Forever 21 - Teren Operations Czech - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

Forever 21 - Teren Operations Czech

Společnost Forever 21 je úspěšný módní řetězec, který působí po celém světě. Specializuje se především na prodej kvalitní dámské módy a oblečení. Sortiment však zahrnuje i módu pro muže a děti. Ve Forever 21 najdeme oblečení, doplňky, beauty produkty, doplňky do domácnosti a kosmetiku, která je cenově dostupná a následuje světové trendy. Práci ve Forever 21 nalezlo více jak 30 000 zaměstnanců a společnost se stále rozrůstá.

Hodnocení Forever 21 - Teren Operations Czech

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prodavačka – Praha, Chodov
Pracuji ve společnosti Forever 21 - Teren Operations Czech na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Neomezené zaměstnanecké slevy, nemusí být uniforma, pracovní doba, dovolené

Negativa firmy:

Přístup manažerů ke zaměstnancům, málo lidí - nutnost brát hodně směn, nestíhá se práce a žádné ocenění

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Sales Associate – OC Chodov
Pracoval(a) jsem ve společnosti Forever 21 - Teren Operations Czech na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Peníze

Negativa firmy:

Vedení firmy nezajímají často Vaše požadavky na směny Diskriminace - pokud nejste dobrý přítel manažera. Pokud jste, můžete např. mít 3x denně na přestávku a odejít si s manažerem na cigeretu, na nákup apod. Ostatní zaměstnanci nemohou. 8-hodinové směny - buď 8.30-17.30,9.00-18.00, 12.00-21.00,12.30-21.30. Ve všech případech zabitý celý den. Není možné pracovat na krátký-dlouhý týden, i když se dva zaměstnanci na plný úvazek dohodnou. Hodinová přestávka- přestože požádáte o půlhodinovou. Manažeři často nechodí na ranní směny. Manžeři často říkají, že je všechno o dohodě, ale pokud se snimk chcete dohodnout, narazíte Když přijede regionální manažerka, manažeři buď odejdou, aby s ní nemuseli být, nebo lžou o tom, jak funguje obchod, když tu není.

Doporučení pro management firmy:

Promluvit si se zaměstnanci o tom, jak by jim směny vyhovovali více. Pokud mají požadavky na směny, dodržovat je, pokud to nejde, dohodnout se dopředu.

před 6,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Forever 21 - Teren Operations Czech na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma si cení svých zaměstnanců

Negativa firmy:

Nepropracovaný systém skrz vracení zboží

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Společnost odstartovala svou kariéru v roce 1984 v Los Angeles v USA. Založili ji manželé Do Won Chang a Jin Sook Chang pod jménem Fashion 21. Manželé Changovi byli z Korei a styl i vzhled prvních prodávaných produktů ve Fashion 21 se také podobal módě z Jižní Korei. Tento módní řetězec se nejprve specializoval pouze na dámskou módu a již v prvním roce, kdy vydělal přes 700 000 amerických dolarů, se stal v USA velice populární a oblíbený.

Brzy po svém vzniku začala společnost expandovat nejen do okolních států a měst v USA, ale i do zahraničí a zámoří. Společnost také změnila svůj název na Forever 21 a rozšířila svůj sortiment o pánskou a dětskou módu. Momentálně společnost vlastní přes 700 obchodů Forever 21 po celém světě na všech kontinentech a plánuje otevírat desítky dalších i s novými volnými místy ve Forever 21. V České republice otevřel americký módní řetězec svůj první obchod v roce 2016.

Kariéra ve Forever 21

Toužíte mít práci v mezinárodní, úspěšné společnosti? Jste talentovaní, pracovití a baví Vás móda? Podívejte se na volná místa ve Forever 21. Společnost hledá spolehlivé zaměstnance, kteří se budou podílet na vytváření kvalitní a inovativní módy. Nejčastěji inzeruje nabídku práce pro asistentky prodeje, po kterých očekává komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, samostatnost, schopnost týmové práce, ochotu učit se novým věcem. Na této pozici je možné pracovat jak na plný, tak na částečný úvazek.

Své zaměstnance společnost odměňuje štědrými benefity a odměnami jako jsou měsíční prémie, zaměstnanecké slevy, stravenky, kompenzace přesčasů, zahraniční pracovní cesty nebo teambuildingové akce. Začněte budovat svou kariéru ve Forever 21 a mějte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

V celnici 1031/4, 110 00 Praha - Nové Město

IČ:

04962893

Založení / Zapsání do OR*:

5. 4. 2016

Právní forma:

s.r.o.