Rhenus Logistics - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Rhenus Logistics

Rhenus Logistics patří k předním společnostem v Evropě, které se orientují na logistické služby. Klientům nabízí široké portfolio služeb z oblasti smluvní, nákladní logistiky a veřejné dopravy a navíc se práce Rhenus Logistics zaměřila také na vytvoření služeb přímo na míru. Proškolení pracovníci zprostředkovávají logistiku od vnitrostátní až po mezinárodní silniční, leteckou, lodní a železniční dopravu. Rhenus Logistics také myslí na životní prostředí a snaží se neustále přicházet s novými možnostmi jak ho chránit.

Hodnocení Rhenus Logistics

Přidat hodnocení

Historie

Svou kariéru Rhenus Logistics odstartoval v roce 1912, kdy vznikla sloučením dvou společností. Jméno firmy bylo vybráno podle latinského označení řeky Rýn, na které provozovali lodní přepravu. V průběhu dalších let Rhenus Logistics otevíral nové pobočky nejen v Německu, kde má své hlavní sídlo, ale také v okolních státech. V současné době vlastní více než 580 poboček po celém světě a dohromady volné místo u Rhenus Logistics obsadilo už přes 28 tisíc pracovníků.

Do České republiky se Rhenus Logistics dostal v roce 1993 a nachází se v Nučicích u Prahy. V tuzemsku provozuje ale i další dvě pobočky, které fungují v Modřicích u Brna a Ostravě.

Kariéra v Rhenus Logistics

Volná místa v Rhenus Logics mají možnost obsadit zájemci z různých oborů. Budovat kariéru Rhenus Logistics nabízí také studentům a absolventům, kteří chtějí získat praxi po boku odborníků, proto si pro ně společnost připravila různé stáže či vzdělávací programy. Těšit se můžete na práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí s podporou dalšího profesního rozvoje nebo na lákavé firemní benefity. Zaujala vás některá z nabídek volných míst v Rhenus Logistics? Tak neváhejte, pošlete jim svůj životopis a těšte se na práci v úspěšné mezinárodní firmě.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nučice 369, 252 16 Nučice

IČ:

48534412

Založení / Zapsání do OR*:

24. 3. 1993

Právní forma:

s.r.o.