OPTYS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Každý den stovky nových zakázek online

OPTYS

Společnost OPTYS se specializuje na tiskové a kopírovací služby. Její hlavní oblastí činnosti jsou ofsetový a digitální tisk, produkce cenin, laserové vypalování nebo maloobchodní prodej zboží ve vlastním internetovém obchodě, který firma současně provozuje. Kromě e-shopu má i síť vlastních poboček v sedmi českých městech. OPTYS je držitelem certifikátů Solventní firma či Osvědčení o ochraně utajovaných informací a bezpečnosti způsobilosti. Poskytuje práci 382 zaměstnancům a umožňuje jim tak budovat svoji kariéru ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí.

Hodnocení OPTYS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie OPTYS

Novodobá historie společnosti OPTYS začíná v roce 1992, kdy vzniká privatizací výrobního závodu MTZ Olomouc. Samotné počátky její polygrafické činnosti bychom však našli dokonce až v 18. století v Opavě. V roce 1994 OPTYS zakoupila první ofsetový rotační stroj, který nahradil zastaralou techniku a přispěl zároveň k vyšší produkci. V roce 1997 otevřela OPTYS svoje první dvě maloobchodní prodejny a expediční sklady mimo Opavu. Po roce 2000 pokračuje modernizace společnosti. V roce 2005 bylo vybudováno nové logistické centrum v Dolních Životicích. Od roku 2009 firma také zahájila výrobu cenin.

OPTYS kariéra

Jestliže chcete svoji kariéru spojit se společnosti OPTYS, pak stačí, když na jejích internetových stránkách vyplníte on-line dotazník pro zájemce o zaměstnání a zašlete jim poštou svůj strukturovaný životopis s dodatkem, o které volné místo máte zájem. Můžete získat práci mimo jiné také jako operátor tiskových strojů či dělník tiskárny v třísměnném nebo nepřetržitém provozu. Přijímací řízení probíhá formou krátkého pohovoru s vedoucí personalistiky a nadřízeným zaměstnancem spojené s prohlídkou pracoviště. OPTYS svým zaměstnancům poskytuje firemní benefity - možnost dalšího profesního růstu, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, účast na společenských akcích či týden dovolené nad rámec zákoníku práce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Sušárny 301, 747 56 Dolní Životice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

42869048

Založení / Zapsání do OR*:

5. 11. 1991

Právní forma:

s.r.o.