Zásilkovna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

Zásilkovna

Firma Zásilkovna.cz je česká přepravní společnost, která poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody a jednotlivce. Společnost byla založena v roce 2010 podnikatelkou Simonou Kijonkovou, která se řadí mezi nejúspěšnější české podnikatelky vůbec. V prvních letech svého působení Zásilkovna.cz přepravovala zboží internetových e-shopů, postupem času se stala jedničkou na českém trhu. Od roku 2019 začala Zásilkovna.cz nově přepravovat i zásilky pro jednotlivce, čímž se rozhodla pro konkurenční boj s Českou poštou.

Hodnocení Zásilkovna

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Řidič
Pracoval(a) jsem ve společnosti Zásilkovna na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Spolupráce s obchodnimi partnery Zásilkovny byla jediným pozitivem, většinou jsem se setkal při výkonnu své činnosti s rozumnými lidmi. S časem však člověk poznal, že jsou pro firmu pouze užitečnými blbci bez nichž by celý doručovací systém Zásilkovny selhal.

Negativa firmy:

Společnost se prezentuje především jako technologická společnost, její zázemí se však absolutně neshoduje s tím čím se prezentují. Neustálé nedokonalosti jejich systémů. Společnost vždy něco vymyslí ale trvá jim dlouhá léta než danou funkci vyladí, do té doby si jako zaměstnanec prostě musíte zvyknout na zhoršenou produktivitu. Vedoucí pracovníci v této společnosti jsou většinou celkem nezkušení a korporátně založení lidé. Nečekejte, že pro vás zde někdo něco udělá navíc, každý dělá pouze to, co musí. Pouze roboticky vykonávaná činnost, použití mozku se trestá. Tady za vás myslí druzí, ne vždy bohužel ideálně. Další nevýhodou práce v této společnosti je především to, že s lidmi nakládá jako se zdroji, stejně tak zneužívá svých obchodních partnerů pouze do doby kdy je tato spolupráce pro Zásilkovnu výhodná. Marketingově se tato firma prezentuje jako spolehlivá a společensky zodpovědná, ve skutečnosti je však opak pravdou a vedení s blondýnou v čele se spíš orientuje pouze na své vlastní blaho a společnosti tím určitě neprospívá. Charitativní činnost této společnosti je směšná, protože jen zakrývá nekalé praktiky využivané v křehkém prostředí dopravy.

Doporučení pro management firmy:

Určitě bych doporučil nezneužívat situace na pracovním i přepravním trhu. Určitě by firmě slušel lidštější přístup ke VŠEM svým zaměstnancům. Zvýšení mzdy na základě odvedené práce by taky určitěl prospělo nejednomu rodinnému rozpočtu zaměstnance Zásilkovny. Je tristní chodit do práce, v médiích si neustále číst o úspěších Zásilkovny, ale za práci v této společnosti brát spíše podprůměrnou mzdu. To vše za neustálou buzeraci od vedení, vyhrožování pokutami a všemožná nařízení, která mnohdy neodrážela realitu v provozech. A ROZHODNĚ bych vedení firmy doporučil aby se postavili SPOLEČENSKY ZODPOVĚDNĚ a vyřešili ve svých pracovních vztazích zneužívání pracovníků ze zahraničí, především z Ukrajiny, které tato společnost drží na dlouhých směnách a mnohdy tito zaměstnanci pracují pro agentury, které jim po odvedené práci nezaplatí a to je u takové společnosti nepřípustné.

před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Zásilkovna na plný úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

+ NIC!!!

Negativa firmy:

- nedostatečné zaučení ze strany nadřízeného - falešné jednání nadřízeného - zaměstnavatel vám nechce dát vaší výplatu (na kterou máte nárok) pracujete defakto od pondělí do do pátku zcela zdarma

před 1,5 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Zásilkovna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Možná ze začátku si tam nějaké najdete. Moc jich není a z dlouhodobého hlediska převáží negativní stránka.

Negativa firmy:

Nakládání s lidskými zdroji katastrofální. Většinou zcela nevhodní lidé na vedoucích pozicích, míněno i jenom z hlediska k jejich věku (není třeba dál rozvádět). Rada buď jste člověk ohebný a rád lezete no víte kam, tak máte relativní šanci přežít delší dobu. Ale i tak se na Vás časem dostane. Pokud jste člověk hrdý a pracovitý, tato firma Vás semele a doslova vyplivne. Je tedy na Vás jaký typ jste a kdy si uvědomíte kde se nacházíte. Průměrně skladník/skladnice nachodí v této firmě 20 km za den. Já pracuji na Brněnském depu poměrně nově otevřeném nachází se u letiště. Tak pokud tedy není co dělat, stejnak budete i tak dost unavení. Sednout si popřípadě jenom stát Vás nenechají. A i to v případě KDYŽ NENÍ CO DĚLAT. Teorie, že člověk který se pohybuje vykonává tedy činnost. Oproti tomu člověk stojící a nebo dokonce sedící činnost nevykonává a tedy se fláká. Sezení a stání a nicnedělání je v této firmě jenom opravdu pro pár vyvolených. Závěr za tento výsledek zcela může vedení firmy, nikoliv lidé, které v ním pracují.

