Kariéra a volná místa v NEW YORKER obchodě | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Nám. Svobody 91/20, 602 00 Brno

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25318381

Založení / Zapsání do OR*:

25. 11. 1996

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

NEW YORKER je firma zabývající se módou a módními doplňky. Patří pod křídla německé společnosti NEW YORKER Retail International, která vykonává svou práci především v německého sídla Braunschweig. Tato firma je v České republice významným obchodníkem s oblečením a doplňky. Má své vlastní značky, pod kterými propaguje produkty a to:

 • FSBN
 • FB sister
 • Censored
 • Athletics
 • Amisu
 • Smog

Jako velká společnost působí v Evropě, v Asii, na Blízkém východě a volné místo na trhu s módou zaplnila také v Africe. V ČR má práci v NEW YORKER okolo 500 zaměstnanců a je oblíbená především u mladší generace. Kariéru si pouze v České republice buduje něco okolo 750 zaměstnanců.

Vývoj a úspěch firmy

Společnost NEW YORKER Retail International otevřela svou první pobočku v roce 1971 ve Flensburgu. Od té doby je oddaná módě, experimentuje s produkty a prodává neocenitelné oblečení pro dané okamžiky i ve vlastním e-shopu. Během 70. a 80. let 20. století firma vyplnila volné místo novou distribuční sítí v celém Německu. Postupem času začala společnost otevírat své obchody i v zahraničí. První zahraniční pobočka byla v roce 1994 filiálka v Rakousku a dále začala firma otevírat pobočky i v ostatních zemích, kde si začali budovat kariéru mnoho lidí. V Česku můžete najít NEW YORKER v Praze, Brně a dalších větších městech.

V poslední době se u nás společnosti velice daří, vyplývá to z výroční zprávy, která v roce 2016 vykázala nárůst tržeb o 17%. V ČR se obecně obchodům s trendy a módním oblečením velmi daří. K největším a nejúspěšnějším obchodním řetězcům s oblečením v ČR patří Lidl, H & M, C & A Moda nebo také Takko. Originální oblečení odlišující se od tuctové módy nakoupíte i v obchodě Wayfarer!

Začněte kariéru v jednom z NEW YORKER obchodů

Kariéra v NEW YORKER může být skvělou příležitostí pro rozvoj profesních dovedností a zkušeností, ale také zábava! Koho baví sledovat módu a trendy a zároveň mít určitou zodpovědnost, práce v NEW YORKER je pro vás šitá přímo na míru. Nejčastěji inzeruje nabídku práce pro prodavače a prodavačky na plný i částečný úvazek. Volná místa se týkají například poboček v Praze, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Teplicích nebo Liberci. Firma nabízí:

 • zajímavé benefity,
 • možnost účastnit se výcvikových opatření,
 • volná místa také pro stážisty, kteří chtějí získat nějaké ty "soft skills" - jako je třeba práce v týmu či organizace lidí.

Jestli máte zájem o práci v NEW YORKER, podívejte se na volná místa a pokud si v této společnosti nevyberete, zkuste mrknout i na nabídku úřadu práce.

Ještě výhodnější nákupy z Číny!
Velké slevy na AliExpressu

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti NEW YORKER na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Jedna velká katastrofa. Jsem tam jen jako brigádník první víkend, a chovají se k vám jako k praseti !

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti NEW YORKER na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv je super, ale najde se tam vždy někdo s kým se člověk neshodne. Stravenky v hodnotě 80kč, na Vánoce bonus okolo 2000kč na firemní oblečení.

Negativa firmy:

Když je nedostatek lidi, musí se chodit do práce víc a neproplácí se přesčasy.

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Brigáda - Chomutov, obchodní zóna
Pracuji ve společnosti NEW YORKER na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracuji zde brigádně a musím jen pochválit, fajn kolektiv, lidský přístup, slevy na oblečení, spravedlivá organizace práce, dodržování zákoníku práce.

Negativa firmy:

Žádná.

před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Asistentka predaja
Pracoval(a) jsem ve společnosti NEW YORKER na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravné lístky, zamestnanecká zľava na oblečenie (no až po odpracovanom mesiaci), priateľský prístup, kolektív, perspektíva firmy je dobrá, lebo tu nakúpite veľa za málo, takže firma je na trhu dlhodobo udržateľná.

Negativa firmy:

Je to fyzicky náročná práca. V sklade dvíhate aj ťažšie bremená. Denne chodí veľké množstvo nového tovaru, takže celé dni kódujete oblečenie ako roboti, čo je veľmi monotónna práca. Človek je aj 12 hodín na nohách, sadne si maximálne tak na pol hodinovej pauze. Oprieť sa popri práci je zakázané. Práca za pokladňou je (z môjho pohľadu) úplne najhoršia. Ak máte v dennom rozpise kasu a ste na nej celý deň, tak aj niekoľko hodín sa nemáte čas napiť, lebo nonstop blokujete, pretože zákazník je na prvom mieste (a zamestnanec asi na poslednom). Nedovolili mi z kasy dokonca ani odbehnúť si na malú, aj keď som už veľmi potrebovala. Prístup hodnotím ako veľmi neľudský. Rozprávať sa s kolegyňami je zakázané. Na kamere ste kontrolovaní, či sa na zákazníkov usmievame, zdravíte sa alebo náhodou nekomunikujete s kolegyňou (popri práci samozrejme, lebo tam nesmiete ani na minútu poľaviť). V takom prípade ste napomenutí a snažia sa vás rozdeliť na rôzne miesta na predajni. Na pohovore sa prezentovali, že smeny sú tam 8-hodinové (3 dni práca, 2 dni voľno), realita je taká, že sa robia 3 aj 4 dni po sebe 12-ky a 1 max. 2 dni voľno, potom zas dookola. Ak ste boli na kase, musíte tam ostať po záverečnej ešte ďalšiu vyše pol hodinu (už nezaplatenú), kým si kasu prerátate a niektorá z vedúcich spraví potrebnú administratívu. Domov chodí človek vyšťavený. Odísť z tejto firmy som sa rozhodla po tom, ako som začala mať zdravotné problémy a skolabovala som. Bola to škola života.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (24)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Prodej zboží Móda