Gebrüder Weiss - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Gebrüder Weiss

Gebrüder Weiss je rakouská přepravní a logistická společnost s dlouhou historií a řadí se k vedoucím podnikům v tomto oboru. Rodinná firma za dobu svého působení vybudovala širokou síť přepravních linek a svou práci Gebrüder Weiss orientuje především na země střední a východní Evropy, ale jejich pobočky se nachází po celém světě. Gebrüder Weiss má své hlavní sídlo v rakouském Lauterachu a využívá jak pozemní přepravu, tak i lodní nebo leteckou. V rámci koncernu Gebrüder Weiss poskytuje i logistické poradenství, telefonní služby, železniční přepravu, balíkovou službu a mnoho dalšího. Gebrüder Weiss přichází s inovacemi, tak aby co nejefektivněji zákazníkům poskytovali logistické služby.

Hodnocení Gebrüder Weiss

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gebrüder Weiss na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firemní večírek, školení v zahranici

Negativa firmy:

Členové managementu na svých pozicích více než 5 let, od toho se odvíjí prostředí, vybavení a celkový přístup k zaměstnancům. Společnost pouze šetří, a nemá co nabídnout. Kdo má možnost srovnat s jinou mezinárodní firmou, tak pochopí, že zde je to katastrofa. - velká fluktuace zaměstnanců - žádné bonusy a jiná ocenění zaměstnanců - arogantní jednání ze strany vedení - dovolite-li si říci svůj názor, máte to spočítané, zde se netoleruji nové nápady a návrhy řešení

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Gebrüder Weiss jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Horší dopravce není ,

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Gebrüder Weiss na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vyspělá firemní kultura a férová komunikace ve firmě. Dobré platové ohodnocení dle odpracované práce. Hlas zaměstnanců má svoji váhu.

Negativa firmy:

Zastaralé vybavení a software, pomalejší implementace nových věcí

před 6 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Gebrüder Weiss na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stabilní společnost s možností zajímavého příjmu, vyspělá firemní kultura, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba s možností práce z domova, kamarádský způsob komunikace s vedením.

Negativa firmy:

Velmi zastaralé a neefektivní IT vybavení, pomalá a zdlouhavá implementace jakýchkoli inovací. Mimo centrálu nemožnost profesního postupu.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

Historie společnosti sahá až do 14. století, kdy předkové rodiny Weissů provozovali kurýrní službu. Pod názvem Gebrüder Weiss začala firma fungovat od roku 1823 a během dalších let se rozšiřovalo jejich spojení díky nově vznikající železnici. Na začátku 20. století rozšířili své působení a založili několik poboček v tehdejší habsburské monarchii. Po 2. světové válce začali budovat první spojení i do západní Evropy a po roce 1989 expandovala také do sousedních států, jako je Česká republika, Maďarsko, Slovensko aj. V současné době volné místo v Gebrüder Weiss získalo přes 7 tisíc zaměstnanců ve 150ti pobočkách po celém světě.

Kariéra v Gebrüder Weiss

V České republice kariéru v Gebrüder Weiss buduje už více než 400 pracovníků v 11 pobočkách, které nacházejí v Jablonci nad Nisou, Jeneči, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze, Plzni, Říčanech a v Syrovicích. Uplatnit se v Gebrüder Weiss mají možnost i absolventi, kterým nabídnou kvalitní vzdělání a tréninkový program, jež jim pomůže získat nové zkušenosti. Pro své zaměstnance má společnost Gebrüder Weiss připravené i různé vzdělávací programy nebo lákavé firemní benefity a práci v příjemném a přátelském prostředí. Gebrüder Weiss nabízí nejen práci na plný úvazek, ale i jako brigádu. Zalíbila se vám rodinná firma Gebrüder Weiss? Tak neváhejte, pošlete jim svůj životopis a těšte se na práci v mezinárodní společnosti s dlouhou historií.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průmyslová 477, 252 61 Jeneč

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

44795092

Založení / Zapsání do OR*:

2. 1. 1992

Právní forma:

s.r.o.