Začněte kariéru v přepravní společnosti TOPTRANS EU | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

TOPTRANS EU

Tato společnost patří k významným přepravním firmám nejen v Česku, ale též na Slovensku, kde drží stabilní pozici. Pobočky jsou po celé republice. Provozní doba střediska TOPTRANS Brno je od pondělí do pátku v 8:00-18:00 a v sobotu od 6:00-10:00. Kontakt najdete na adrese K Letišti 1792/1, CTPark South (u letiště), 66451 Šlapanice u Brna.

Hodnocení TOPTRANS EU

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TOPTRANS EU na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

férové jednání nadřízených, když makáte peníze jsou,

Negativa firmy:

žádné benefity

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TOPTRANS EU na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

dobré peníze,

Negativa firmy:

žádné benefity

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TOPTRANS EU na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

hodnocení dle opravdu odvedené práce,

Negativa firmy:

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TOPTRANS EU na pracovní smlouvu, do roku 2022.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Peníze včas na účtě - Starší i mladší zaměstnanci, žádný konflikt - Každá směna děla něco jiného - mzdově na sklad slušný

Negativa firmy:

- Vedení absolutně mimo - Nespravedlivé ohodnocení zaměstnanců - vedoucí pomalu ani neví, jakou činnost vykonávají zaměstnanci - Nízké IQ rozvážejících řidičů, měli by nabírat s testy :) - práce je hlavně fyzická ( s tím se musí počítat ) - zaměstnanci se mění tak často, jako vložky - přidám ještě jednou vedení mimo, neváží si dlouhodobých zaměstnanců, které pro firmu pomalu umírají - skoro žádná pochvala za dobře vykonanou práci - žádný benefit

Doporučení pro management firmy:

Určitě bych doporučil čistku zaměstnanců a změnit jednání vedení k zaměstnancům

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (21)

Práce TOPTRANS spočívá v poskytování expresní přepravy. Společnost si zakládá zejména na vysoké kvalitě svých služeb, spolehlivosti, přesnosti a inovativních řešeních, s nimiž přichází na trh a vylepšuje tak svůj klientský servis. TOPTRANS umožňuje například sledování zásilky, kdy má zákazník přehled o tom, kde se nachází. Firma přistupuje individuálně ke každému zákazníkovi, což se odráží nejen na přívětivých cenách, ale též pozitivních a dlouhodobých vztazích s obchodními partnery. Nabízí i volná místa.

Historie společnosti

Kariéru v TOPTRANS budují zaměstnanci již od roku 1993. Od té doby firma expandovala po celé zemi a získala hustou síť středisek. Na počátku byla hlavní práce TOPTRANS spojována především s dopravou, mimo jiné je součástí rovněž skladování, distribuce a balení zboží. Na českém logistickém trhu funguje od roku 2009 nová divize, která se zaměřuje na mezinárodní přepravu zásilek leteckou, pozemní i námořní dopravou.

Kariéra v TOPTRANSU

Zaměstnanci velmi pozitivně hodnotí včasné výplaty a benefit navíc, jenž v tomto případě představují stravenky. Nastartovat kariéru vám pomůže vstřícný přístup ze strany vedení i atraktivní platové ohodnocení. Jestliže chcete zkusit štěstí právě v této společnosti, začněte sepsáním motivačního dopisu a životopisu. V neposlední řadě se připravte na pohovor a vyhněte se častým chybám při ústním projevu. Volná místa v TOPTRANS najdete po celé republice, konkrétně ve 25 depech nebo na Slovensku, kde je prozatím sedm perspektivních poboček. Volná místa zde seženou profesionální řidiči I uchazeči s praxí. Stejně tak jsou brány přepravního systému TOPTRANS otevřeny schopným absolventům.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U plynárny 1290/99, 101 00 Praha - Michle

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

28202376

Založení / Zapsání do OR*:

5. 1. 2008