HUMANIC CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Slevy na vybrané značky obuvi

HUMANIC CZ

HUMANIC se řadí k předním evropským prodejcům v oblasti obuvnictví , a jejích 150 poboček najdete v 9 zemích. Nabízí pánské, dámské a dětské boty, ale také kabelky, peněženky a nejrůznější doplňky. HUMANIC myslí na různé příležitosti, takže zde naleznete boty do práce, do města, ale i do přírody. V obchodech najdete kromě vlastních výrobků HUMANIC i další světoznámé značky jako je například Adidas, Nike a Converse.

Hodnocení HUMANIC CZ

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HUMANIC CZ jako nezávislý pracovník.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma je velmi dobrá, máme mnoha výhod. Vždy když slyším mě kamarádky, jak se do práce netěší.. jen se tomu směji. Na mě vždy v práci čeká má usměvavá vedoucí, super kolegyně, se kterými si máme vždy co říct a i zákazníky obluhujeme s nadšením. Je super slyšet od zákazníků, že jsme jediné prodavačky, které se usmívají. A i když víme, že nás čeká spotousta práce, tak se navzájem povzbudíme. Je fajn přijít do kolektivu, kde je vše, jak má být. A ještě lepší je, když víte, že na vás bude čekat výplata, vždy v čas.

Negativa firmy:

Firma by měla udělat více výhod, pro studenty, brigádníky.

před 5,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HUMANIC CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma na svém místě, správné jednání se zaměstnanci

Negativa firmy:

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HUMANIC CZ jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Přístup k zaměstnancům.

Negativa firmy:

před 6 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti HUMANIC CZ jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Dá se s nimi domluvit na směnách pro brigádníky.

Negativa firmy:

Někteří lidi jsou hlasově nepříjemní

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie HUMANIC

HUMANIC je společnost s rozsáhlou historií, jejíž první pobočka byla založena v Rakousku roku 1872. V této době vystupovala pod názvem D.H.Pollak & Co a během několika let se proslavila. Šila tisíce párů bot týdně a zákazníci si ji velmi oblíbili, takže nic nebránilo jejímu rozšíření po celém Rakousku-Uhersku.

Samotná dceřiná společnost HUMANIC vznikla v roce 1907 ve Vídni, a ačkoliv brzy přišel rozpad Rakouska-Uherska a první světová válka s hospodářskou krizí, společnost se dokázala na trhu úspěšně udržet. Nejdříve působila jen lokálně, což trvalo do roku 1991, ale poté se ponořila do práce ještě více a začala obuv vyvážet do dalších evropských zemí. O rok později se značka objevila i v České republice, kde má nyní pobočky ve 12 městech, ve kterých seženete volná místa a můžete postupně budovat kariéru. V roce 2009 si společnost zřídila i internetový prodej zboží.

HUMANIC kariéra

Práce v HUMANIC je skvělá, protože se jedná o stabilní a rozrůstající se společnost s dlouholetou tradicí, takže stále nabízí volná místa. Zaměstnancům HUMANIC nabízí práci v příjemném a dynamickém prostředí, vzdělání v oblasti módy, systém školení a možnost růstu kariéry v HUMANIC. Těšit se můžete na motivační odměny a příplatky za směny o víkendech a svátcích, jelikož HUMANIC si svých zaměstnanců váží. Samozřejmostí jsou i stravenky a nápoje zdarma, poukázky na zboží po uplynutí zkušební doby, 5 týdnů dovolené ročně a očkování proti chřipce.

P.S.: Máte pocit, že práce v HUMANIC je jen pro ženy? Ale kdeže! HUMANIC nabízí volná místa i pro muže.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Brno-město, náměstí Svobody 76/11, 60200 Brno-střed

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

15270068

Založení / Zapsání do OR*:

5. 4. 1993

Právní forma:

s.r.o.