Lindex - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

Lindex

Společnost Lindex patří mezi přední evropské módní řetězce, působí na 18 trzích po celé Evropě a pyšní se téměř 500 obchody. Módní řetězec Lindex nabízí široký sortiment dámského oblečení, spodního prádla a dětského oblečení. Společnost se snaží nabízet dostupnou, avšak inspirativní módu. Klade mimořádný důraz na výrobu pouze z přírodních, kvalitních materiálů. Práci v Lindexu nalezlo po celé Evropě celkem několik stovek ambiciózních zaměstnanců.

Hodnocení Lindex

Přidat hodnocení
před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Lindex na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Níc

Negativa firmy:

Mizerní plát za spoustu práce. Nezastaviš se od rána do konca směne za níc. Nezažila jsem takove nízke plátove ohodnocení. Prostě STRAŠNĚ. Nedoporučuji

před 3,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Brigádník - Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti Lindex na pracovní smlouvu 5-7 let, do roku 2015.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V Lindexu jsem byla spokojená. Panovala tam velmi příjemná atmosféra a přátelské prostředí. Pozitiva byly bonusy pro zaměstnance ve formě oblečení za čtvrtletí, dalé zaměstnanecká sleva.

Negativa firmy:

Žádné jsem nenašla

před 3,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Lindex na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V Lindexu pracuji pohodoví lide se skvělým vkusem. Jako tým pracujeme na 110%. Vkusné, elegantní a pohodlné oblečení je základ.

Negativa firmy:

Nic

před 3,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Lindex na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Přátelský přístup k zaměstnancům. Jasné vize a hodnoty. Jasná firemní politika.

Negativa firmy:

Nízké platy.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie společnosti

Společnost Lindex byla založena v roce 1954 ve Švédsku dvěma pány Ingemarem Bomanem a Bengtem Rosellem. Firmu založili jako malý podnik prodávající dámské spodní prádlo. V 60. letech společnost začíná vyrábět i dámské blůzy, trička a svetry podle nejnovějších trendů, otevírá další obchody i volná místa a expanduje do Norska. V 70. letech Lindex přidává do výroby i dámské sukně a džíny, které jsou velkým hitem. Textilní výrobu přesouvá do zahraničí.

V 80. letech již Lindex expanduje do třech dalších evropských zemí, zahajuje produkci dětského oblečení, která zaznamená velký úspěch a Lindex čítá již necelých 300 obchodů. V 90. letech Lindex otevírá další výrobny v Asii, klade velký důraz na etiku výroby, životní prostředí a zaměstnávání pouze zletilých pracovníků. S novým tisíciletím přicházi Lindex i na český trh, otevírá e-shop a angažuje se v boji proti rakovině.

Kariéra v Lindex

Máte rádi módu a s chutí se učíte nové věci? Chcete nabrat cenné zkušenosti, seberealizovat se a neustále se vyvíjet? Zkuste se podívat na volná místa v Lindex. Nejčastěji inzeruje společnost pozici shop asistentky, která má na starosti především pomoc zákazníkům s výběrem zboží. Požadují proto hlavně komunikativní, aktivní uchažeče/ky, kteří se zajímají o módu.

Společnost nabízí svým zaměstnancům příjemné zázemí, přátelské pracovní prostředí, možnosti vzdělávat se a učit se novým věcem. Zaměstnanci mohou v Lindexu využívat mnoha benefitů jako jsou bonusy z tržeb, příspěvky na stravování a angličtinu, slevy na produkty a další. Začněte svou kariéru v Lindexu a mějte práci, ve které se najdete.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Truhlářská 1104/13, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27634841

Založení / Zapsání do OR*:

19. 12. 2006

Právní forma:

s.r.o.