Tezenis - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek, dekorace, koberce a další

Tezenis

Tezenis je italskou sítí prodejen spodního prádla. Tato společnost spadá pod skupinu CALZEDONIA, kam patří mimo jiné také známá firma Intimissimi. V prodejnách naleznete jak spodní prádlo pro ženy, muže i děti, tak i pyžama a domácí oděvy. Zaměření firmy se koncentruje především na mladší generaci zákazníků, která vyžaduje kvalitu a zároveň dostupnou cenu. Zákazníkům nabízí Tezenis příjemné minimalistické prostředí, ve kterém si mohou nákupy užít. O spokojenost se starají také zkušení zaměstnanci, kterých je s růstem firmy potřeba stále více, čímž je zajištěn velký výběr volných míst ve společnosti. Objednávku můžete samozřejmě vyřídit i v rámci e-shopu, kde naleznete mimo jiné rady, jak vybrat správnou velikost prádla aj. Tato služba je obrovskou výhodou především pro zákazníky, kteří nebydlí ve velkých městech, a to z toho důvodu, že se Tezenis soustředí právě na metropole a významná obchodní centra.

Hodnocení Tezenis

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie firmy

Ačkoliv je historie společnosti Tezenis krátká, není bezvýznamná. Firma byla založena roku 2003 v Itálii, kde otevřela svou první pobočku. Rychlým tempem začala otevírat další prodejny. Dnes už jich najdeme přibližně 200 jen v rodné Itálii a dalších více jak 100 po celé Evropě. Práci v Tezenis tak můžete najít i v zahraničí. Do České republiky zavítala firma Tezenis poprvé v roce 2009 a stejně jako ostatní značky ze skupiny CALZEDONIA se stala velmi populární. Její pobočky zůstávají zatím soustředěné pouze ve velkých městech, to ale zákazníkům vynahrazuje úspěšným e-shopem.

Kariéra Tezenis

Hledáte práci v jedné z českých metropolí? Zajímáte se o módu a není Vám cizí komunikace s lidmi? Pak je možná na čase uvažovat o kariéře ve společnosti Tezenis. Uplatníte se zde především jako prodavačka na jedné z poboček. Firma Vám může nabídnout příjemné prostředí a mladý kolektiv zaměstnanců. Dalšími benefity jsou zaměstnanecké slevy, stravenky a prémie dle výkonu prodejny. Výhodou pro Vás jistě bude, pokud Vy nabídnete společnosti schopnost některého z cizích jazyků.

Zaujala Vás společnost Tezenis? Podívejte se tedy na nabídku aktuálně volných míst a vyberte si to, které Vám je nejblíže!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 651/136a, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

27221181

Založení / Zapsání do OR*:

17. 2. 2005

Právní forma:

s.r.o.