Terranova - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

Terranova

Terranova je italský řetězec s módou pro mladé. Značka Terranova patří italské skupině Teddy (Rinascimento, Calliope, Terranova a Miss Miss), jež se sama definuje jako globální společnost s rychlou módou, italským srdcem a velkým snem. Zakládá si na pohodlí a uvolněnosti. Kolekce zahrnují i širokou škálu doplňků například šály, pásky, obuv nebo kabelky. V České republice budují módní nadšenci kariéru v Terranově v celkem 16 pobočkách napříč všemi regiony.

Hodnocení Terranova

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Terranova na pracovní smlouvu, do roku 2023.
Pozitiva firmy:

Jediné + jsou 50% slevy pro zaměstnance.A pár fajn kolegyň.

Negativa firmy:

Peníze,vedoucí,pomluvy a td..

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Terranova na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv

Negativa firmy:

vše

před 4,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Terranova na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Každá práce má mínusy i plusy a neni to vždy u nás jednoduché, ale vždy jsme všechno zvládli!! Jsem tu cca 2 roky a neměnila bych.

Negativa firmy:

Více benefitů a rádi bychom aby se o nás více zajímali lidi nahoře

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Prodavač/ brigádík – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Terranova na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Fajn parta

Negativa firmy:

Terranova má neustále málo lidí. Tím pádem nás třeba na prodejně byli 3. Jedna u kasy dvě dělali na krámě. Nedá se to stíhat v malém počtu lidí. Zakázník pro nikoho nic neznamená. Uklízet se začíná až kolem páté hodiny kdy všechno leží na zemi. Hrozně moc práce. I když jsem se dohodla s vedoucí na směně. Několikrát se změnila. Neustále mě natahovala na přes časy. Vedoucí se chovala velice neprofesionálně. Nikdy jsme nic nestíhali takže byl zázrak když jsme skoničili kolem deváté hodiny tak jak se má končit. Nedoporučuju! Člověk si tam zničí jak fyzické tak psychické zdraví. Ty holky tam makají skoro 24h a mají práci nad hlavu a nedivím se že jsou prostě nepříjemné na zákazníka, který kolikrát za nic i nemůže. Firma je postavená na hlavu. Oblečení je tam fůra, pomalu jsem se ani já v tom neorientovala. Věšáky jsou přecpané takže pak to všechno padá. Vše jde udělat lehce ale tady jen stokrát složitějc. Parta byla skvělá. Ale neustále mezi sebou bojovali dvě směny, které si třídily i brigádníky a přenášeli na nás svoje problémy. Pro mě absurdní situace.. Takže pokud hledáte práci tak Terranovu vůbec nedoporočuju Nešla bych tam už makat ani za zlaté prase

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Historie firmy

Historie značky Terranova se začala psát v roce 1961, když mladý Ital Vittorio Tadei založil v Rimini skupinu Teddy a otevřel svůj první obchod s dostupnou módou. Tím se mu podařilo zaplnit volné místo v oblasti prodeje originálního oblečení. V roce 1998 vytvořil model franšízy, Terranovu tak objevili zákazníci v dalších zemích a fanoušci slunné italské módní značky dostali příležitost budovat kariéru v trendy oboru také v České republice.

Kariéra v Terranova

Prodejny Terranova najdete v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Ostravě a ve Zlíně především v obchodních centrech. Volná místa najdete nejčastěji na pozici prodavačky. Pokud začnete pro tento řetězec pracovat, získáte slevy na produkty, stravenky, dovolenou navíc, pružnou pracovní dobu a finanční bonusy. Zaměstnanci si nejvíce cení možnosti plánování směn, přátelského kolektivu a inspirativního prostředí. Práce v Terranově je plná módy, hudby a trendů. Pokud chcete nenáročnou práci či brigádu v obchodě s italskou módou za příznivé ceny, prohlédněte si volná místa v Terranově!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Františkánská 428/1, 602 00 Brno

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

49355899

Založení / Zapsání do OR*:

26. 3. 1993

Právní forma:

s.r.o.