaše blízké.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nádražní 2967/93, 702 00 Morava - Ostravská Morava

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25683446

Založení / Zapsání do OR*:

27. 7. 1998

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.dhl.cz