Hledám práci v ZARA prodejnách | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ZARA

Módní značka ZARA slaví úspěch po celém světě. Její jméno stojí za významnými kolekcemi předních návrhářů. Obchodní značku ZARA vlastní firma Inditex. ZARA práce se specializuje nejen na prodej ZARA oblečení jako jsou ZARA šaty, boty, kabelky, ale též je důležité obsadit volná místa ZARA lidmi se smyslem pro detail. Během každé sezóny přichází návrháři značky s pestrými modely inspirovanými na největších světových přehlídkách. Designéři pracují s materiály prémiové kvality, což se odráží na celkovém stylu oblečení této populární značky. I díky tomu mohla firma vybudovat úspěšnou kariéru.

Hodnocení ZARA

Přidat hodnocení
před 3,5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZARA na zkrácený úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Firma umožňuje kariérní růst. Pro slečny, kluky, co mají rádi módu je to ideální místo, kde začít. Spousta šikovných lidí odešla do obchodů na pařížské ulici, kde se pohybují platy v jiných částkách. 13. plat. Peníze vždy včas na účtu. Pauza byla 1 hodinu, nikoliv jen půl.

Negativa firmy:

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZARA na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Plat vyšší než u konkurence, avšak to za ty nervy nestojí.

Negativa firmy:

K novým zaměstnancům se ti stálí chovají jako k odpadu. Něco vám nejde? Váš problém, vyřešte si to sami. Nikoho nezajímá, že vás to nikdo pořádně nenaučil. Většina zaměstnanců je neustále protivných. Jak se tam pak má člověk cítít příjemně? Chcete 1 volný víkend v měsíci? Tak na to hned zapomeňte. Přednost mají plné úvazky. Prostě nikdy více!

Doporučení pro management firmy:

Lepší přístup k zaměstnancům

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZARA na poloviční úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Zadna

Negativa firmy:

Vsechno, buzerovani, silene chovani manazeru

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZARA na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Fantastiky pracuje s technikou, platové ohodnocení

Negativa firmy:

Místo vkládání energie do školení zaměstnancu , se p

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (18)

ZARA historie a prodejny nejen v Praze

Významný rok 1976 byl dobou, kdy se ZARA stala finančně dostupnou módou pro obyčejné smrtelníky, aniž by slevila ze své kvality a vize. Již v roce 1983 je ZARA móda dostupná po celém Španělsku. V roce 1989 nabízí ZARA volná místa na první pobočce v New Yorku, o rok později slaví úspěch ve městě módy, v Paříži. Postupně začíná plnit prodejny v největších městech světa. Expanduje samozřejmě do Evropy i Asie. V roce 2015 rozprostírá své pobočky ve více než padesáti zemích. Práce v ZARA může být na pozicích logistiky, v továrnách i obchodech. Dnes nabízí volná místa především pro online obchody a ZARA eshop, v němž sleduje obrovský potenciál a růst zisků.

Kariéra v ZARA

Nemusíte být zrovna milovníky módy, aby vás práce v této společnosti naplňovala! Kariéra v ZARA může mít mnoho podob. Celý proces od výroby až po prodej zboží ke spotřebiteli vyžaduje řadu kvalifikovaných pracovníků. Hledáte volné místo v ZARA Brno, ZARA Praha nebo ZARA Ostrava? V České republice slibuje tato firma kariéru na prodejních pozicích a rovněž manažerských postech ve svých prodejnách. Můžete být u toho, když přijde zcela nová, unikátní kolekce, můžete se podílet na reklamě i tvořit obsah webových stránek. Kariéra v ZARA garantuje stejně tak vynikající platové ohodnocení, přátelský kolektiv a důraz je přirozeně kladen především na spokojenost všech zaměstnanců.

Kariéra v ZARE eshopu

Prodej módy a oblečení obecně se přesouvá na internet bleskovým tempem. ZARA přišla se stylovým konceptem eshopu, který poskytuje pocit luxus a dobrého vizuálního zážitku.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rybná 682/14, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26464047

Založení / Zapsání do OR*:

9. 7. 2001

Právní forma:

s.r.o.