Mediaservis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Mediaservis

Mediaservis kariéru založil na poskytování poštovních služeb, které zahrnují rozvoz předplacených periodik, reklamních zásilek, tisk, balení, databázový management a mnoho dalšího. Firma Mediaservis se zaměřuje nejenom na firmy, které zasílají velké množství dopisů, ale také na fyzické osoby, jimž doručují jejich předplacený tisk. Mediaservis nabízí také společnostem vytvoření tzv. distribučního plánu, neboť je vlastníkem nejrozsáhlejších datových údajů, které se týkají chování obyvatel ČR, jež jim pomáhá vytvořit nejefektivnější marketingovou strategii.

Hodnocení Mediaservis

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie

Společnost Mediaservis během let prošla několika vlastníky, jako je Distribuční Holding, RMS Mezzanine a v roce 2013 se tuzemského alternativního distributora ujala slovenská firma Cromwell, která od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti poštovních služeb a přímého marketingu. Společnost má své sídlo v Praze 9 a provozuje 9 regionálních divizí a 12 distribučních center po celé České republice. Svou práci Mediaservis zaměřil také na tzv. tracking zásilek, který klientům zajišťuje sledování jejich zásilek. Společnost Mediaservis získala dokonce ocenění od UNICEF za významnou pomoc ve prospěch dětí.

Kariéra v Mediaservis

Mediaservis volná místa neustále aktualizuje a nabízí práci na pozice, jako je doručovatel novin, doručovatel letáků a dopisů nebo kontrolor. Budovat kariéru u Mediaservis mohou dokonce i studenti, důchodci či ženy na mateřské dovolené, kterým poskytuje možnost pracovní pozice na hlavní pracovní poměr, na zkrácený úvazek nebo jako brigádu. Práce v Mediaservis přináší možnost kariérního růstu, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Podívejte se na nabídku volných míst u Mediaservis a získejte práci buď na centrále v Praze nebo jako přivýdělek na pobočkách po celé České republice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Špitálská 885/2a, 190 00 Praha - Vysočany

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

24197360

Založení / Zapsání do OR*:

23. 12. 2011

Právní forma:

s.r.o.