H&M - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

H&M

Skupina H&M - Hennes & Mauritz, známá po celém světě pod zkráceným jménem H&M, je jednou z nejvýznamnějších modních společností, která pochází ze švédského Västeråsu. Zabývá se nejen prodejem oblečení pro ženy, muže, děti a mladistvé, ale také prodejem bytových doplňků. Nabízí volná místa na pozice v oblasti prodeje. Práce v H&M je skvělá příležitost pro kariéru nejen v oblasti prodeje tohoto zboží!

Hodnocení H&M

Přidat hodnocení
před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti H&M na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

+ možnost plánovat si směny + super zázemí pro zaměstnance + není třeba nosit uniformu + při práci na DPP si můžete směny navolit jak chcete + pro částečné úvazky jsou často super slevové akce a vouchery + fajn kolektiv (alespoň u nás, kdyby nebyl, asi mě tam nic moc neudrží)

Negativa firmy:

- vedoucího prodejny často dělají lidé, kteří o tom vědí kulový a neumí ani základy práce na obchodě - není možnost si nechávat dýška - čistě ženský kolektiv - benefity jsou pouze pro částečné úvazky a HPP - při částečných úvazcích si směny moc plánovat nemůžete a často pracujete dvojnásobně tolik (při 10h/týden až 20h/týden) - nízké platové ohodnocení - nulový kariérní posun - i přes každodenní úklid je všude prach

před 7 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti H&M jako nezávislý pracovník, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Občerstvení, možnost odložit si oblečení

Negativa firmy:

Vedoucí mají neskutečný nepořádek ve směnách. Několikrát se mi stalo, že mi vynadaly, jak si nehlídám směny. Po tom co zjistily, že chyba byla na jejich straně, dělaly jakoby nic. Celkové to plánovaní směn, bylo zmatené, nedomluví se s vámi, prostě vám to tam nasekají jak se jim hodí, aniž by vás o tom informovali.

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti H&M na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

čisté prostředí

Negativa firmy:

plat k ohledu na dřinu ubohý na dnešní dobu,člověk se nesměl ani na chvíli zastavit, pokud neměl pauzu,nesmyslné směny,dojít si pouze dvakrát behěm směny na záchod, vypít 2dcl vody behěm směny protože nemúžete mít pití u sebe je katastrofické pitní režim asi tady nikomu nic neříka,,určitě nedoporučuji tuhle práci max pro mladé studenty.

Doporučení pro management firmy:

doporučil bych se opravdu zajímat víc o zaměstnance,zavést krátkej a dlouhej týden aby se předešlo těm směnám bez hlavy a paty.

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti H&M na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Se začátku super kolektiv, prostředí áe postupem času se už v tak zanedbané práci hledají pozitiva špatně

Negativa firmy:

Buďto vás peskují, dřete a děláte věci za manažera nebo jim to je u p***le co děláte. Manažeři chodili pozdě z pauzy na odpolední takže se nic nestihlo uklidit a pak vas za to seřvou, bylo mi řečeno že směny si budu moct dávat sama ANI nahodou ani pozadavky vam po case nesplni jako naschval, velice spstna komuniksce mezi vedenim, stali zamestnanci byly ti co maji prednost a meli i 1,5h pauzu... prace je stereotypni, zakaznici protivni a vse vam rozhrabou co vy uklidite a hlavne vse za prilis malo penez

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (55)

O H&M - Hennes & Mauritz CZ

Dnes má skupina několik značek se silnou globální dostupností. Mezi ně patří H&M, COS, Weekday, Cheap Monday, Monki, & Other Stories a značka Arket. Expanze celé společnosti je neustále velice silná. V současné době má po celém světě okolo 4 500 obchodů. Zakládá si na udržitelné a kvalitní módě, která je dostupná pro co nejvíce lidí.

Historie firmy

Její zakladatel Erling Persson začal společnost budovat v roce 1947 ve Švédku prvním obchodem s dámským oblečením nazvaným Hennes (švédsky "její" nebo "pro ni"). Později v roce 1968 si jeho značku koupil Mauritz Widforss, který tak začal prodávat oděvy pod dnešní hlavičkou Hennes & Mauritz. V současné době firmu vede vnuk Erlinga, generální ředitel společnosti Karl-Johan Persson.

H&M kariéra

Firma investuje do svého kariérního systému značné úsilí, jelikož má v současné době pod sebou okolo 161 000 zaměstnanců po celém světě. H&M si zakládá na rozmanitosti vlastní pracovní síly, ať z hlediska věku, pohlaví nebo etnického původu.

Jelikož má firma pod sebou více značek, nabízí rozmanité možnosti práce. Volná místa H&M nejčastěji nabízí pozice prodejních poradců, merchandiserů, informační technologie či obchodní plánovače. Zajímavou nabídku vytvořila společnost také pro studenty, kteří mají možnost sloučit zajímavou práci v H&M se školou, nebo si vyzkoušet nějakou z praxí či stáží. Kariéru zde mohou uchazeči začít jak na plný, tak poloviční úvazek.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Václavské náměstí 832/19, 11000 Praha 1

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

26755475

Založení / Zapsání do OR*:

3. 2. 2003

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.hm.com