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Zásilkovna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma se slušně rozjíždí - nabídka služeb je čím dál širší

Negativa firmy:

nic

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (24)

Zásilkovna.cz se snaží maximálně šetřit Váš čas a peníze. Ceny doručení zásilek se pohybují od 41 CZK a můžete využít tisíce poboček po celé České republice. Zásilkovna.cz se snaží, aby vše proběhlo co nejrychleji a bez zbytečného papírování. Pohyb zásilky sledujete online.

Poskytované služby

 • Sledování zásilky
 • Vyzvednutí zásilky
 • Odesílání zásilek Mezi Námi
 • Zasílejte do celé Evropy od 65 CZK

Sledování zásilky

E-shop, ze kterého Vaše zboží objednáváte, Vám ve spolupráci s prodejcem zašle trasovací číslo a Vy můžete sledovat, kde se právě Vaše zásilka nachází. Zásilky jsou obvykle doručovány do 2 pracovních dní. Poté je na Vás, kdy si zásilku vyzvednete. Maximální doba uložení zásilky na pobočce je 21 dní. Vyzvednutí nezabere více než pár minut.

Vyzvednutí zásilky

Při objednávce na e-shopu si zvolíte formu dopravy pomocí Zásilkovna.cz a vyberete si místo, pobočku, kde si poté zboží vyzvednete. V současnosti je po celé České republice 3 684 poboček, kde si své zásilky můžete vyzvednout. V momentě, kdy Zásilkovna.cz převezme Vaši zásilku, obdržíte informační e-mail. Až bude zásilka na Vámi vybrané pobočce, dostanete e-mail a SMS zprávu s informací o uložení zásilky a speciálním heslem, které sdělíte při vyzvednutí.

Odesílání zásilek Mezi Námi

Díky nové službě Mezi Námi můžete posílat své zásilky bez front, zbytečného čekání a za cenu od 65 Kč!

Jak jsme již řekli, Zásilkovna.cz se rozhodla, že bude konkurovat České poště a v letošním roce spustila novou službu Mezi Námi, kdy mohou za pomoci Zásilkovny odesílat své balíčky i jednotlivci. Stačí Vám k tomu mobilní aplikace, kde vyplníte všechny potřebné informace. Cena za doručení se pohybuje již od 65 CZK za balíček.

Zasílejte do celé Evropy od 65 CZK

V letošním roce spustila Zásilkovna.cz také možnost odesílání zásilek do zahraničí za nejlepší ceny.

Nejvýznamnější klienti Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz má více než 28 000 aktivních klientů (e-shopů a dalších prodejců) po celé České republice. Níže přinášíme seznam těch nejvýznamnějších.

 • Notino
 • Alza.cz
 • Lékárna.cz
 • Different.cz
 • čočky-kontaktní.cz
 • martinus.cz
 • Queens
 • BESTdárky
 • Bontonland
 • MIRONET
 • BIBLOO
 • Bastard.cz, aj.

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zákaznickou linku Zásilkovna.cz. Zkušení a školení operátoři Vám poradí s odesláním a vyzvednutím zásilky nebo také s nalezením výdejního místa.

 • Telefon: + 420 216 216 516
 • Pondělí – Pátek: 08:00 – 18:00
 • Email: info@zasilkovna.cz

Kariéra v Zásilkovna.cz

 • Pracovník/Pracovnice technické podpory
 • Skladník/Skladnice Brno a Praha
 • Zástupce vedoucího směny Praha
 • Pracovník/Pracovnice reklamačního oddělení
 • Recepční
 • IT Technická podpora

Chcete se stát Zásilkovňákem?

V roce 2010 jsme vstoupili na český a slovenský logistický trh jako úplní nováčci. Bez zkušeností, ale zato s revoluční myšlenkou, velkou odvahou a skvělým týmem několika lidí. O 8 let později provozujeme jednu z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. Jako odborníci na doručování poskytujeme komplexní logistické služby pro internetové obchody. K dnešnímu dni jsme přepravili 20 milionů zásilek a spolupracujeme s více než 18 000 e-shopy.
 • zaměstnanci ne jako pracovní kolektiv, ale jako jedna velká rodina
 • každý den v Zásilkovna.cz je jiný a přináší nové výzvy a zkušenosti
 • spolupráce nových a již zajetých a plně vyškolených zaměstnanců

Zásilkovna.cz rok od roku roste a rozšiřuje spektrum a škálu služeb, svých zaměstnanců si cení a zaměstnanci Zásilkovna.cz poté odvádějí motivovanou a profesionální práci. Sledujte naši aktuální nabídku volných pracovních míst a najděte si zaměstnání snů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lihovarská 1060/12, 190 00 Praha 9 - Libeň

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

28408306

Založení / Zapsání do OR*:

24. 6. 2008

Právní forma:

s.r.o.