KOUBA Trans - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

KOUBA Trans

Údaje

Sídlo firmy:

Náměstí 5. května 103, 252 25 Jinočany

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

27371310

Založení / Zapsání do OR*:

6. 9. 2005

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

KOUBA Trans zajišťuje v České republice služby v oblasti přepravních služeb, která zahrnuje nejen vnitrostátní, ale i mezinárodní přepravu v rámci celé Evropy. K dispozici má KOUBA Trans řadu různých možností dopravních prostředků a jejich vozový park se snaží neustále modernizovat o novější modely vozů. Práce KOUBA Trans se rozšířila i o autoservis, jež provozují v rámci autoparku a zajišťují kompletní servis, který je určený i pro veřejnost. Neustále se zvyšující poptávka po službách společnosti KOUBA Trans je důkazem kvality a profesionálního přístupu.

Historie

Kariéra KOUBA Trans začala v roce 1993, kdy byla společnost založena a tehdy vystupovala pod jménem Autodoprava Kouba. Své portfolio služeb KOUBA Trans rozšířil i o další služby, které mohou zákazníci využít. KOUBA Trans disponuje rozsáhlým a kvalitním vozovým parkem a s tím souvisí i možnost dlouhodobého nebo krátkodobého pronájmu vozidel od dodávek až po tahače návěsů. Navíc se KOUBA Trans specializuje na výkopové a zemní práce, jež využívají zákazníci jak na drobné práce, tak i na náročné terénní úpravy a dokonce nabízí i možnost zapůjčení potřebných zemních strojů.

Kariéra v KOUBA Trans

Společnost KOUBA Trans volná místa nabízí především zájemcům o práci z řad řidičů a automechaniků. V současné době firma KOUBA Trans sídlí v Praze-západ a jejich provozovna se nachází v nedaleko vzdáleném městě Zdice. Těšit se můžete na moderní vozový park, příjemné pracovní prostředí ve stabilní české společnosti a na lákavé firemní benefity. Od uchazečů o práci v KOUBA Trans požadují trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost a případě řidičů i platný profesní průkaz s dopravně psychologickým vyšetřením. Podívejte se na volná místa v KOUBA Trans, pošlete jim svůj životopis a získejte zaměstnání, které vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Doprava Přepravní služby Servisní služby