Dropick | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Dropick

Dropick nabízí služby rozvozu telemarketingových produktů zajištěné spolehlivým personálem dovozců. Jejich klienty bývají především banky, mobilní operátoři a energetické společnosti, které skrz Dropick posílají smlouvy k podpisu.

Hodnocení Dropick

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)
Dropick – víc než pošťák, lepší než kurýr!

To, čím se liší například od Geis Parcel nebo DPD, jsou doplňkové služby. Dropick totiž nabízí kromě přepravy i zajištění dokumentů, zpětnou zásilku, kopírování, scanování a tisk dokladů a přímý doprodej produktů. Z tohoto hlediska firmě nejvíce konkuruje společnost Messenger.

Historie společnosti

Dropick má už více než osmiletou praxi v oboru a působí na celém území České i Slovenské republiky. Začátky společnosti Dropick se psaly v roce 2007, kdy vzniklo logistické oddělení v rámci společnosti SIMIO, a. s. K další změně došlo roce 2008, kdy se toto oddělení změnilo v samostatnou společnost, která své zkušenosti s rozvozem telemarketingových produktů začala nabízet širšímu okruhu obchodních partnerů.

Cílem Dropicku bylo a stále je zajistit spolehlivý a kvalitní rozvoz a profesionální služby od nabalení zásilky, po zpětné doručení, včetně všech potřebných dokumentů.

Kariéra a volná místa v Dropick

Pokud chcete akční práci a nevadí vám být stále na cestě, podívejte se na nabídku práce v Dropicku. Zaměstnanci si zde chválí možnost uplatnění i bez zkušeností, skvělý kolektiv a benefity například ve formě Multisport karty. V Dropicku můžete pracovat buď jako kurýr nebo v back office. Než se rozhodnete, zda poslat životopis nebo ne, podívejte se také na hodnocení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod bání 2146/8, 180 00 Praha - Libeň

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28436491

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 2008

Právní forma:

s.r.o.