Kariéra a volná místa v NEW YORKER obchodě | VímVíc.cz
Doprava šperků od 2.000 Kč zdarma

NEW YORKER

NEW YORKER je firma zabývající se módou a módními doplňky. Patří pod křídla německé společnosti NEW YORKER Retail International, která vykonává svou práci především v německého sídla Braunschweig. Tato firma je v České republice významným obchodníkem s oblečením a doplňky. Má své vlastní značky, pod kterými propaguje produkty a to:

Hodnocení NEW YORKER

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti NEW YORKER na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Každou směnu cca 3 hodiny přesčasu, nikdy neproplaceno. Neúměrné chování vedoucího k pracovnímu týmu. Zaměstnanci stahováni z osobního volna a dovolených. Přístup: děláte to pro firmu a jestli to nezvládáte můžete jít, je nepřípustné a nervy rvoucí. Opravdu nedoporučuji. (Západočeský kraj)

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti NEW YORKER na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nedoporučuji, nepřátelský kolektiv , děláte vše za ostatní , musíte se naučit milion artiklů a složení všech látek

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti NEW YORKER jako nezávislý pracovník 1-2 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Žádné zaučení, žádná výpomoc, žádná morálka.

před 3 roky
4.0
Současný zaměstnanec - Vedoucí síla - Praha
Pracuji ve společnosti NEW YORKER na plný úvazek 3-4 roky.
Pozitiva firmy:

Dobré finanční ohodnocení práce v tomto oboru + příplatky za víkendy, stravenky, 30% sleva na nezlevněný sortiment. Kvalitního pracovníka firma si firma váží a rozhodně je možnost kariérního růstu, pokud je projeven zájem se rozvíjet.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (29)
  • FSBN
  • FB sister
  • Censored
  • Athletics
  • Amisu
  • Smog

Jako velká společnost působí v Evropě, v Asii, na Blízkém východě a volné místo na trhu s módou zaplnila také v Africe. V ČR má práci v NEW YORKER okolo 500 zaměstnanců a je oblíbená především u mladší generace. Kariéru si pouze v České republice buduje něco okolo 750 zaměstnanců.

Vývoj a úspěch firmy

Společnost NEW YORKER Retail International otevřela svou první pobočku v roce 1971 ve Flensburgu. Od té doby je oddaná módě, experimentuje s produkty a prodává neocenitelné oblečení pro dané okamžiky i ve vlastním e-shopu. Během 70. a 80. let 20. století firma vyplnila volné místo novou distribuční sítí v celém Německu. Postupem času začala společnost otevírat své obchody i v zahraničí. První zahraniční pobočka byla v roce 1994 filiálka v Rakousku a dále začala firma otevírat pobočky i v ostatních zemích, kde si začali budovat kariéru mnoho lidí. V Česku můžete najít NEW YORKER v Praze, Brně a dalších větších městech.

V poslední době se u nás společnosti velice daří, vyplývá to z výroční zprávy, která v roce 2016 vykázala nárůst tržeb o 17%. V ČR se obecně obchodům s trendy a módním oblečením velmi daří. K největším a nejúspěšnějším obchodním řetězcům s oblečením v ČR patří Lidl, H & M, C & A Moda nebo také Takko. Originální oblečení odlišující se od tuctové módy nakoupíte i v obchodě Wayfarer!

Začněte kariéru v jednom z NEW YORKER obchodů

Kariéra v NEW YORKER může být skvělou příležitostí pro rozvoj profesních dovedností a zkušeností, ale také zábava! Koho baví sledovat módu a trendy a zároveň mít určitou zodpovědnost, práce v NEW YORKER je pro vás šitá přímo na míru. Nejčastěji inzeruje nabídku práce pro prodavače a prodavačky na plný i částečný úvazek. Volná místa se týkají například poboček v Praze, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Teplicích nebo Liberci. Firma nabízí:

  • zajímavé benefity,
  • možnost účastnit se výcvikových opatření,
  • volná místa také pro stážisty, kteří chtějí získat nějaké ty "soft skills" - jako je třeba práce v týmu či organizace lidí.

Jestli máte zájem o práci v NEW YORKER, podívejte se na volná místa a pokud si v této společnosti nevyberete, zkuste mrknout i na nabídku úřadu práce.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nám. Svobody 91/20, 602 00 Brno

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25318381

Založení / Zapsání do OR*:

25. 11. 1996

Právní forma:

s.r.o.