H&M - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

H&M

Skupina H&M - Hennes & Mauritz, známá po celém světě pod zkráceným jménem H&M, je jednou z nejvýznamnějších modních společností, která pochází ze švédského Västeråsu. Zabývá se nejen prodejem oblečení pro ženy, muže, děti a mladistvé, ale také prodejem bytových doplňků. Nabízí volná místa na pozice v oblasti prodeje. Práce v H&M je skvělá příležitost pro kariéru nejen v oblasti prodeje tohoto zboží!

Hodnocení H&M

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti H&M na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Hezké prostředí prodejny, pohodlně vybavené zázemí

Negativa firmy:

Vyhrožování výpovědí manažerkou za graviditu, odcizení osobních věcí ze skříňky, neustálý tlak na zaměstnance, platové podmínky v HM jsou výsměchem pro pracující. Když si člověk stěžuje, pak vedení vše popírá a nadřízení se navzájem kryjí.

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti H&M na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kariérní možnosti pokud jsi šikovný Stravenky Multisport 8H směny Občerstvení

Negativa firmy:

Málo dovolené Hodně práce pro málo zaměstnanců

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti H&M na zkrácený úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Kolektiv dobrý až na pár vyjímek. Manažeři hrůza a děs. Nedoporučuji nikomu tuto prodejnu při výběru práce. Není čas si pořádně odskočit, nebo se napít. Dvoupatrový obchod se někdy zavíral i ve dvou lidech a nemůžete se na vteřinu zastavit. Zákazníci jsou nepříjemní, někdy až vulgární. Plat je nízký a za žádnou cenu vám ho nezvednou. Po dvou a půl letech práce už tento obchod nehodlám nikdy navštívit.

před 2 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti H&M na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pozadavky, super lidi sranda

Negativa firmy:

Vedeni area , neschopni lide co neumi vest podnik. Vsem zkazili vanoce . Stahovani hodin kdyz nejsou trzby , pote si mysli ze az budou trzby tak lide si hodiny nadelaji tim padem se vsichny zas stresem strhaji .Zavirat 2 patrovy obchod ve 2 lidech . Plat nic moc, bonusy zadne Tato prace je prestupni stanice ne jistota .

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (66)

O H&M - Hennes & Mauritz CZ

Dnes má skupina několik značek se silnou globální dostupností. Mezi ně patří H&M, COS, Weekday, Cheap Monday, Monki, & Other Stories a značka Arket. Expanze celé společnosti je neustále velice silná. V současné době má po celém světě okolo 4 500 obchodů. Zakládá si na udržitelné a kvalitní módě, která je dostupná pro co nejvíce lidí.

Historie firmy

Její zakladatel Erling Persson začal společnost budovat v roce 1947 ve Švédku prvním obchodem s dámským oblečením nazvaným Hennes (švédsky "její" nebo "pro ni"). Později v roce 1968 si jeho značku koupil Mauritz Widforss, který tak začal prodávat oděvy pod dnešní hlavičkou Hennes & Mauritz. V současné době firmu vede vnuk Erlinga, generální ředitel společnosti Karl-Johan Persson.

H&M kariéra

Firma investuje do svého kariérního systému značné úsilí, jelikož má v současné době pod sebou okolo 161 000 zaměstnanců po celém světě. H&M si zakládá na rozmanitosti vlastní pracovní síly, ať z hlediska věku, pohlaví nebo etnického původu.

Jelikož má firma pod sebou více značek, nabízí rozmanité možnosti práce. Volná místa H&M nejčastěji nabízí pozice prodejních poradců, merchandiserů, informační technologie či obchodní plánovače. Zajímavou nabídku vytvořila společnost také pro studenty, kteří mají možnost sloučit zajímavou práci v H&M se školou, nebo si vyzkoušet nějakou z praxí či stáží. Kariéru zde mohou uchazeči začít jak na plný, tak poloviční úvazek.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nové Město, Václavské náměstí 832/19, 11000 Praha 1

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

26755475

Založení / Zapsání do OR*:

3. 2. 2003

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.hm.com