ASTRATEX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Spodní prádlo, oblečení a bydlení

ASTRATEX

Společnost Astratex představuje chytré řešení nákupu z pohodlí domova formou internetového prodeje. Hlavní práce Astratex směřuje především k zákaznickému servisu, aby zajistil všem svým klientům špičkový servis a kompletní poradenství při volbě spodního prádla či plavek. Sortiment firmy Astratex zahrnuje nadměrné velikosti, pravidelné slevové akce i dopravu zdarma při nákupu v určité cenové výši. Protože se firma neustále rozvíjí, slibuje Astratex volná místa i perspektivní zaměstnání v mnoha odvětvích.

Hodnocení ASTRATEX

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost Astratex působí na českém trhu již od roku 2000. Počátky práce Astratex směřovaly k zásilkovému obchodu se spodním prádlem, teprve od roku 2005 se firma věnuje pouze prodeji přes internet. Budovat kariéru v Astratex dnes znamená pracovat ve špičkovém českém e-shopu. Kromě do detailu propracovaného internetového obchodu má Astratex práci ve skladu o rozloze přes 3 500 m2. V centrálním skladě je uloženo okolo 4 000 druhů zboží, celkem tedy přes 200 000 položek. Díky tomu jsou všechny online dostupné produkty okamžitě zabaleny a odeslány k zákazníkovi.

Kariéra v Astratex

Kariéra v Astratex může být přímo na centrále v Náchodě, popřípadě formou práce z domova. Na volná místa Astratex hledá především poctivé, důvěryhodné a kreativní uchazeče. Odměnou bude nejen stabilní kariéra v Astratex, ale též řada výhod, jako jsou stravenky, pravidelné vzdělávací aktivity či individuální rozvržení pracovní doby. Astratex volná místa průběžně aktualizuje a rozlišuje podle oboru. Uplatnění v této firmě najdou specialisté s praxí i čerství absolventi. Nabídka práce v Astratex zahrnuje například účetní pozici, manažerské činnosti v oblasti zkvalitňování webového obsahu i služeb a řadu technických pozic ve skladu či expedici.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 270/201, 190 00 Praha - Vysočany

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25944355

Založení / Zapsání do OR*:

20. 10. 2000

Právní forma:

s.r.o.