Reserved - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupuj spodní prádlo zde!

Reserved

Polská oděvní značka Reserved kariéru postavila na nabídce trendy oblečení do šatníků ženám, mužům i dětem, jež vystihne jejich osobnost, eleganci a krásu. Reserved patří v tuzemsku k nejpopulárnějším módním obchodům s bohatou nabídkou sortimentu nejen oblečení, ale také stylových doplňků a bot. Moderní, originální a kosmopolitní jsou slova, která vystihují jejich nejdůležitější hodnoty, na kterých staví všechny kolekce.

Hodnocení Reserved

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Reserved na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Pravidelná výplata v terminu

Negativa firmy:

- bylo období, kdy prodejna byla řádně upravena a stíhaly se všechny pokyny, momentálně je to opravdu nadlidský výkon a nemožné, protože pracovní síly naopak chybí. Zaměstnavatel je tímto sám proti sobě, protože hodnota zboží se odvíjí mimo jiné i od toho, jak je prezentováno, konečný zákazník i na toto klade důraz.. Tím, že firma neustále nesmyslně zužuje stavy, už nelze více zvýšit produktivitu zaměstnanců, ti dělají opravdu, co mohou, ale sám ničí dobrou pověst značky RESERVED. Jak to pak mají zaměstnanci zachraňovat??..

před 11 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Reserved na plný úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv, výplata včas

Negativa firmy:

Vedení společnosti a neschopnost některých oddělení na centrále.

před 1 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Manažer prodejny - Praha
Pracuji ve společnosti Reserved na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Lepšího nadřízeného jsem nezažil a ve firmě pracuju jen díky něj. Práce na jedné z TOP prodejen je hodně za málo peněz (firma nedělá rozdíl mezi prodejnami), ale opora nadřízeného je pro mě základ. V minulých firmách jsem bohužel pracoval pod někým, kdo svoji práci nerozuměl a řešil nesmysly. Nyní mám nad sebou někoho, kdo řeší jak mi pomoct a práci zefektivnit. Firemní benefity - při nástupu zaměstnanecké slevenky, po zkušebce multisportka, od září stravenky a další... Propracovaný systém školení. Výplata včas. Kolektiv.

Negativa firmy:

Plat.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad finančním ohodnocením a dorovnat se konkurenci

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Slovensko
Pracoval(a) jsem ve společnosti Reserved na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

veľká spoločnosť

Negativa firmy:

neobjektívna komunikácia medzi nižším a vyšším manažmentom, bariéry medzi jednotlivými úrovňami riadenia.Vedúcí prevádziek vytvárajú bariéru medzi vyšším managementom a zamestnancami vo svoj osobný prospech.

Doporučení pro management firmy:

Preverovať si informácie o predajniach z viacerých zdrojov, nie len od vedúcich prevádzok, nakoľko vedúce prevádzok vytvárajú bariéru medzi vyšším managmentom a zamestnancami, vo svoj osobný prospech. Uvádzať pri pohovoroch reálny popis pozície o ktorú zamestnanec prejavý záujem. Viac sa zaujímať o prístup zamestnanec - vedúci prevádzky.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (17)

Hlavní oblast působení

V České republice oděvní značka Reserved provozuje hned 27 kamenných poboček a stále přibývají nové. Budovat kariéru Reserved umožňuje například na prodejnách v Praze, kde dokonce otevřeli třípodlažní pobočku na Václavském náměstí. V Brně můžete získat práci v Reserved na 4 různých místech, ale také nezapomínají na ostatní města u nás a to například v Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Karlových Varech, Liberci či ve Zlíně.

Hodnocení a recenze Reserved

Pokud chcete pracovat v prostředí plném aktuálních módních trendů, je to práce přímo pro vás. Získat volné místo v Reserved mohou i studenti, kterým společnost nabízí pozice nejen na hlavní pracovní poměr, ale také zkrácený úvazek. Pracovníci Reserved si chválí především příjemné pracovní prostředí s fajn kolegy a lákavé benefity v podobě zaměstnaneckých slev na sortiment, MultiSport kartu a mnoho dalšího.

Reserved e-shop

Mimo kamenných prodejen provozuje Reserved také svůj vlastní e-shop, kde poskytuje zákazníkům výběr zboží z pohodlí domova. Na e-shopu najdete aktuální kolekce, které rozzáří váš šatník a objednávku je možné zaslat si na nějakou z kamenných poboček. Reserved si také připravil věrnostní program pro stálé zákazníky, díky němuž můžete získat zajímavé benefity a speciální odměny za nasbírané body.

Historie

Módní řetězec Reserved je nejstarší značkou maloobchodní společnosti LPP, jež sídlí v polském Gdaňsku. První prodejny otevřeli v roce 1999 a už o tři roky později bylo zboží dostupné v zemích střední a východní Evropy. Práce LPP se točí i kolem jiných známých oděvních značek, jako je Cropp, House, Mohito nebo Sinsay, které najdeme ve 20 zemích Evropy, Asie a Středního východu. Nezapomínají ani na charitativní projekty a společně bojují proti sociálnímu vyloučení těch, kteří se nacházejí v obtížné situaci.

Kariéra v Reserved

Práce v Reserved je skvělou příležitostí pro milovníky módy, kteří chtějí být každý den obklopeni aktuálními trendy. Zaměstnanci svou kariéru v Reserved posouvají díky pravidelným školením a k tomu dostávají zajímavé firemní benefity. Reserved se považuje za rodinou firmu, jež dává šanci získat volné místo každému, kdo má skvělé a přátelské komunikační schopnosti, rád se učí novým věcem a bude ho bavit práce se zákazníky. Volná místa Reserved neustále aktualizuje a pro jejich obsazení je potřeba zaslat svůj životopis společně s fotografií a pak se těšit na případnou spolupráci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Prosecká 852/66, 190 00 Praha - Prosek

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26698714

Založení / Zapsání do OR*:

14. 9. 2005

Právní forma:

s.r.o.