Lindex - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Lindex

Společnost Lindex patří mezi přední evropské módní řetězce, působí na 18 trzích po celé Evropě a pyšní se téměř 500 obchody. Módní řetězec Lindex nabízí široký sortiment dámského oblečení, spodního prádla a dětského oblečení. Společnost se snaží nabízet dostupnou, avšak inspirativní módu. Klade mimořádný důraz na výrobu pouze z přírodních, kvalitních materiálů. Práci v Lindexu nalezlo po celé Evropě celkem několik stovek ambiciózních zaměstnanců.

Hodnocení Lindex

Přidat hodnocení
před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Lindex na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Níc

Negativa firmy:

Mizerní plát za spoustu práce. Nezastaviš se od rána do konca směne za níc. Nezažila jsem takove nízke plátove ohodnocení. Prostě STRAŠNĚ. Nedoporučuji

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Brigádník – Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti Lindex na pracovní smlouvu 5-7 let, do roku 2015.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V Lindexu jsem byla spokojená. Panovala tam velmi příjemná atmosféra a přátelské prostředí. Pozitiva byly bonusy pro zaměstnance ve formě oblečení za čtvrtletí, dalé zaměstnanecká sleva.

Negativa firmy:

Žádné jsem nenašla

před 6,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Lindex na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

V Lindexu pracuji pohodoví lide se skvělým vkusem. Jako tým pracujeme na 110%. Vkusné, elegantní a pohodlné oblečení je základ.

Negativa firmy:

Nic

před 6,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Lindex na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Přátelský přístup k zaměstnancům. Jasné vize a hodnoty. Jasná firemní politika.

Negativa firmy:

Nízké platy.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie společnosti

Společnost Lindex byla založena v roce 1954 ve Švédsku dvěma pány Ingemarem Bomanem a Bengtem Rosellem. Firmu založili jako malý podnik prodávající dámské spodní prádlo. V 60. letech společnost začíná vyrábět i dámské blůzy, trička a svetry podle nejnovějších trendů, otevírá další obchody i volná místa a expanduje do Norska. V 70. letech Lindex přidává do výroby i dámské sukně a džíny, které jsou velkým hitem. Textilní výrobu přesouvá do zahraničí.

V 80. letech již Lindex expanduje do třech dalších evropských zemí, zahajuje produkci dětského oblečení, která zaznamená velký úspěch a Lindex čítá již necelých 300 obchodů. V 90. letech Lindex otevírá další výrobny v Asii, klade velký důraz na etiku výroby, životní prostředí a zaměstnávání pouze zletilých pracovníků. S novým tisíciletím přicházi Lindex i na český trh, otevírá e-shop a angažuje se v boji proti rakovině.

Kariéra v Lindex

Máte rádi módu a s chutí se učíte nové věci? Chcete nabrat cenné zkušenosti, seberealizovat se a neustále se vyvíjet? Zkuste se podívat na volná místa v Lindex. Nejčastěji inzeruje společnost pozici shop asistentky, která má na starosti především pomoc zákazníkům s výběrem zboží. Požadují proto hlavně komunikativní, aktivní uchažeče/ky, kteří se zajímají o módu.

Společnost nabízí svým zaměstnancům příjemné zázemí, přátelské pracovní prostředí, možnosti vzdělávat se a učit se novým věcem. Zaměstnanci mohou v Lindexu využívat mnoha benefitů jako jsou bonusy z tržeb, příspěvky na stravování a angličtinu, slevy na produkty a další. Začněte svou kariéru v Lindexu a mějte práci, ve které se najdete.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Truhlářská 1104/13, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

27634841

Založení / Zapsání do OR*:

19. 12. 2006

Právní forma:

s.r.o.