Bonprix | Kariéra, práce, volná místa. | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Bonprix

Bonprix na českém trhu funguje již od roku 2004 a každý měsíc láká nové zákazníky na nejrůznější novinky. V ČR obchoduje Bonprix pod zastoupením polské společnosti Bonprix Sp. z o.o. Hlavní centrála této německé společnosti sídlí v Hamburku a byla založena v roce 1986. V současnosti pod společností Bonprix pracuje více než 3 900 zaměstnanců a jejich počet neustále narůstá.

Hodnocení Bonprix

Přidat hodnocení

Bonprix se zabývá zásilkovým obchodem v módním průmyslu, obchoduje s dámským, pánským a dětským oblečením, módními doplňky, bytovými doplňky a textilními výrobky po celém světě.

Chceme dělat svou módou radost zákaznicím a zákazníkům po celém světě, a do toho dáváme všechnu naši vášeň.

Bonprix ve světě

V roce 2018 se v Německu Bonprix zařadil mezi TOP 10 e-shopů s největším obratem: E-Commerce-Markt Deutschland 2018. Bonprix není úspěšný pouze v Německu nebo České republice, působí v dalších 30 zemích, v Evropě, Rusku, Severní a Jižní Americe.

Kontakt pro ČR

  • Adresa: Bonprix, P.O.BOX 12, 702 12, Ostrava
  • Tel.: + 420 597 497 100
  • E-mail: posta@bonprix.cz
  • Provozní doba oddělení pro zákazníky: PO - PÁ 7:00 - 20:00, SO 8:00 - 19:00

Historie

Společnost Bonprix byla založena v roce 1986 Hans-Joachimem Mundtem a Michaelem Newem. Od samého začátku se specializují také na tisk a šíření Bonprix katalogů, kde si lidé mohli oblečení objednávat poštou, bez potřeby internetu. Tištěné katalogy rozesílá Bonprix až do současnosti.

Na internetu působí Bonprix od roku 1997. Více jak polovina objednávek pochází právě z internetové prodeje.

Bonprix inovace

Bonprix sleduje nejnovější trendy a následně je začleňuje do vlastní módy, která se hodí k nejrůznějším příležitostem, a je dostupná v různých stylech i velikostech. Pět vlastních značek a jedna nová kolekce každý měsíc jsou pro zákazníky dobrý důvod, aby se vrátili zpět a v Bonprix e-shopu či katalogu si prohlédli více.

Co symbolizuje značka Bonprix?

Věříme, že nikdo by neměl hledat dlouho to, po čem touží, ba naopak – mělo by to být hned na dosahl.

Bonprix si uvědomuje různorodost každého lidského jedince a přesně taková je i Bonprix nabídka: různorodá a chce se zavděčit doopravdy každému, proto poskytuje tak velkou nabídku sortimentu, aby si mohl vybrat doopravdy každý.

Klub Bonprix

Přihlášením do Klubu Bonprix získáte 10% slevu na každou objednávku podanou v době trvání členství. Půlroční členský příspěvek v klubu je pouze 175 Kč (připočítán je k první objednávce). Po uplynutí 6 měsíců bude členství v klubu automaticky prodlouženo při podání další objednávky, pokud se zákazník nerozhodne z klubu vystoupit. Zákazník má možnost vystoupit z klubu v libovolné chvíli – telefonicky, mailem nebo prostřednictvím zaslaného písemného vyjádření.

Bonprix newsletter

Jako nový zákazník, který se přihlásí k odběru Bonprix newsletteru, automaticky obdržíte slevu 150 CZK na Váš první nákup. Nezapomeňte této akce využít. S Bonprix newsletterem se dozvíte o dalších zajímavých akcích.

  • nic vám neunikne: nabídky & poukázkové akce
  • uvidíte první: trendy & módní novinky
  • ušetříte více: aktuální SLEVY

Dopravné a balné

Bonprix využívá služeb České pošty. Velice často je na e-shopu akce na poštovné za 0 kč. Poštovné číní 129 Kč při platbě na dobírku, 99 Kč při platbě PayU a 99 Kč při platbě kartou. V současné době je možnost úhrady objednávky pouze pomocí PayU nebo kartou.

Kariéra v Bonprix

Pokud Vás zajímá móda, módní průmysl, marketing a e-commerce, přidejte se k zaměstnancům Bonprix. Se svým životopisem a motivačním dopisem kontaktujte e-mail posta@bonprix.cz nebo zatelefonujte na telefonní číslo +420 597 497 100. Nezapomeňte také sledovat naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

P.O.BOX 12, 702 12 Ostrava

Velikost firmy:

3 900 a více zaměstnanců

IČ:

DIČ: CZ 680 446 162

Právní forma:

GmbH