Reserved - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Spodní prádlo, oblečení a bydlení

Reserved

Polská oděvní značka Reserved kariéru postavila na nabídce trendy oblečení do šatníků ženám, mužům i dětem, jež vystihne jejich osobnost, eleganci a krásu. Reserved patří v tuzemsku k nejpopulárnějším módním obchodům s bohatou nabídkou sortimentu nejen oblečení, ale také stylových doplňků a bot. Moderní, originální a kosmopolitní jsou slova, která vystihují jejich nejdůležitější hodnoty, na kterých staví všechny kolekce.

Hodnocení Reserved

Přidat hodnocení
před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Reserved na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas.

Negativa firmy:

- Vedení a kolektiv - místo řešení problémů jen pouhé pomlouvání za zády. - Vedoucí naprosto neschopná - přetvařující se můra, která nedokáže sehnat ani dresscode, čip a zprostředkovat lepší zaškolení. - Moc práce, kterou máte stihnout v malém časovém prostoru. - Neustálý chaos na prodejně, kdy se snažíte roznášet oblečení a v tom největším návalu dne se přeorganizovává zboží na prodejně. - Nikdo se ani neobtěžuje pozměnit údaj na plánování směn na pouhé měkké A4, když se ranní směna posune o hodinu dříve, s odůvodněním, že to "všichni vědí". - Při doplňování zboží stále něco chybí na skladu.

před 4 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Reserved na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolegové, zajímavá práce, některé zaměstnanecké benefity, plat taky není nejhorší

Negativa firmy:

hodně a to občas docela fyzicky náročné práce, nedostatek zaměstnanců, organizace vedení

před 5,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Reserved na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Pravidelná výplata v terminu

Negativa firmy:

- bylo období, kdy prodejna byla řádně upravena a stíhaly se všechny pokyny, momentálně je to opravdu nadlidský výkon a nemožné, protože pracovní síly naopak chybí. Zaměstnavatel je tímto sám proti sobě, protože hodnota zboží se odvíjí mimo jiné i od toho, jak je prezentováno, konečný zákazník i na toto klade důraz.. Tím, že firma neustále nesmyslně zužuje stavy, už nelze více zvýšit produktivitu zaměstnanců, ti dělají opravdu, co mohou, ale sám ničí dobrou pověst značky RESERVED. Jak to pak mají zaměstnanci zachraňovat??..

před 5,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Reserved na plný úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv, výplata včas

Negativa firmy:

Vedení společnosti a neschopnost některých oddělení na centrále.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (19)

Hlavní oblast působení

V České republice oděvní značka Reserved provozuje hned 27 kamenných poboček a stále přibývají nové. Budovat kariéru Reserved umožňuje například na prodejnách v Praze, kde dokonce otevřeli třípodlažní pobočku na Václavském náměstí. V Brně můžete získat práci v Reserved na 4 různých místech, ale také nezapomínají na ostatní města u nás a to například v Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Karlových Varech, Liberci či ve Zlíně.

Hodnocení a recenze Reserved

Pokud chcete pracovat v prostředí plném aktuálních módních trendů, je to práce přímo pro vás. Získat volné místo v Reserved mohou i studenti, kterým společnost nabízí pozice nejen na hlavní pracovní poměr, ale také zkrácený úvazek. Pracovníci Reserved si chválí především příjemné pracovní prostředí s fajn kolegy a lákavé benefity v podobě zaměstnaneckých slev na sortiment, MultiSport kartu a mnoho dalšího.

Reserved e-shop

Mimo kamenných prodejen provozuje Reserved také svůj vlastní e-shop, kde poskytuje zákazníkům výběr zboží z pohodlí domova. Na e-shopu najdete aktuální kolekce, které rozzáří váš šatník a objednávku je možné zaslat si na nějakou z kamenných poboček. Reserved si také připravil věrnostní program pro stálé zákazníky, díky němuž můžete získat zajímavé benefity a speciální odměny za nasbírané body.

Historie

Módní řetězec Reserved je nejstarší značkou maloobchodní společnosti LPP, jež sídlí v polském Gdaňsku. První prodejny otevřeli v roce 1999 a už o tři roky později bylo zboží dostupné v zemích střední a východní Evropy. Práce LPP se točí i kolem jiných známých oděvních značek, jako je Cropp, House, Mohito nebo Sinsay, které najdeme ve 20 zemích Evropy, Asie a Středního východu. Nezapomínají ani na charitativní projekty a společně bojují proti sociálnímu vyloučení těch, kteří se nacházejí v obtížné situaci.

Kariéra v Reserved

Práce v Reserved je skvělou příležitostí pro milovníky módy, kteří chtějí být každý den obklopeni aktuálními trendy. Zaměstnanci svou kariéru v Reserved posouvají díky pravidelným školením a k tomu dostávají zajímavé firemní benefity. Reserved se považuje za rodinou firmu, jež dává šanci získat volné místo každému, kdo má skvělé a přátelské komunikační schopnosti, rád se učí novým věcem a bude ho bavit práce se zákazníky. Volná místa Reserved neustále aktualizuje a pro jejich obsazení je potřeba zaslat svůj životopis společně s fotografií a pak se těšit na případnou spolupráci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Prosecká 852/66, 190 00 Praha - Prosek

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26698714

Založení / Zapsání do OR*:

14. 9. 2005

Právní forma:

s.r.o.